Back to Question Center
0

Ar pigūs SEO paslaugos yra saugios mažoms įmonėms?

1 answers:

Nors "žema kaina SEO = pavojus" yra gana ne tik realus teiginys apie mitą, blogo SEO atvejai dėl pigios kainos nėra neįprasta. Mažos įmonės gali ypač susidoroti su šia problema, nes daugelis pigių SEO agentūrų dažniausiai skirtos jiems ir vietos įmonėms, o daugelis jų pasiūlymų yra labai patrauklios elektroninėse parduotuvėse ir svetainėse, kurios bando reklamuoti labai konkurencingas nišas.

low cost seo services for small business

Po šių žemų kainų SEO aklai gali sukelti šias pasekmes:

  • Bauda dėl Black Hat SEO. Daugelis SEO agentūrų, kurios sąmoningai pažeidžia "Google" gaires su raktiniais žodžiais "šlamštas", paslėptais tekstais, durimis ir kitomis blogomis praktikomis, paprastai teikia mažas paslaugas už paslaugas. Tai yra jų spąstai: jie žada galingą naštą patraukliomis kainomis ir pristatyti pažadėtą ​​pagreitį. Tokia politika suteikia jiems daugybę nepatyrusių svetainių savininkų, kurie nežino, kad "Black Hat SEO" pasiektas reitingas yra laikinas, o pagrindinis kritimas yra neišvengiamas.
  • Stagnacija. Kartais jums rasti nebrangias SEO paslaugas smulkiajam verslui ar didelėms įmonėms, kurios nėra Black Hat. Vietoje to reklamos parinktys yra ribotos, o visus veiksmus atlieka nepatyrusi komanda. Todėl, kai pasiekiate tam tikrą tašką, jūsų kampanija tiesiog užklupta ten, nes jūsų kuratoriai nežino, kur eiti iš čia. Be to, jie paprasčiausiai gali neturėti priemonių iš anksto, nes žema kaina = mažas darbo užmokestis.
  • Žemas turinio kokybė. Turinys vaidina svarbų vaidmenį raktinių žodžių optimizavime, nuorodų kūrime ir didėjančiam konversijų rodikliui. Tačiau, jei jūsų turinys nėra tinkamas, unikalus ar įdomus skaitant, raktinių žodžių ir nuorodų įterpimas nepadidins jūsų reitingų. Deja, copywriting, įtraukta į pigių SEO paslaugas verslui, retai reiškia tyrimus ir redagavimą, nes tokiai komandai paprastai trūksta patyrę rašytojai. Todėl nesitikėkite puikių rezultatų iš turinio, už kurį sumokėjote 10 JAV dolerių.

Ši informacija nereiškia, kad jūs turite išvengti "prieinamos" ir "pigios" SEO bet kokia kaina. Ką turėtumėte daryti - žinoti apie riziką, kylančią ieškant pigių SEO paslaugų mažam verslui. Įperkamas mokestis ne visada yra pigus, o pagrįsta kainų politika nėra sukčiavimo sinonimas. Nors yra blogų agentūrų, kurios sugadina SEO firmų reputaciją, mes padėsime jums rasti skirtumus.

low cost seo for small business

Pigi prieš priimtiną: koks skirtumas?

Galima rasti gerą SEO už tinkamą kainą iš daugybės žemos kokybės agentūrų. Jums nereikia būti SEO guru arba turite melo detektorių prie rankų. Kruopštus tyrimas yra daugiau nei pakankamas.

  • Sudaryti sąrašą SEO agentūrų, siūlančių nedidelę kainą profesionalią pagalbą mažoms interneto įmonėms;
  • Palyginti jų išlaidas ir siūlomų paslaugų spektrą už tą kainą;
  • Pažiūrėkite į būdus, kaip jie reklamuoja save: jei jie žada greitus rezultatus ir pernelyg pakeršti, jų pažadai greičiausiai bus nieko gero;
  • Patikrinkite, ar visos agentūros turi portfelį. Išskirkite įmones be vieno. Tada studijuokite projektus, kuriuos įmonės dirbo siekdamos įvertinti savo žinias. Taip pat galite apsilankyti svetainėse, kurias agentūros atliko "SEO", norėdami pamatyti, kaip gerai jie kainuoja prieš savo konkurentus.
  • Susisiekite su kiekvienos agentūros ekspertais ir pažiūrėkite, kokį įspūdį jie daro, nesvarbu, ar jie yra įsitikinę, ar jie yra draugiški ar slapti, dviprasmiški ir skubėdami nusipirkti savo produktus. Paprašykite jų klausimų, kurie atskleistų žinias apie "Google" gaires, reklamos procesą ir SEO metodus. Ar jie greitai žada jums rezultatus, net neprašydami daugiau apie jūsų svetainę? Ar jie pabrėžia kiekybinius ir trumpalaikius rezultatus?
  • Išnagrinėkite įmonės fono ir bio. Nors agentams, turintiems penkerių metų patirtį, yra pageidautinas, neskubėkite išmesti 1-3 metų amžiaus įmonių. Daugelį jaunų kompanijų steigia ekspertai, kurie jau dešimt metų dirba versle. Šis punktas taip pat turėtų būti paminėtas įmonės bio ir tinklaraštyje, jei toks yra.
  • Patikrinkite apžvalgas. Paprastai visos patikimos įmonės pateikia savo atsiliepimus savo svetainėje arba turi sąskaitą peržiūriose tinklalapiuose, kad vartotojai galėtų palikti atsiliepimus ir atsakyti į juos. Jei agentūra, siūlanta pigių SEO paslaugų mažam internetiniam verslui, vengia bendrauti su pastabomis, tai tikriausiai nėra saugu kovoti su.

Šiandien SEO kompanijos yra labai įvairios ir skirtingai taiko savo kainų politiką. Todėl vietoj to, kad nedelsdami pasitrauktumėte nuo SEO komandų, siūlančių jums nebrangius sprendimus, atlikite savo tyrimus ir pamatykite tikrą kainos ir kokybės pusiausvyrą Source . Kitu atveju galite praleisti keletą puikių pasiūlymų!

December 22, 2017