Back to Question Center
0

5 "out-of-the-box" būdai pagerinti jūsų SEO naudojant socialinę žiniasklaidą - Įžvalga iš Semalt

1 answers:

Ar norite pagerinti savo reitingą paieškos sistemose?

Ar esate suinteresuotas naudoti socialinę žiniasklaidą, kad padidintumėte savo veiklos rezultatus?

Socialinė žiniasklaida turi didelę naudą jūsų paieškos rezultatams ir aryškus socialinis dominavimas gali sustiprinti paieškos poziciją.

Šiame rašyme Jason Adler, "Customer Success Manager" Semalt "Skaitmeninės paslaugos" numato penkis būdus, per kuriuos galite naudoti socialinę žiniasklaidą, kad būtų lengviau surasti paieškos rezultatus.

# 1: susieti su savo socialiniais tinklais

Anksčiau "Google" reitingas buvo pagrįstas nuorodų pastatu, nepriklausomai nuokokios nuorodos žmogus svarstė. Vėliau "Google" pradėjo vertinti nuorodos kokybę, suvokdami, kad žmonėsmanipuliavo reitinguodami naudojant netikrą nuorodą.

Kadangi socialinės svetainės yra pagrįstos žiniatinklio institucija, nuorodos į šias svetaines yradažnai laikoma aukštesnės kokybės. Net tuo atveju, jei turite naują "Facebook" puslapį, tai greičiausiai bus aukščiausias"Facebook" visa institucija - casino grand mondial canada.

# 2: Padidinkite savo pasekėjų skaičių

Svetainės su daugybe aukštos kokybės stebėtojais yra geresnės paieškojevarikliai. Labai vertinami pasekėjai yra jūsų socialinės žiniasklaidos platformose, ir daugelis šių žmonių sąveikauja arba įsitraukiakeliais būdais.

Pokalbis gali būti pakartotinio turinio formos atvaizdavimas,rašydami atsiliepimus sistemoje "Google+" ar net siunčiant jums čivot..Todėl įsitikinkite, kad jūsų pasekėjų skaičius nuolat auga.

# 3: įsitikinkite, kad jūsų turinys yra bendrinamas ir galima ieškoti

Socialinė platforma, tokia kaip Pinterest, leidžia jūsų informaciją dalintis irieškoma. Platforma įkvepia keistis. Vartotojai skelbia, kad domina jų lentos, ir platina juos kitiemsPinterest gerbėjai.

Pavyzdžiui, jūs galite padaryti savo įrašus "Facebook" ieškoti paieškaieikite į "Facebook" privatumo nustatymo skirtuką ir įgalinkite kitus paieškos variklius susieti su jūsų laiko juostos.

# 4: įsitikinkite, kad jūsų įrašuose naudojami raktiniai žodžiai

Raktiniai žodžiai yra labai svarbūs jūsų svetainei, mokamoms reklamos kampanijoms ir tinklaraščiui, taigitai neturėtų nustebinti, kad raktiniai žodžiai yra reikšmingi jūsų socialiniam turiniui.

"Pinterest" yra tikras būdas geriau įsitvirtinti paieškos sistemoseyra užtikrinti, kad jūsų lentos ar kaiščiai turi raktinius žodžius. Panašiai "YouTube" vaizdo įrašų tyrimai gali padidinti srautą į tinklaraštį,kanalą ir svetainę, jei jie yra pažymėti jūsų profilyje.

Raktinių žodžių naudojimas "Facebook" pranešimuose taip pat gali pagerinti reitingą.

Raktiniai žodžiai užtikrina, kad jūsų turinys būtų ieškojamas ir kai vartotojai ieškotųuž tuos žodžius jūsų turinys bus pirmasis, kuris pasirodys.

# 5: Padarykite vietos sąrašus

Įsitikinkite, kad jūsų įmonė turi tinkintą sąrašą "Google +", kuriame yra jūsųatitinkami duomenys ir adresas. Tai leis jūsų klientams peržiūrėti jūsų organizaciją tiesiogiai "Google".

Išvada

Labai rekomenduojama naudoti socialines svetaines kaip rinkodaros intervencijas, tačiaujis gali būti dar labiau sustiprintas, panaudojant jį siekiant sustiprinti SEO.

Galima būti tikri, kad socialinės svetainės gali pagerinti reitingą.

November 27, 2017