Back to Question Center
0

Ar yra tokio dalyko kaip bloga SEO informacija?

1 answers:

Jūs visi turbūt susidūrėte su turiniu apie optimizavimą paieškos sistemose internete. Jei turite bent šiek tiek patirties šioje srityje, galite išskirti kokybiškus SEO patarimus ir patarimus (pvz., MOZ, Semalt arba Search Engine Journal) ir nenaudingas ir kartais netinkamos informacijos apie optimizavimo procedūras, kurias teikia neprofesionalai. Tačiau jei esate naujokas skaitmeninės rinkodaros srityje, kai kurie kokybiški straipsniai gali būti šiek tiek painiojami su tavimi ir net sunaikinti jūsų "Google" reitingus. Šiame trumpame vadove aš duosiu jums keletą samprotavimų apie tai, kas visiškai netinkama SEO patarimų, kuriuos reikia išvengti, kad jūsų verslas būtų klestintis.

seo information

Blogos informacijos apie SEO apibrėžimas

Jei jums įdomu, koks blogas SEO turinys, patariame atidžiai perskaityti šią pastraipą. Blogas SEO turinys yra Viskas apie pasenusias, nenaudingas ir už informacijos apie paieškos standartus ribų. Nesunku atskirti blogo "SEO" turinį, nes jis paprastai prasideda žodžiais "kaip pagerinti savo svetainės SEO per dieną ". Dažnai tokiuose straipsniuose yra tam tikras reklaminis podstekstas. "Black-hat" SEO specialistai kuria tokias neįtikėtinas istorijas savo paslaugų reklamai. Aš patariu, kad jūs neskaitoite tokių straipsnių, nes jie neturi jokios vertingos informacijos. Be to, jūs rizikuojate naikinti savo svetainės reitingą, atlikdami juodo skrybėlių SEO patarimus. Taigi, aptarkime, kokių optimizavimo patarimų reikia, kad nebūtų pakenkta mūsų svetainės reputacijai.

  • Raktažodis įdaras

Vienas iš plačiausiai naudojamų pasenusi SEO patarimų yra raktinių žodžių įdėklas. Kadangi "Google" tampa protingesni kiekvieną dieną, tokio pobūdžio optimizavimas vykdomas savaime. Šiandien turėtumėte kurti savo turinį svetainių lankytojams, o ne paieškos robotams. Be to, "Google" robotai taip pat gali įvertinti jūsų turinio kokybę ir skaičiuoti raktinių žodžių skaičių. Jei turite daugiau nei 5 raktinius žodžius viename puslapyje, jūs rizikuojate gauti "Google" nuobaudas. Be to, užpildytas turinys negali būti skaitomas ir negali būti naudingas vartotojams, nes jis buvo sukurtas tik reklamos tikslais. Užuot įdėję turinį raktiniais žodžiais, turėtumėte pasirinkti tinkamiausius ir srauto apimties klavišų frazes ir įterpti jas į savo antraštes, aprašymus, atidarymo pastraipas, ALT ir tik keletą kartų tekste.

seo problems

  • Dublikatas

Kai kurie vadinamieji SEO specialistai rašo, kad nėra dvigubo turinio grėsmės. Tačiau tai neteisingas sprendimas. Išleidžiant dublikatą turinį, jūs manipuliuojate paieškos varikliais, viliojantys juos pamatyti dalykus taip, kaip norite, o ne kaip jie iš tiesų yra.Taigi, neoriginalus turinys gali sumažinti svetainės reitingą. Yra palyginti mažas procentas, kad galite gauti "Google" nuobaudas už pasikartojančio turinio. Tačiau tiksliai nepadidinsite savo svetainės buvimo internete, nes sukursite kopijuotą turinį, nes "Google" jau turi tą patį savo indekso turinį. Jei dėl to pačių verslo poreikių turėtumėte turėti tam tikrą dviem egzemplioriais turinį, turėtumėte "nerodyti indekso ir nesilaikyti" šio turinio, kad būtų išvengta neigiamų rezultatų Source .

December 22, 2017