Back to Question Center
0

4 įtikinamos skaitmeninės rinkodaros taktikos, kad padidintų jūsų našumą - "Semalt" ekspertų susirūpinimas

1 answers:

Skaitmeninė prekyba apima elektroninio pašto reklamą, SEO, internetinę reklamą, socialinę žiniasklaidąir svetainės dizainas. Tai kelia iššūkį vietos verslo savininkams, kurie tik nori pritraukti daugiau akių obuolių į savo svetaines. Paprastai taiverslininkai yra pernelyg užsiėmę tiriant geriausius savo verslo rinkodaros metodus - edelweiss sun cream spf 20.

Šiuo atžvilgiu Nikas Chaykovskis, vyresnysis klientų sėkmės vadovas Semalt ,parengia svarbias skaitmeninės rinkodaros strategijas, kurias bet kuris verslas gali priimti 2017 m. Vietos verslo savininkai, pavyzdžiui, advokatai, stomatologai,gydytojai ir restoranai ras strategijas labai naudingą.

1. Turėkite omenyje, kad jūsų svetainė yra konvertuojama "mustang".

Kiekvienas skaitmeninės rinkodaros aspektas turi vairuoti SEO interneto srautą įverslo svetainė. Tai turi būti laikoma labai svarbia. Daugelis svetainių buvo sukurtos neatsakingu dizainu, o tai reiškia, kad jie yrasunku naršyti prietaisus, tokius kaip mobilieji ir atrodantys keistai. Tyrimai rodo, kad daugiau nei 43% klientų srauto kyla iš mobiliųjųįrenginiai, kurių skaičius turėtų padidėti. Taigi, verslo svetainė turi būti patraukli lengvai naviguoti mobiliuosiuose prietaisuose. Lankytojaiturėtų galėti spustelėti el. pašto adresą arba telefono numerį, kad galėtumėte susisiekti su įmonės savininku arba vadovybe. Be to, jei klientai turiužrašyti kontaktą, tada įmonė greičiausiai praranda juos konkurentams su optimizuotomis mobiliomis svetainėmis. Todėl idėjayra paversti lankytojus eateriu el. paštu, skambinti telefonu arba pasivaikščioti.

2. Atlikite "turtingus atsakymus" svetainėje.

Žmonės dabar keičiasi, kaip jie naudoja" Google ". Lankytojai daugiau nenoriatkreipkite dėmesį į informaciją, bet nori "Google" atsakyti į jų užklausas. Kaip įmonė, "Google" investavo į šią galimybę pristatydama"turtingi atsakymai" į jo paieškos algoritmą ir tobulinti SEO patirtį. Tai suteikia tikslesnių rezultatų. Šiuo atžvilgiu bet koks vietinis verslassavininkas turi bendrų klausimų, į kuriuos jie dažnai atsako iš klientų. Taigi, būtų puikus būdas įgyvendinti turtingus atsakymus į verslo svetainętokie, kad jie pasirodytų pirmą kartą, kai "Google" užduoti klausimus.

3. Sumaniai išnaudokite socialinę žiniasklaidą.

Akivaizdu, kad dauguma vietinių įmonių įstrigo sprendžiant dėl ​​socialinių kanalųnaudoti ir kaip turėtų būti siunčiama. Svarbi taisyklė yra suprasti jūsų klientų bazę. Socialinė žiniasklaida nėra nauja koncepcija. Sureguliuotisavo klientus, pradėkite nuo kitų socialinės žiniasklaidos ekspertų. Be to, skelbimas socialinėse žiniasklaidos priemonėse yra tiesiog verslo balsasbe bendravimo su ištikimais klientais. Taigi, verslininkas turėtų būti atsargus, kad svetainė nebūtų perkrauta akcijomis ir specialiais pasiūlymais.

4. Išliko orientuota į elektroninio pašto rinkodarą.

Keletą metų atgal, elektroninio pašto rinkodara buvo atidėta, kad paruoštų kelią socialiniams poreikiamsžiniasklaidos marketingas. Tačiau daugeliui vietinių įmonių el. Pašto rinkodara yra pigus ir puikus būdas bendrauti su klientais. Instagramir "Facebook" rodo, kad pranešimas yra tik dalis pasekėjų. Jie reikalauja, kad mokėjimas pasiektų daugiau žmonių. Verslininkas gali siųsti naujus meniu elementus,informacijos apie įvykius ir specialius pasiūlymus nemokamai naudodamiesi elektroniniu paštu. Naudojant MailChimp, įmonės savininkas gali siųsti pranešimus iki 2000 kontaktų, kurie yraveiksminga rinkodaros platforma.

Apibendrinant, vietos verslo savininkai turėtų nuolat ieškoti savo verslosvetaines, kad įsitikintumėte, jog kontaktinė informacija veikia. Tada galima įdiegti kitas skaitmeninės rinkodaros strategijas, kad būtų galima nukreipti srautą įsvetainė

November 27, 2017