Back to Question Center
0

5 "Semalt" dienoraščio srauto didinimo paslaptys

1 answers:

Kuriami straipsniai, kurie yra virusiniai, yra svarbiausias prioritetas visiems, kurie pradėjo tinklaraštį. Faktiškai,reikia apgalvotų nuoseklių veiksmų, kurie visada yra tarpusavyje susiję. Nuo kokybiško kūrimoTurinio kūrimas tinkamos socialinės žiniasklaidos strategijos, kiekvienas žingsnis yra būtinas. Ivanas Konovalovas,Klientų sėkmės vadovas "Semalt" skaitmeninės paslaugos dalijasi naudingais patarimais, kaip padidinti srautą dienoraštyje .

1. Sukurti virusinį turinį

Rašykite įdomius, įdomius straipsnius, kurie pritrauktų skaitytojų dėmesį. Jūsų straipsnio pavadinimasyra svarbiausias dalykas rašant virusinį turinį. Ateikite su patraukliais pavadinimais, kurie busatkreipti lankytojų dėmesį į internetą. Jei jūsų pavadinimas yra įžeidžiantis, tada jums labiausiaitikėtina, kad gausite didžiausią jūsų postą. Be to, kad sukurtumėte gerus titulus, rašykite ilgus informacinius straipsnius.Atsiminkite savo temos detales ir įdomiai paaiškinkite savo taškus. Parengtaspranešimas paskatins jūsų dienoraščio lankytojus perskaityti visą straipsnį. Įdėkite gerai atrodančius vaizdus į savokad skaitytojai geriau suprastų jūsų straipsnį. Taigi, jūsų skaitytojai busDar kartą apsilankykite savo tinklaraštyje, kad perskaitytumėte kitą straipsnį.

2. Pasidalykite savo straipsniu daugiau nei kartą

Jei norite padidinti srautą į savo dienoraštį, turite nukreipti daugiau lankytojų. Kai kurie skaitytojai pasiekiamiinternetas per dieną ir kiti per naktį. Padidinkite srautą į savo tinklaraštį dalydamiesisavo straipsnį keletą kartų per dieną ar per mėnesį. Pagrindinės socialinės žiniasklaidos platformos, kurios gali padėtijums tai padaryti yra "Facebook", "Twitter", "Pinterest" ir "Google+". Prisijunkite prie grupių ir bendruomeniųkurie yra susiję su jūsų pramone ir dalinasi jūsų sklaidos kanalu..

3. Įdiekite tinkamą temą

Rinkoje yra tūkstančiai temų. Tačiau daugelis iš jų nebus suderinami su jūsųdienoraštis. Tai reiškia, kad turite išmintingai pasirinkti ir įdiegti tinkamą. Gera tema turėtų būti visiškaikuris užtikrins, kad jūsų tinklaraštis būtų pasiekiamas įvairiuose įrenginiuose, įskaitant stalinius kompiuteriusir mobilieji ekranai. Taip pat turėtumėte pasirinkti greitą įkėlimo temą. Kai jūsų tema greitai įkeliama,tai leidžia lankytojams klijuoti jūsų tinklaraštį ir skaityti daugiau žinučių. Be to, pasirinkite temą, kuri turigražus ir patrauklus dizainas.

4. Pridėti mygtuką "Share"

Pasidalijimo mygtukas padeda sustiprinti socialinės žiniasklaidos platformų galią pasiekiant platesnę auditoriją.Skaitytojai visada nori pasidalinti įdomiu įrašu. Todėl prie įrašo pridėkite bendrinimo mygtukąkad jūsų turinys būtų virusinis. Tai reiškia, kad jūsų skaitytojai galės bendrinti jūsų tinklaraščio įrašus sujų draugai ir gerbėjai. Dėl šio dalijimosi jūsų dienoraštyje bus daugiau lankytojų .

5. Komentaras kituose dienoraščiuose

Komentarai tapo galingu įrankiu, kuris padeda jums gauti atgalinius saitus ir srautą. Saugokispopuliarių tinklaraščių ir komentarų apie jų temas ir forumus. Reikšmingi komentarai pritraukia dėmesį,ir greičiausiai gausite atsakymus, kurie suteikia jums Atgalinės nuorodos. Pastabos bus jums kaipekspertas ir padės pritraukti daug srauto į jūsų internetinį dienoraštį.

Semalto ekspertas Ivanas Konovalovas įrodo, kad nuosekliai įgyvendina minėtas strategijasdidinti srautą į dienoraštį. Šią praktiką sėkmingai priėmė mūsų klientai ir patvirtinojos efektyvumas. Nuo šiol galite naudotis šiais patarimais, taip pat profesionaliais Semalt , kad jūsų dienoraštis atitiktų kitą lygį Source .

November 27, 2017