Back to Question Center
0

5 Įrankiai, kuriuos Semalt rekomenduoja kiekvienam Blogger pradžioje

1 answers:

Taigi pradėjote savo dienoraštį. Sveikiname! Galbūt norėsite su juo gyventi,ar galbūt tiesiog norite pasidalinti įspūdžiais iš savo paskutinių atostogų su draugais iršeima. Bet kuriuo atveju, yra daug būdų, kaip galite padaryti savo dienoraštį nuostabus ir profesionalus.Julia Vashneva, Semalt skaitmeninių paslaugų klientų sėkmės vadybininkė, rekomenduoja priemoneskurie yra svarbūs visiems, norintiems pradėti dienoraštį .

1. Korektūros juostos

Rašybos tikrinimas yra gražus, bet ne visada teisingas. Priklausomai nuo jūsų dienoraščių platformos("Blogger", "Wordpress" ir kt.), Tikriausiai negalėsite tikrinti rašybos tikrinimo funkcijos. Ir netgijei manote, kad jūsų raštu ir gramatika yra vienodai su išsilavintu pasauliu, skaitytojaipastebiu viską, kas nėra tobula. Šiuo atveju aš rekomenduoju "Grammarly". Grammarlyyra nemokamas papildinys, skirtas praktiniam rašymui. Jis automatiškai patikrina visusjūsų rašytinių bendrų ir išplėstinių klaidų ir pateikia pasiūlymų, kaip jas išspręsti .

2. Vaizdo žodynas

Turėtumėte turėti šaltinį, kuriame galėsite nemokamai pasirodyti nuostabius vaizdus. Mes gyvenamevizualinėje visuomenėje ir kai žmonės skaito internetą, jie tikisi matyti spalvas irgrafika..Jei jūs einate pirmųjų dalykų, kuriuos rasite "Google", jūs rizikuojateįkelti juos neteisėtai. Geros naujienos yra tai, kad ten yra vietų, kurios galipadėti! Morgos failas ir "Wikimedia Commons" yra dvi vietos, kuriose galite atsisiųstifotografuokite nuotraukas nemokamai be saugaus fotografo leidimo .

3. Kalendorius arba planuoklis

Žmonės mėgsta reguliariai atnaujinamų tinklaraščių. Dažni atnaujinimai reiškia didesnį ir dar daugiauskirta skaitytojams, o tai reiškia jūsų dienoraščio viešumą ir sėkmę. Labiausiaiekspertai rekomenduoja atnaujinti savo dienoraštį bent tris ar keturis kartus per savaitę - betjei anksčiau neplanuosite savo pranešimų, idėjos baigsis! Kai kurieBloggers teikia pirmenybę tradiciniams kalendoriniams kalendorių, o kiti - geraiskaičiuoklės kompiuteryje. Bet kuriuo atveju įsitikinkite, kad galite išeiti iš visųsavo raštu per kelias ateinančias savaites, kad nebūtų paleisti mažai turinio!

4. Raktažodis tyrėjas

Raktažodžiai, SEO ir žymos gali atrodyti kaip "mumbo-jumbo" naujiems tinklaraštininkams, betmokydamasis, jie gali savo interneto dienoraštyje padaryti katapulta paieškos rezultatų viršuje.Pagrindinė SEO (Search Engine Optimization) idėja išsiaiškina, kuriŽodžiai, kuriuos žmonės ieškos, jei jie ieško jūsų dienoraščio. Pavyzdžiui,šiame straipsnyje būtų tokie raktiniai žodžiai kaip "dienoraščiai", "tinklaraščio optimizavimas" ir ttTai yra gera mintis, kad šie straipsniai būtų kartojami jūsų straipsniuose, kad būtų galima ieškotivarikliai gali juos lengviau rasti. Nors dauguma dienoraščių platformų apima būdusįveskite savo raktinius žodžius, tokie įrankiai kaip "Google" raktinių žodžių planavimo priemonė gali parodyti, kiekžmonės kiekvieną dieną ieško jūsų raktinių žodžių, taigi galite rasti populiariausių.

5. "Analytics"

Vėlgi "tech" dalykų pusėje pasakys analizės priemonės, pvz., "Google Analytics"kiek žmonių lankėsi jūsų dienoraštyje šiandien, praėjusią savaitę ar viską. Taip patrodo, kaip skaitytojai randa jūsų svetainę ir kokie paieškos terminai yra populiariausi, jūsTaip pat galite sužinoti, kokie įrašai gauna daugiausia dėmesio. Nors analizės yraGana būdinga dienoraščių platformoms šiandien, įsitikinkite, kad suprantate visas funkcijaskad galėtumėte sekti savo skaitytojus ir sužinoti, kodėl jūsų dienoraštis išsiskiria .

Dienoraščiai gali būti jūsų didžioji hobis ir pelninga profesija, tačiau veikia dienoraštis,iš tikrųjų reikalauja daug pastangų. Iš patirties Semalt , teisingus įrankiusdaugiausia sumažins mokymosi laiko bandymų ir klaidų skaičių, todėl daug lengviau pereiti tiesiai į viršų Source .

November 27, 2017