Back to Question Center
0

Greitai atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus

1 answers:

Kad jūsų svetainė būtų matoma SERP, turėtumėte žinoti šiek tiek daugiau nei tik paieškos variklio optimizavimo terminų apibrėžimą ir kaip jis gali turėti įtakos jūsų reitingams.Norėdami sukurti laimėtoją optimizavimo kampaniją arba stebėti savo SEO ekspertų darbą, turite gauti gilesnių žinių apie svetainių optimizavimo principus ir metodus. Taigi, kalbėkime apie esminius SEO dalykus, kuriuos daugybei pradedančiųjų turi klausimų apie svetainių kūrimo būdus, bet nežinote, kam prašyti paaiškinimo.

seo frequently asked questions

Dažniausiai užduodami klausimai apie SEO

  • Koks skirtumas tarp ekologiškos ir mokamos paieškos?

Pais ar neorganinės paieškos rezultatai yra tie, kurie yra SERP puslapio viršuje ir turi ženklą "Ads. "Kai kuriais atvejais šie rezultatai taip pat gali pasirodyti SERP puslapio pusėje. Tai yra domenai, kuriuos reklamuotojai moka, kad jie rodytų skirtingų paieškos sistemų TOP atitinkamų vartotojų užklausas. Norėdami patekti į mokamą paiešką, nereikia atlikti optimizavimo kampanijos. Viskas ko jums reikia - mokėti už kiekvieną spragtelėjimą jūsų skelbime. Šis mokamas skelbimas vadinamas mokėjimo už paspaudimą reklama ir naudojamas norint pritraukti naujų lankytojų iš paieškos ir padidinti paspaudimų rodiklį.

Ekologinė ar nemokama paieška nurodo organinius rezultatus, kurie rodomi paieškos sistemose, naudojant svetainės optimizavimo kokybę. Žiniatinklio šaltinis, kuris pateikiamas ekologinės paieškos TOP, gali būti išskirtas dėl jo tinkamumo, kokybės ir patogumo SEO. TOP reitingų svetainė turėtų būti sukurta pagal visus paieškos standartus. Vadovaudamiesi ekologine paieška, padidinsite galimybes pagerinti savo prekės ženklo žinomumą ir pritraukti kokybišką srautą, kuris bus konvertuojamas į pardavimus.

  • Kiek turėčiau mokėti už SEO paslaugas?

Paieškos sistemos optimizavimo paslaugos kaina gali labai skirtis priklausomai nuo jūsų verslo rūšies, rinkos nišos ir optimizavimo dydžio (vietos, šalies, pasaulio). Be to, kaina priklauso nuo optimizavimo paslaugų teikėjo institucijos ir reputacijos. Jei ji yra ilgalaikė žinoma pasaulyje skaitmeninės rinkodaros agentūra, tai greičiausiai jų paslaugų kaina bus didesnė už vidutinę rinkos kainą. Tačiau visos jūsų investicijos bus apmokamos lydiniais. Štai kodėl neturėtumėte skeptiškai vertinti kokybės optimizavimo kampanijos kainos.

Negalima patenkinti bendrovių, siūlančių SEO, už labai prieinamomis kainomis. Daugeliu atvejų tai yra neprofesionalus požiūris ir sukčiavimas. Paprastai šios įmonės naudoja "black hat" SEO technologijas, kad pasiektų greitą rezultatą. Tačiau dėl to gali sumažėti "Google" baudos ir reitingai.

seo questions

  • Kai aš pradėsiu SEO, kiek turėčiau palaukti, kad patikrintų pirmuosius teigiamus rezultatus?

SEO yra daug laiko reikalaujanti procedūra, kuri reikalauja laiko ir pastangų. Jis negali būti įgyvendintas per naktį. Reikia nuo 6 iki 9 savaičių įgyvendinti visas pagrindines SEO strategijas ir keletą mėnesių po to, kai visi pakeitimai skirti rinkodaros naujinimams. Paieškos variklio robotai turi šiek tiek laiko, kad būtų galima ištirti ir indeksuoti jūsų svetainės pakeitimus, kad jūsų svetainė pasiektų aukštesnę poziciją SERP. Atsižvelgiant į jūsų rinkos nišą, svetainės dydį ir optimizavimo kokybę, pradedant stebėti pirmuosius teigiamus SEO rezultatus reikia nuo 6 iki 9 mėnesių Source .

December 22, 2017