Back to Question Center
0

Google AdWords vs. SEO: kas geriau?

1 answers:

Atsakymas labai priklauso nuo jūsų verslo pobūdžio. Prieš analizuodami, kuris rinkodaros kanalas yra geresnis už savo verslo vertę ir srautą - "SEO" ar "Google AdWords", pirmiausia pirmiausia nustatykite šiuos terminus. Tai padės geriau suprasti, koks požiūris būtų geriausias jūsų rinkodarai.

google adwords vs seo

Koks skirtumas tarp Google AdWords ir SEO?

  • Paieškos sistemos optimizavimas yra strategijų ir taktikos metodika, naudojama siekiant padidinti svetainės lankytojų skaičių. SEO naudoja metodus, kurie yra skirti "Google" algoritmui pritaikyti, kad asmens ištekliai būtų aukšto reitingo paieškos sistemoje. Šie metodai apima vertingų raktinių žodžių naudojimą, turinio susiejimą su patikimomis svetainėmis ar kitomis susijusiomis svetainėmis, taip pat naudojant atitinkamus meta aprašymus.
  • "Google AdWords", savo ruožtu, naudoja mokamą reklamą. Tokiu būdu svetainių savininkai turi sumokėti paieškos varikliui (nesvarbu, ar tai "Google", "Yahoo" ar "Bing"), kad savo išteklių priskirtų "Google" paieškos rezultatų viršuje. Taip pat reikėtų pažymėti, kad svetainės savininkas turi sumokėti kiekvieną kartą, kai vartotojas spustelėja savo skelbimą.

Palyginti Google AdWords ir SEO

Kaina

Pradėsime nuo kainų palyginimo. Puikus dalykas, susijęs su SEO, yra tai, kad jis iš pradžių gali būti nemokamas, nes nereikia mokėti už daugumą programų, kurios padeda jums naudoti SEO technologijas. Vienintelis dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra žinoti, kokios SEO metodikos geriausiai tinka jūsų išteklių naudojimui.

Tačiau, kai tik jūsų verslas vystysis, gali tekti pasirinkti profesionalių SEO paslaugas, tokias kaip Semalt, kad galėtumėte toliau sustiprinti savo tinklalapius, kad galėtumėte likti žaidime ir įveikti konkurenciją. Įmonės, kurios specializuojasi SEO srityje ir turi įžvalgų, nuo to, kaip ilgą laiką dirbdamos toje pačioje srityje, gali suteikti jūsų verslui reikalingą dėmesį ir pastangas.

"Google AdWords" turi mokėjimo už paspaudimą tipo schemą. Naudodamas šią schemą, jis turės tam tikrą biudžetą, kurį jis mokės kiekvieną kartą, kai vartotojas spustelėja skelbimą. Taigi, kuo daugiau vartotojų galėsite gauti, tuo daugiau turėsite sumokėti. Iš pradžių tai gali pasirodyti šiek tiek brangi, bet ne tuo atveju, jei lyginote ją su spausdintais ir žurnalų skelbimais.

Žiūrovų ir ieškančiųjų skaičius

Žvelgiant į investicijų grąžą, jūs turėtumėte sužinoti apie galimą "Google AdWords" ir "SEO" skaičių.Abu metodai gali suteikti daugybę žiūrovų. Šiuo atveju "AdWords" pranašumas yra tai, kad per trumpą laiką jis gali gauti daugiau potencialių klientų. Tačiau, jei laikomės ilgalaikio tikslo, pamatysite, kad žmonės plauktų labiau link ekologinių paieškos rezultatų. Paprastas fakto paaiškinimas yra tai, kad natūrali paieška yra tai, ko vartotojai ieško. Apibendrinant, "AdWords" tuojau pat duos jums potencialių klientų ar žiūrinčiųjų, tačiau jis nėra toks pat tvarus kaip "SEO", kuris gali paskatinti daugiau žiūrovų per sukauptą laikotarpį.

adwords vs seo

Greitis

Greičiau "AdWords" būtų geresnis pasirinkimas. SEO atveju, norint, kad jūsų svetainė būtų peržiūrėta pagal natūralios paieškos rezultatus, vartotojams teks šiek tiek laiko. Tačiau dėl "AdWords" galite gauti potencialių klientų iš karto, nes "Google AdWords" gali nukreipti jūsų pasirinktą demografiją. SEO netaiko demografinių rodiklių. Ką SEO gali padaryti, įsitikinkite, kad jūsų svetainė yra tinkama ir jūsų pageidaujama tikslinė auditorija ją ras.

Ką turėčiau pasirinkti: Google AdWords ar SEO?

Dabar, kai žinote kiekvieno rinkodaros kanalo pranašumus, jums bus lengviau nustatyti, kuris iš jūsų verslas yra geresnis.Jei stenkitės greitai generuoti potencialius klientus, tada "AdWords" jums taps geriausias pasirinkimas. Tačiau, jei norite, kad jūsų verslas nuolat augtų, turite investuoti į SEO metodų naudojimą. Atkreipkite dėmesį, kad abu rinkodaros kanalai gali būti naudingi, kol nustatysite pagrindinius veiklos rodiklius ir toliau vertinsite kiekvieno prekybos kanalo sėkmę Source .

December 22, 2017