Back to Question Center
0

Ką žinote apie SEO naujoms svetainėms?

1 answers:

Štai keletas patarimų apie tinkamą SEO naujienų svetainėms, nes tokiems tinklalapiams reikia dar daugiau lankytojų. Viskas gali būti gana paprasta, nes "Search Engine Optimization" pagalba kiekviena naujienų svetainė gali kreiptis dėl šio ekonomiško būdo pritraukti daugiau naujų skaitytojų ir paversti juos nuolatine skaitytojų auditorija.Tokiu būdu patariama skelbti tik šviežią ir neseniai atnaujintą turinį. Jūsų teksto parašai turėtų būti informatyvūs ir visada unikalūs, tai yra dažniausiai reikalinga svetainių paieškos svetainėse SEO. Tačiau pabandykite netaikyti jokios juodos skrybėlių technologijos, taip pat neleiskite, kad jūsų tekstai būtų perpildyti raktiniais žodžiais, susieti šlamštą, kopijuoti turinį ir pan.

seo for news sites

Žemiau pateikiama keletas naudingų patarimų, susijusių su SEO naujienų svetainių požiūriu.Daugelis iš jų buvo išbandyti ir įrodyti, kai turėjau patirties dirbant laikraščio tinklalapyje:

  • Pateikite paraišką dėl turinio optimizavimo, nes paieškos algoritmai vertina kokybišką turinį su aukštesniais reitingais SERPs. Taigi turėkite turtingą turinį, pilną, aktualų ir visada šviežią turinį, kuriame yra puikios antraštės, kuriose geriausiai apibūdinamas kiekvieno tinklalapio turinys.Nepamirškite įtraukti raktinių žodžių arba raktinių frazių į kūno tekstą ir vaizdo pavadinimo tekstą. Tačiau taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į tai, kad išlaikyti tinkamą raktinių žodžių tankį maždaug 2 proc. Viso teksto rašto. Jei norite gauti papildomos informacijos, visada galite peržiūrėti "Google" oficialias gaires
  • "SEO" naudojimas naujienų svetainėms. Kuriant kiekvieną puslapį ar įrašą reikėtų atkreipti ypatingą dėmesį į URL optimizavimą.Visada turėkite dvigubą patikrinimą, kad kiekvienas sukurtas URL sukurtų tinkamus raktinius žodžius ar frazes, o esamų atnaujinimai taip pat gali būti puiki idėja, naudinga skaitytojams ir patogi, kad juos tuo pat metu galėtų atlikti paieškos robotai.Be to, atsižvelgiant į SEO naujienų svetainėms, patariama kiekvieną URL įterpti su unikaliu numeriu, kurio ilgis tris skaitmenis.

website promotion

Ir čia pateikiama tik svarbiausia meta žymeles "SEO" naujienų svetainėms, taigi, jas įterpiant geriau apsvarstykite:

  • Visų pirma, metažymas, pvz., News_keywords, padės tiek leidėjui (leisdamas nurodyti ir klasifikuoti masyvų duomenis), tiek faktinius skaitytojus (kad būtų lengviau naršyti ar dalintis informacija, pavyzdžiui , per socialinių ryšių profilius)
  • Atminkite, kad jūsų URL ir meta žymeles leidžiama tik skyryba yra kableliais. Naudokite juos tik atskirdami raktinius žodžius ir raktinius frazes.
  • Daugelis čia pateiktų raktinių žodžių gali turėti tą pačią vertę, aš turiu omenyje, kai kalbant apie SEO naujienų svetainėms

. Tarp naudingiausių funkcijų čia yra galimybė naudoti iki 10 raktinių žodžių, pvz., Terminų, e. g. , kad sukurtumėte naują žymą jūsų naujai paskelbtam straipsniui. Tokiu atveju jūs visada turėsite pasyvų dvigubą patikrinimą: ar atsitiks, kad tam tikras straipsnis tam tikru atveju yra nereikšmingas, vartotojai gali greitai tai nurodyti beveik iš karto išspręsti Source .

December 22, 2017