Back to Question Center
0

Kaip galiu patikrinti savo dabartinį SEO balą?

1 answers:

Aš dažnai klausiu apie dabartinės pažangos testavimą ar svetainės paieškos rezultatų įvertinimą. Bet ar jie bet kokia prasme? Kalbėdamas atvirai, nesu įsitikinęs, ar viskas gerai, ar blogas SEO rezultatas. Tiesą sakant, paieškos variklių optimizavimo samprata yra per didelė, todėl kiekvienos praktinės strategijos aspektų yra tiek daug, kad reikia aiškiai suprasti, kad jūsų svetainė yra tikra sėkmė interneto reitinge.Na, atrodo, kad atsakymas į klausimą apie SEO rezultatų vertinimą tampa beveik nereikšmingas. Tiesą sakant, paieškos sistemose nėra bendro naudojimo informacijos suvestinės, kad galėtume palyginti bet kokios svetainės rezultatą su kitais, susijusiais su pramonės sektoriumi, arba bent jau su panašiomis rinkos nišomis. Be to, nėra jokių darbo įrankių ar vieningų platformų, kad būtų galima juos palyginti: nuorodas, kitus socialinius signalus, pagrindinius techninius SEO aspektus, puslapio klaidų skaičių, puslapio įkėlimo greitį, jau nekalbant apie skirtingas žymes ir pati turinio kokybė. Taigi, kokį atsakymą mes galime gauti? Pabandykime sužinoti, ką mes galime padaryti su SEO rezultatu.

seo score

Mes galime palyginti esminius jūsų svetainės SEO elementus su savo artimais konkurentais.

Kalbant apie pagrindus, aš siūlau palyginti jūsų dabartinę svetainės našumą su kai kuriais didžiaisiais jūsų priešininkų duomenimis. Mes galime ištirti jų natūralų srautą iš tikslinių raktinių žodžių toje pačioje pramonėje, taip pat rinkos auditoriją, naudojant šias raktines frazes ieškodami produktų ar paslaugų. Tokiu būdu galėsite bent jau pamatyti, ar važiuojote tinkamu keliu, ar greičiausiai reikės samdyti ekspertus, kad galėtumėte greitai išspręsti problemą.Aš turiu galvoje, kad jūsų SEO darbų perdavimas užsakomosioms tarnyboms kartais gali būti gerai suformuotas, o ne vienintelis sprendimas išgyventi.

Mes galime ištirti geriausią savo oponentų patirtį ir laisvai savarankiškai ją panaudoti.

Manau, kad tam tikros akivaizdžios informacijos apie jūsų konkurentų pažangos įvertinimą ir paraiškų dėl sėkmingiausių praktikų nustatymas paprastai yra tvirtas ir aiškus sprendimas jūsų SEO rezultatui pagerinti.Tačiau aš nenoriu čia veikti kaip kopija. Tiesiog sutelkdami dėmesį į pačius efektyviausius dalykus ir pradėkite ieškoti jų gyvenimo savo tinklalapiuose. Įsivaizduokite, kad jūsų stipriausias priešininkas gauna naudos iš kai kurių populiarių socialinių tinklų. Tad kodėl gi ne sekti jo pavyzdžiu ir vairuoti savo "SEO" balą, pavyzdžiui, naudojant tokius pat naudojimo įrodytus daiktus, kaip, pavyzdžiui, "patinka", paminėti ir dalintis "Facebook"?

seo

Mes galime nustatyti, ką jūsų oponentai daro klaidingai.

Kaip ir dalyvaujant bet kurioje kitoje varžybose, gali būti tikrai gera idėja laimėti rungtynę, suprasdami savo priešo silpnybes. Ir ši schema yra prasminga dar labiau, kai naudojama siekiant pagerinti dabartinį SEO rezultatą. Taigi, nedvejodami tinkamai panaudokite bet kurį jūsų oponentų praleistą daiktą - ar tai turėtų būti jų turinio strategija ar bet koks kitas "Search Engine Optimization" aspektas, kurį vis dar naudojate nevisiškai Source .

December 22, 2017