Back to Question Center
0

Ar socialiniai signalai pagerina SEO?

1 answers:

Turinio kūrėjai ir internetiniai rinkodaros specialistai nuolat žiūri į naujus būdus vairuoti savo SEO reitingą pirmaisiais paieškos puslapiais. Įdomu tai, kad net ten, kur jie pasiekia "Top 10" "Google", jie vis dar turi nuolat kurti naujus ir vertingus turinio, kad išlaikytų savo poziciją.

Tačiau labai svarbu, kad svetainių savininkai suprastų, kad nepakanka kurti puikų turinį. Geras turinys reikalauja aktyvios reklamos. Svarbu reklamuoti savo turinį kitiems žmonėms, kad maksimaliai padidintų socialinį pasiekiamumą.

social signals seo

Susipazinkime: rašydami ir skelbdami straipsnius, tinklaraščio įrašus, el. Knygas, naudingus biuletenius ar infographiką, tai geriausias būdas juos pasiimti prieš mūsų tikslinę auditoriją. yra per socialinę žiniasklaidą.

Kaip sakoma, dalijimasis yra rūpestis. Sunku paneigti, kad socialiniai signalai, taip pat socialinė žiniasklaida, daro didelę įtaką SEO. "Semalt" ekspertai visiškai sutinka su atvykstamojo rinkodaros guru Jay Baer pareiškimu, kuris vieną kartą sakė, kad šis turinys yra ugnis, o socialinė žiniasklaida yra benzininis.

Kaip galiu padėti socialiniams signalams Padidinti mano SEO reitingą?

1. Supaprastinti turinio bendrinimo procesą

Pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, kad padidintumėte srautą į savo svetainę, yra tai, kad naudotojai galėtų patogiai bendrinti turinį per socialinę žiniasklaidą. Jei tai įmanoma, neleiskite lankytojams kopijuoti ir įklijuoti savo URL į savo "Facebook" pranešimus. Dauguma skaitytojų neturi nei laiko, nei kantrybės to padaryti. Dėl to prarasite galimybę reklamuoti turinį dėl blogo naudotojo patirties.

Turėkite omenyje, kad kai rūpinosi savo lankytojais ir lengviau juos bendrinti savo turinį, jie labiau linkusios dalytis savo įrašais su savo socialinėmis bendruomenėmis, sukurdami daugiau nukreipimo srauto į jūsų svetainę.

2. Diversifikuoti savo Atgalinės nuorodos

Atgalinės nuorodos yra įeinančios nuorodos iš kitų išteklių į jūsų svetainę. Beveik visi paieškos varikliai, įskaitant "Google", "Yahoo" ir "Bing", vertina tiek šių puslapių reitingą, kiek ir kokybę. Paprasčiau tariant, puslapis, kuriame yra daug aukštos kokybės grįžtamųjų ryšių, linkęs gauti aukštesnį paieškos reitingą. Be to, jei skaitytojai spustelėja jūsų svetainę iš patikimų svetainių, paieškos sistemos seka nuorodą, indeksuos turinį ir atitinkamai reitinguos jūsų turinį.

3. Optimizuokite svetainę, kad galėtumėte bendrinti mobiliuosius telefonus

2017 m. Mobiliojo, socialinio ir vietinio rinkodaros derinys daro įtaką SEO kaip niekada anksčiau. Šiomis dienomis dauguma žmonių ieško mobiliųjų telefonų nei nešiojamieji kompiuteriai. Jie nori tyrinėti ir pirkti kelyje. Paieškos sistemos vertina mobiliesiems optimizuotus išteklius, turinčius aukštesnį reitingą. Įsitikinkite, kad jūsų svetainės mobili versija suteikia lankytojams paprastą būdą dalintis savo turiniu.

seo

Tiems svetainių savininkams, turintiems kelias vietoves ir vietinius puslapius savo turiniu, reikia galvoti apie tai, kaip optimizuoti spragtelėjimus ir socialinius signalus savo tinklalapyje. Tai svarbu, nes tai yra pagrindiniai aspektai, kurie turi įtakos vietos paieškos reitingui.

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas yra socialinis įrodymas, kuris prideda autorių prie jūsų straipsnių, tinklaraščio įrašų ir "YouTube" vaizdo įrašų, parodydamas, kad jie yra vertingi ir patikimi. Terminas "socialinis įrodymas" reiškia jūsų turinį, pavyzdžiui, apžvalgas, komentarus ir citatus iš dalyko specialistų. Socialinis įrodymas veikia taip: jei asmuo mato, kad šimtai žmonių dalijasi savo turiniu, jie bus pasiruošę jį patikrinti ir dalytis Source .

December 22, 2017