Back to Question Center
0

Ar yra kokių nors Twitter SEO strategijų?

1 answers:

2017 m. SEO tapo dideliu rinkodaros kanalu. Šiandien optimizavimas paieškos sistemoje yra ne tik apie paieškos išteklių reitingavimą. Norint geriau suprasti, ką SEO yra, pirmiausia turėtumėte suprasti, kaip socialinė žiniasklaida veikia SEO.

Buvo įrodyta, kad socialinės žiniasklaidos įsitraukimas yra neatskiriama didelio tinklalapio reitingo dalis. Socialiniai signalai gali net padidinti vietos SEO reitingą.

twitter seo

Tai veikia taip: jūsų bendruomenės dydis ir jo dalyvavimas yra vertingi jūsų turinio vertės ir kokybės rodikliai.Be to, "Google" paieškos rezultatuose dažnai rodomas socialinės žiniasklaidos turinys. Štai kodėl didžiulis "Twitter" paskutinis įvykis ir jūsų prekės ženklo turinio įtraukimas yra labai naudingas jūsų verslui.

Taigi, šiandien Semalt ekspertai papasakos apie efektyviausius Twitter optimizavimo patarimus. Taikykite jas praktiškai, kad galėtumėte auginti savo ir jūsų verslą.

Twitter SEO pagrindai turėtumėte žinoti

1. Veiksmingos "Twitter" strategijos kūrimas


Pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, - sukurti sėkmingą strateginį planą. Paprastai strategijos prasideda bendraisiais tikslais. Nustatykite pagrindinį tikslą, nustatydami, kokių rezultatų tikitės naudodami "Twitter" rinkodarą. Galbūt jūs siekiate padidinti prekės ženklo žinomumą, parduoti naują paslaugą arba padidinti srautą į dienoraštį?

Kai baigsite identifikuoti savo tikslą, kitas žingsnis yra pasirinkti ir išbandyti tinkamiausią taktiką siekiant šių tikslų.

2. Dėmesys prekės ženklo balsui

Atminkite: kiekvienas garsas atspindi jūsų prekės ženklą. Štai kodėl jūsų "tweet" pranešimai visada turėtų būti ištikimi jūsų prekės ženklo balsu, atstovaujantys jūsų prekės ženklo tapatumui. Įsitikinkite, kad jie kreipiasi į jūsų tikslinę auditoriją.

Kitas labai svarbus dalykas yra redagavimas - redaguoti savo tweets ne tik už klaidas, bet kol jūs esate tikri, kad kiekviena tweet yra kiekviena detalė, kurią norite pasidalinti su klientais.

3. Nuolat auganti Bendrija

Negalima paneigti, kad šis dydis yra svarbus. Tačiau kai kalbama apie "Twitter", įdarbinimas yra karalius. Padarykite pasekėjus pasidalinti savo turiniu, bet stenkitės išvengti pigios taktikos - jie tiesiog nėra verta investicijų.

Vietoj to pradėkite rutulį ir jį judinkite, įtraukdami abi: dabartines ir potencialias pasekmes. Pradėkite kurti vertingą turinį, kurį žmonės nori užmegzti ir dalytis. Kitas dalykas yra reaguoti - atsakyti į žmonių klausimus ir komentarus, atsakyti į tiesioginius tweets. Nepamirškite retweet paminėti bet kokius mintis, pridėdami savo pastabas.

4. Tinkamų raktinių žodžių pasirinkimas

Labai svarbu, kad jūsų turinys būtų lengviau surasti. Jūs turėtumėte elgtis su "Twitter" kaip ir bet kokia paieškos sistema. Stenkitės naudoti atitinkamus raktinius žodžius kiekvienoje tweeter. Nepamirškite apie hashtags, bio ir antraštes - jie taip pat gali padėti jūsų "Twitter" puslapiui.

Atminkite, kad daugeliu atvejų žmonės ieško Twitter raktažodžius. Taigi įsitikinkite, kad jūsų paskyra rodoma pagal tai, kas susiję su jūsų verslu.

seo twitter 5. Stebėti savo Twitter srautą

Kaip sakoma, kas nėra priemonių nėra auga. Ar dar neįjungėte "Twitter" analitikų? Tada geriau eikite taip, kaip greitai, kad gautumėte tiesioginį vaizdą apie tai, kaip jūs darote, ir stebėkite savo dalyvavimą kiekvieną savaitę.
"Google Analytics" taip pat gali parodyti, kiek lankomų svetainių jūs gaunate iš "Twitter". Šios žinios leis jums suvokti, kiek jūsų srauto gali būti atsekti į "Twitter".

Išvada

Kaip mes žinome, "Twitter" yra perkrauta vieta. Sukurkite pranešimus, kurie padės jums išsiskirti iš konkurso. Turėkite savo turinį vertingą ir lengvai perskaitytą. Svarbiausia, kad jis būtų tinkamas ir naudingas, nes tai yra "Twitter" SEO veikla Source .

December 22, 2017