Back to Question Center
0

Kur yra tinkamas SEO paaiškinimas, atsižvelgiant į Search Engine Marketing?

1 answers:

Dažnai girdžiu nepatogių atsakymų iš daugelio verslo lyderių ir net sėkmingų, protingų ir protingų vadovų. Visi jie skundžiasi, kad jie yra supainioti su "Search Engine Marketing" (SEM) sąlygomis ir tinkamu SEO paaiškinimu. Iš tiesų abi sąvokos yra didelės ir todėl paprastai jos keičiasi. Susitinkime su ja - dauguma jų yra per toli nuo to, kad jie yra tikrai tikslūs, o tik sukelia daug painiavos.

Pabandykime viską aiškiai išreikšti. Taip, paieškos variklių optimizavimas (SEO) ir paieškos rinkodara (SEM) iš tiesų yra skirti paieškos sistemoms. Bet jie tai daro dviem skirtingais būdais, bent jau naudojantis porą skirtingų žodžių. Aš turiu galvoje, rinkodara ir optimizavimas gavo labai išsamių ir plačių apibrėžčių, o ne pasakyti jų bendrą taikymą. Siūlome ieškoti trumpų esminių jų skirtumų sąrašo, norint gauti teisingą SEM supratimą, visiškai užbaigtą aiškiu SEO paaiškinimu.

 seo explanation

Turime gryną analogiją, kad pamatytume skirtumą vienu metu. Įsivaizduokite, kad jūsų skaitmeninis rinkodara yra automobilis. Norint tinkamai eksploatuoti, jūsų transporto priemonė turi tinkamai prižiūrėti savo variklį, išlaikydama, pavyzdžiui, nuolatinį kuro tiekimą. Atsižvelgdami į šiuos galimus metaforus kaip išeities tašką, galime tęsti paprastą palyginimą. Taip, mano nuoširdus palyginimas yra toli nuo bet kokių tikslių pastabų, tačiau jie turi tai padaryti bent jau dabar.

Variklio techninės priežiūros priežiūra būtų lygiagreti su Search Engine Optimization procesu. Ji apima įvairius aspektus, tokius kaip slėgio, alyvos, vandens lygių tikrinimas, taip pat apima daugybę kitų skirtingų darbų, kad variklis veiktų. Norint pasiekti geresnių rezultatų, visada galite gauti papildomų dalių arba pakeisti jau esamus naujesnius. Tokiu būdu kiekvieną dieną galėsite pasiekti efektyviausią važiavimo patirtį. Tai, aš manau, yra paprasčiausias SEO paaiškinimas. Kad ši analogija būtų dar įtikinamesnė, mes galime lengvai palyginti ją su šiuo tikrai nemaloniu automobilių nuosavybės aspektu, kurį nekentė liūto dalis vairuotojų, pripažinsiu.

Kita vertus, "Search Engine Marketing" galima palyginti su neišvengiama ir pasikartojančia poreikiu įdėti šviežių dujų į jūsų transporto priemonės degalų baką. Atsižvelgiant į ankstesnę nuorodą į vienodai brangus priežiūros darbus supaprastintam SEO paaiškinimui, paaiškėja, kad beveik visi išlaikymo ir remonto darbai gali būti sumažinti iki tam tikro pagrindinio laipsnio. Tai padaryti (e. g. , tvarkydami savo svetainę tik su visais SEO pastangomis), galėsite daugelį pernelyg didelių sąnaudų atidėti gana ilgai, bet vis tiek išlaikyti savo automobilį, bent jau į apačią. Kita vertus, kuro papildymas SMM vis dar būtinas, taigi jis yra vienintelis būdas naudotis savo varikliu, vairuojant savo kelią ten, kur norite ir kada reikia visą laiką.

seo marketing

Išvada

Tiek SEO, tiek SEM veikia toje pačioje srityje. Aš turiu omeny, kad pritraukti daugiau lankytojų į jūsų internetinę platformą. Dėl atvirų SEO paaiškinimų, tinkamai optimizuotos ir palaikomos komercinės svetainės naudojimas suteiks jums daugiau kokybiško ekologiško srauto. Tai ilgalaikė ir našta investicija, kuri užtikrina stabilų realių klientų srautą, taigi ir pajamas. Kita vertus, SEM lažyboms dėl mokamos paieškos reikia nuolat gaudyti pinigus. Ji iš karto važinėja jūsų eismą, todėl parodo greitus rezultatus, tačiau savo ruožtu Source .

December 22, 2017