Back to Question Center
0

Kaip suderinti svetainės dizainą ir paieškos optimizavimą?

1 answers:

Dažniausiai, kai kuriama nauja praktiškai bet kokio internetinio verslo platforma, dažnai nustatoma daugiausia dėmesio svetainių dizainui ir paieškos optimizavimui (SEO). Tarkime, kad patrauklus, patogus ir profesionalus žiniatinklio dizainas yra pagrindinis dalykas, kai norima suteikti lengvai ir patogiai lankytojams prieigą. Bet ką daryti, jei sakyčiau, kad visi šie sunkūs svetainės dizaino darbai gali būti tiesiog iššvaistyti? Ką daryti, jei interneto vartotojai niekada nepastebės tokios svetainės, rodomos "Google" aukščiausiųjų rezultatų sąraše? Štai kodėl aš ketinu aptarti svarbiausią svarbą, kad glaudžiai bendradarbiaudamas su savo darbais svetainės dizaino ir Search Engine Optimization visada ateina su ranka.

website design search engine optimization

Visual SEO

Kiekviena svetainės dizaino optimizavimas paieškos sistemoms prasideda pateikiant visą savo vizualinį turinį pagal paieškos algoritmus. Aš turiu galvoje gauti alt žymes kiekvienam vaizdui, kurį pateikiate savo tinklalapiuose. Svarbu tai, kad dauguma paieškos sistemų (taip pat pats "Google") negali "perskaityti" vaizdo turiniui, nebent kiekvienas paveikslėlis yra įterptas reikiamu aprašymu raštu. Be to, turint jūsų svetainę per dideles nuotraukas tikrai sulėtins jūsų bendrą apkrovos greitį, todėl daro blogą jūsų aukštesnį reitingą SERPs. Todėl labai svarbu mažinti vaizdo turinį, prisimindami pagrindines SEO gaires, renkant atvaizdų pavadinimus ir įtraukdami juos į tinkamus raktinius žodžius, kuriuos jūsų potencialūs klientai gali įtraukti į paieškos užklausą.

Atsakomasis svetainės dizainas pagerina Search Engine Optimization

Šiandien nešiojamieji įrenginiai vis dažniau naudojami naršyti internete. Atsižvelgiant į tai, kad didėjantis potencialių pirkėjų skaičius ieško produktų ar paslaugų, kurių jiems reikia naudojant smartphonach ir planšetinius kompiuterius, mobiliesiems skirtos interneto dizaino paslaugos dabar yra apdovanotos aukštesniu reitingu. Taigi, "Google" pradėjo baudžiamąsias nuobaudas už tas svetaines, kuriose veikia netinkamos funkcijos, pritaikytos geresnei naršymo patirčiai per nešiojamus įrenginius. Štai kodėl pagrįsta idėja visada išlaikyti savo reaguoja svetainės dizaino išlaikyti Search Engine Optimization veikia tuo pačiu metu. Veikiant tokiu būdu, nepamirškite įsitikinti, kad jūsų turinys taip pat reaguoja į balso užklausas. Be to, ekspertai rekomenduoja turėti tam tikras gerai optimizuotas DUK skyrių, įtrauktas į kiekvieną jūsų tinklalapį. Atminkite, kad tokios paslaugos jau tapo MUST, kad atitiktų dabartinių klausimu pagrįstų paieškos balsu užklausų poreikius.

website design

Darbas su jūsų URL

Čia pateikiama viena papildoma galimybė pagerinti jūsų svetainės dizainą ir paieškos optimizavimą. Turiu omenyje, kad pasirenkant domeno pavadinimą turėtumėte skirti tam tikrą dėmesį. Atsižvelgdami į tai, kad jūs jau turėjote vieną, rekomenduojame kreiptis į "Google" draugiškus vardus kiekvienam jūsų svetainės puslapiui. Pakeiskite kiekvieną URL ir puslapio pavadinimą taip, kad jis atitiktų atitinkamą aprašymą, turint tikslinių raktinių žodžių ir frazių. Taip atliksite puikią patogią vartotojo svetainės dizaino tobulinimą, o "Search Engine Optimization" bus patrauklesnė, nes "Google" nuskaitymo robotai bus geriau rodomi Source .

December 22, 2017