Back to Question Center
0

Ar SEO atveju tyrimas yra geras rinkodaros įrankis?

1 answers:

Pagal statistiką daugiau nei 90% klientų pageidauja, kad žiniasklaidos pranešimas skamba kaip istorija. Buvo įrodyta, kad įtikinama istorija padeda žmonėms geriau suprasti konkrečią problemą. Negalima paneigti, kad net suaugusieji jaučiasi lengvumo skubėjimo, kai visi gyvena laimingai amžinai.

SEO atvejis yra puikus rinkodaros įrankis. Šiandien "Semalt" ekspertai papasakos apie šį sprendimą. Perskaitę straipsnį, jūs sužinosite, kaip galite pritaikyti atvejų tyrimus, kad galėtų parduoti savo verslą.

seo case study

Atvejo analizė Apibrėžimas

Atvejų analizė yra galinga priemonė, padedanti jums išplėsti kliento problemą paaiškinant, kaip jūsų verslas gali patenkinti jūsų kliento poreikius. Atvejų analizė yra puiki galimybė tiems svetainių savininkams, kurių pagrindinis tikslas yra priversti žmones pirkti savo produktus ir paslaugas. Tai, kas daro atvejų tyrimus tokia ypatinga, yra tai, kaip jie derina pasakojimą su informaciniu turiniu apie jūsų verslą.

Koks yra pagrindinis priežastis naudoti "SEO" atvejų tyrimą?

SEO atvejų tyrimas yra efektyvi viešinimo priemonė

Dauguma internetinių rinkodaros specialistų siūlo skelbti atvejų tyrimus tinklalapiuose. Tačiau galite eiti toliau ir pateikti vietos laikraštį ar žurnalą, kad pritrauktumėte dar daugiau klientų. Kitas puikus pasirinkimas kurti savo reputaciją - pateikti savo atvejo analizę tam tikriems ištekliams, skirtiems jūsų pramonei.

Taip pat apsvarstykite konkrečiai pramonei skirtas "LinkedIn" grupes. Jie puikiai tinka dalytis savo patirtimi su kitais žmonėmis. Kaip sakoma, dalijimasis yra rūpestingas. Padėkite žmonėms jaustis ypatinga, suteikiant jiems nemokamą ir naudingą jūsų informaciją.

Jūs galite laisvai paskelbti savo atvejų tyrimus LinkedIn Pulse. Šios svetainės platforma leidžia vartotojams savarankiškai publikuoti straipsnius, kuriuos vėliau galima bendrinti. Dar viena puiki idėja jūsų SEO yra pertvarkyti esamą atvejo analizę į skaidrių pristatymą arba į infografiją, kuria norite dalytis. Kai baigsite, galėsite jį bendrinti su savo socialinės žiniasklaidos paskyromis.

Taip pat verta paminėti, kad galite naudoti savo atvejo studiją kaip informacinę medžiagą, kurią galėtumėte siųsti esamiems ir dabartiniams klientams.

SEO atvejų analizės struktūra

Idealiu atveju jūsų atvejo tyrimas turėtų būti pradžia, vidurio ir pabaigos. Turėkite omenyje, kad atvejų analizės paprastai yra ilgesnės ir išsamesnės nei vidutinės pramoginės istorijos. Todėl svarbu tinkamai planuoti. Kitą kartą, kai rengiate atvejo analizę, įsitikinkite, kad jame yra šios sudedamosios dalys:

  1. Trumpas ir įsimenamas pavadinimas;
  2. nuodugniai ištirti problemą, su kuria susiduria potencialus klientas;
  3. paaiškinimas, kaip jūsų įmonė sprendžia kliento problemas;
  4. Įrodymai, parodantys, kaip jūsų paslauga ar produktas padėjo klientui;
  5. Kvietimas imtis veiksmų, susijusių su jūsų produktu ar paslauga.

Jūs pasirenkate, kaip kurti atvejo studiją. Svarbu prisiminti, kad jūsų atvejo tyrimas turėtų sukurti istoriją apie problemą, kurią iki galo išspręstų.

seo case

Įpakavimas

Apibendrinant, atvejų tyrimas yra galingas įrankis, kuris gali pagerinti jūsų SEO daugeliu būdų. Atvejų tyrimai padeda pritraukti daugiau potencialių klientų, suteikiant išsamų supratimą apie tai, kaip veikia jūsų paslauga ar produktas.

Sveikiname! Dabar žinote, kaip sukurti įtikinamą atvejo analizę. Galbūt pats laikas pasakyti istoriją apie savo Source .

December 22, 2017