Back to Question Center
0

SSL ir SEO: ar jie abu klausimai?

1 answers:

Pradėkime nuo kai kurių naujausių paieškų prisiminimo, neatsižvelgdami į tai, ko ieškojote, patikrinę savo priešininkus arba ieškodami kai kurių produktų ar paslaugų žiniatinklyje. Jūs tikriausiai aplankėte HTTP ir HTTPS pagrindu sukurtus tinklalapius. Bet koks realus skirtumas tarp jų, ypač SSL ir SEO požiūriu? Atsižvelgdami į jų tarpusavio poveikį elektroninei komercijai ir didžiąją dalį kiekvienos internetinės parduotuvės, pažiūrėkime, kaip SSL ir SEO daro realybę.

ssl and seo

Ar SSL ir SEO yra naudingos veikiant kartu?

Pradėkime nuo tam tikro techninio pagrindo ir pamatysime, kaip veikia SSL. Būdama Hiperteksto transporto protokolo saugumo dalis, ji naudoja 2048 bitų raktą, kad apsaugotų naudotojo patirtį taikant autentifikavimo, tikrinimo ir šifravimo saugos procedūras tarp žiniatinklio serverio ir pačios interneto naršyklės. Iš esmės SSL apsauga yra trijų sluoksnių:

  • Šifravimo darbai užtikrina, kad dabartiniai vartotojo veiksmai yra nerekomenduojami, todėl sukčiai negali užstrigti bet kokios informacijos
  • Autentifikavimo procedūra padeda
  • Duomenų vientisumas padeda užkirsti kelią bet kokiems failams nuo korupcijos ar neteisėto pakeitimo perdavimo metu

Ir pagaliau grįžkime į klausimą - koks yra faktinis SSL ir SEO ryšys? Ar kaip saugumas užtikrina jūsų svetainės reitingą paieškos rezultatų puslapiuose? Kaip ir visos geros savybes, kurios teikia teigiamą poveikį jūsų reitingui, taip pat pačiam eismo ir konversijų rodikliui. Aš turiu galvoje, kad jūsų svetainės saugumas taip pat turi tiesioginį poveikį "Google" paieškos algoritmams, kai nuspręsite suteikti jums aukštesnį reitingą. Žemiau išnagrinėsime SSL ir SEO tarpusavio ryšius pagal tris pagrindines kryptis: klasifikaciją, srautą ir konversiją:

  • Kaip jau minėta, jūsų svetainės reitingai dabar dar labiau priklauso nuo SSL saugumo nei bet kada anksčiau. Žvelgiant atgal į 2014-2015 m., Kai "Google" išleido pirmuosius algoritmus, skirtus HTTPS pagrindu sukurtiems tinklalapiams palengvinti, SSL apsauga buvo tik paprastas algoritmų komponentas priimant galutinį sprendimą. Tačiau šiandien, pagal oficialią statistiką, beveik pusė "Google" natūralios paieškos rezultatų yra susiję su HTTPS pagrįstomis svetainėmis, apsaugotomis SSL sertifikatu. Be to, tik apie 1 procentą visų internetinių sistemų internete vertinama kaip saugią. Taigi, kodėl SSL ir SEO naudoti negalima tik vieną kartą ir amžinai?
  • Atsižvelgiant į srauto padidėjimą, geresnis reitingavimas paprastai užtikrina didesnį eismo srautą tik tuo atveju, jei daugiau lankotės svetainėje, tuo didesnę auditoriją, į kurią įtrauksite.Be to, turimas žiniatinklio saugumas leidžia kiekvienam potencialiam pirkėjui naršyti internete aktyvų jūsų svetainės institucijos ir patikimumo signalą. Dauguma vartotojų gali praleisti visus neapsaugotus šaltinius ir spustelėti paieškos rezultatą, išvedę juos į jūsų tinklalapius, o tai savo ruožtu padidins jūsų svetainės PR.
  • Galų gale, SSL ir SEO gali dirbti kartu, kad reikšmingai veiktų jūsų konversijos. Aš turiu galvoje, kad daugiau potencialių klientų bus paversti realiais, kai jie aplankys jūsų tinkamai saugomą tinklalapį patikima institucija. Tiesiog nepamirškite, kad, remiantis pirmaujančiais tyrimais, daugiau nei 80% nepakankamai išsivysčiusių klientų atsisakytų jų įsipareigojimo pirkti, tiesiog atradę, kad jų tiesiog užpildyti asmens duomenys pasireiškia nesaugiu ryšiu Source .
December 22, 2017