Back to Question Center
0

Kokie yra dažniausiai užduodami klausimai paieškos sistemoms?

1 answers:

Paieškos sistemos klausimai ar užklausos yra žodžiai ar frazės, kuriuos atitinkami naudotojai įrašo į paieškos laukelį, kad gautų kuo daugiau reikiamų rezultatų paieškos rezultatuose. Paieškos užklausos gali būti suskirstytos į tris pagrindines kategorijas: navigacinę, informacinę ir operacinę. Ši klausimų įvairovė leidžia suprasti mūsų potencialius klientus, ieškančius elgesio ir jų ketinimų. Leiskite mums atidžiau pažvelgti į tokius paieškos variklio klausimus.

question search engine

Trys paieškos variklio klausimai

  • Navigacija

į užklausos tipą, kai vartotojas žino, kokio šaltinio jis norėtų rasti. Jis tiesiog įtraukia konkretaus svetainės URL į paieškos laukelį ir gauna atitinkamą rezultatą. Tinkamos navigacijos užklausos turi aiškų tikslą, o jei jūsų svetainė yra ne to naudotojo požiūriu, jūsų svetainė bus nepastebėta.

Gali būti gana sudėtinga sukurti strategiją su tokio pobūdžio užklausa. Tačiau, jei sutelksite dėmesį į prekės ženklo atpažinimo gerinimą, padvigubinsite savo galimybes. Vidutinis rezultatų skaičius, kuris rodomi pirmame "Google" SERP puslapyje, kai kalbama apie navigacijos užklausą, yra septyni. "Google" ėmėsi šio žingsnio, nes atrodo nenaudingas parodyti daugiau nei septynis rezultatus, jei vartotojai dažniausiai patenka į vieną iš TOP rezultatų. Tačiau kai kurios užklausos, kurios gali būti navigacinės, gali būti ne tokio pobūdžio. Pvz., Ne visiems "Instagram" užklausą ieškantiems naudotojams reikia rasti šią daugialypės terpės programą. Kai kurie iš jų norėtų skaityti keletą susijusių straipsnių ar informacijos apie kai kuriuos "Instagram" nustatymus ar atnaujinimus. Štai kodėl turite būti tikri, kad turite atitinkamą navigacijos užklausą, kuri pateikiama ir mokamuose, ir natūraliuose rezultatuose.

  • Informacinis

Informacinis užklausa yra tada, kai vartotojas tiesiog nori rasti atsakymą į jo klausimą arba išspręsti problemą. Jam nesvarbu, kokia vieta jis susidurs. Yra vienintelis reikalavimas, kad šis interneto šaltinis būtų kuo labiau susijęs su jo užklausa. Informacinė užklausa yra plačiausia sklaida ir dažniausiai naudojama vidutinių vartotojų. Pagrindinis paieškos sistemų optimizavimo tikslas yra pritraukti vartotojus, kurie ieškodami kokybiško turinio naudodamiesi informacinėmis užklausomis. Jei turite unikalaus ir įdomų "SEO" turinį, kuris gali padėti vartotojams išspręsti jų problemas, greičiausiai jūsų svetainė gaus daug kokybiško srauto, kuris gali būti konvertuojamas į pardavimus. Sunku gauti pelną iš informacinių užklausų, nes pirmosios SERP pozicijos šiuo atveju dažniausiai kaupiamos "Google" žinių diagrama ir "Wikipedia" straipsniuose. Tačiau daug vartotojų norėtų gauti gilesnės informacijos apie temą. Tai jūsų galimybė padidinti paspaudimų rodiklį ir konversiją. Norėdami nukreipti srautą į jūsų interneto šaltinį, galite naudoti tinklaraščio įrašus su kokybiška informacija ir patarimais. Be to, protingai parašyti išsamias žingsnis po žingsnio vadovus ir kurti aprašomus vaizdo įrašus.

search engine

  • Transakcinis

Transakcijos užklausa yra tada, kai vartotojas nori pirkti. Tai skamba kaip "ką nors nusipirkti" arba "kažką užsisakyti". "Be to, sandorių užklausose gali būti tikslių prekių pavadinimų, tokių kaip" Apple "įrenginiai arba" Samsung "smartfonai. "Daugelis vietinių paieškų, tokių kaip" artimiausias Azijos restoranas Čikagoje ", taip pat yra sandoriai. Užklausos transakcija yra pelningiausia užklausa, leidžianti interneto prekybininkams surinkti pinigus internete. Kad gautumėte didžiausią IG, svetainių savininkai nurodo paieškos optimizavimą ir mokėjimo už paspaudimą reklamą Source .

December 22, 2017