Back to Question Center
0

5 priežastys, kodėl ilgalaikis SEO yra geresnis nei trumpalaikis SEO, kurį įrodė Semalt

1 answers:

Paieškos optimizavimas arba SEO yra naudojama strategijaįvairių verslų interneto rinkodaros. Tačiau klientams nėra lengva pamatyti didesnį vaizdą, kai kalbama apie paraiškos pateikimąveiksminga interneto rinkodaros strategija, kai tik dauguma jų nori nedelsdami matyti rezultatus ir padidinti srautą į savo svetaines.Dėl to skaitmeniniai rinkodaros specialistai sutelkia dėmesį į trumpalaikį SEO, norėdami gauti greitą reitingą paieškos rezultatų puslapiuose (SERPS). Tačiautai nėra būdas sukurti jūsų verslui tvirtą internetinę buvimo vietą. Trumpalaikis SEO gerai veikia tam tikru mastu, kaidaugiausia dėmesio skiriant ilgalaikiam SEO padeda jums kurti naudingą strategiją .

Michael Brown, klientų sėkmės vadovas Semalt SkaitmeninisPaslaugos teikia penkis priežastys, kodėl ilgalaikė SEO strategija yra palankesnė verslo plėtra .

Visada besikeičiančios paieškos algoritmai

Nuolatiniai paieškos algoritmų pokyčiai"Google" sukurtas taikymas kelia karštas diskusijas skaitmeninės rinkodaros srityje. "Google" ketina teikti vartotojams aukštos kokybės nepageidaujamą šlamštąinterneto ištekliai, tačiau daugelis svetainių jaučia neigiamą šių pokyčių poveikį patiriant mažesnį paieškos reitingą ir praradimą internetematomumas. Be nuolatinio tobulėjimo įmonės SEO praktikoje neįmanoma tęsti šių pokyčių tempų.Turėtumėte saugotis nuo būsimų atnaujinimų, įsitikindami, kad jūsų svetainė yra verta vertingos paieškos programos..

Geras SEO priklauso nuo naujo turinio

Paieškos variklio algoritmo pakeitimai padaro aukštąreguliarių naujinimų svarba, kurios yra pagrindinis veiksnys, padedantis išlaikyti gerą SEO. Tiesą sakant, švieži turinys yra gyvybiškai svarbusvaidmuo skaitmeninėje rinkodaroje, tapti jūsų ilgalaikės SEO strategijos dalimi. Jūsų interneto rinkodaros sėkmės indėliskampanijas sunku įvertinti .

Mobiliojo interneto vartotojai

Mobiliojo interneto laukas įvyko neįtikėtinaiper pastaruosius kelerius metus, šiandien daugiau nei pusė pasaulinio interneto srauto gaunama iš mobiliųjų įrenginių. Mobilus SEO yra dar vienasneatsiejami ilgalaikių SEO strategijų elementai, kurie užtikrina, kad interneto vartotojai galėtų pasiekti turinį per mobiliuosius įrenginius. Padarytitinklalapiai, reaguojantys į bet kokį ekrano dydį, kurį naudoja vartotojas, turi prasmę kurti turinį, kuris tinkamai veikia su reaguojančia dinamikair maketai.

Link Building

Grįžtamojo ryšio profilio kūrimas yra pagrindinis dalykas, kad"Google" reitingavimo algoritmas analizuojamas. Tačiau specifinė analizė taip pat keičiasi. Taigi trumpalaikis SEO gali sukelti šlamštą ir neetiškumąnuorodų kūrimo procesus, o tai reiškia atsitiktinai nukreipti savo nuorodas. Naudodamiesi nuorodomis į savo ilgalaikę SEO strategiją, jūs išvengsite"Google" nuobaudas ir sukurti kokybišką ateities strategiją .

aukšta konkurencija

Pagrindinis SEO tikslas yra įdėti savo svetainę ir puslapiuspaieškos rezultatų aukščiausiaose pozicijose arba bent jau į juos į pirmąjį puslapį arba dar geriau - rasite "Google" fragmentuose. InternetasRinkodaros specialistai naudoja įvairius metodus, kad pasiektų pagrindines pozicijas paieškos rezultatuose, nes čia yra didžiausias srautas. Geriausiasbūdas pasiekti sudėtingą ilgalaikę SEO strategiją Source .

November 27, 2017