Back to Question Center
0

Kaip svarbu SEO domeno amžius?

1 answers:

Ar yra kokia nors reali koreliacija tarp tam tikro amžiaus srities ir SEO efektyvumo "Google" reitingavimo skatinimo? Šis klausimas apie Search Engine Optimization ir tai, kaip jis gali būti susijęs su domeno registracijos data, yra svarbus klausimas, kurį dažnai diskutuoja ekspertų žiniatinklio valdytojai, taip pat daugelis interneto verslo savininkų.

domain age seo

Dažniausiai pramonės guru daro išvadą, kad domeno amžiaus ir SEO rezultatai yra kažkaip veikiantys rankomis. Pagal numatytuosius dalykus, jų dabartinės nuomonės apie tai, kokios yra SEO srities amžius, yra gana skirtingos, tačiau vis tiek tam tikra prasme savaime:

  • domeno amžius neturi įtakos SEO, taigi ir "Google"
  • domeno amžius yra tik atskiras veiksnys tarp daugybės kitų savybių, įtrauktų į "Google" sudėtingus reitingavimo algoritmus
  • domeno amžius vaidina gana svarbų vaidmenį užimti aukščiausią poziciją išdavimuose

Taip pat čia yra du esminiai punktai, susiję su dabartine diskusija apie domeno amžių ir SEO:

  • atsižvelgiant į logiką, įrašyti naujus domenus į registrą ir greitai juos ištrinti, naujai įregistruoti pavadinimai dažniau naudojami šiukšlių svetainėse
  • atvirkštinės logikos pagalba, senas domeno vardas reikštų, kad tinklalapis yra geras ir vertas, nes gerai -estabilūs vartoja tuos pačius domenus metų

Gerai, mes matome daug neapibrėžtumo čia. Bet vienas dalykas, kurį galiu tau tvirtai pasakyti - domeno amžius yra reikšmingas, kai laikoma, su kuo jis priklauso. Turiu galvoje, kad kai "Google" įrašuose domeno savininkas gavo ilgalaikę ir švarią būseną, tai neturės jums bent jau neigiamos įtakos, jei nuspręstumėte įsigyti esamą ir jau naudojamą domeno pavadinimą. Kita vertus, tačiau yra daug "blogų" domenų, kurie anksčiau buvo apibūdinti kaip "šlamštas" arba kuriuos "Google" net bausdavo anksčiau.

Norint užkirsti kelią tokiai gailesei įvykių eigai, ekspertai rekomenduoja apsvarstyti galimybę tik tuos domenus parduoti, kurie turi viešą informaciją. Taip, sukčiai taip pat gali turėti tam tikrą privatumo apsaugą, pavyzdžiui, su "Whois" užklausomis, turėčiau pripažinti. Nepaisant to, tai tikriausiai įtartų apie juos.

domain age

Tokiu būdu aš rekomenduoju atlikti dvigubą patikrinimą domeno amžiaus ir jo istorijos prieš sudarant sandorį. Yra ir daug naudingų programų, kurias galima rasti atviroje prieigoje, kad patikrintumėte, kada buvo įregistruotas atskiras domeno vardas. Pavyzdžiui, galite išbandyti "Netcraft" įrankį, kad sužinotumėte, kada domenas buvo indeksuojamas "Google" nuskaitymo robotais pirmą kartą. Tokiu būdu galite nustatyti labiausiai perspektyvius domenų pavadinimus, kurie įvertinami kaip patikimi, nes jie buvo apdovanoti už jų ilgalaikius kokybės rezultatus, taigi jie buvo gerai išduoti SERPs.

Atkreipkite dėmesį, kad mano pasiūlymas visai nereiškia, kad naujai sukurtas domeno vardas neišvengiamai praranda mūšį prieš vyresnius konkurentus, todėl yra silpnesnė tikimybė lipti į paieškos rezultatų viršų. "Kuo vyresnis yra jūsų domeno vardas, tuo aukštesnis reitingas" - vis tiek jis negali būti 100% galiojantis. Tiesiog nepamirškime, kad geros veiklos laikotarpis daro įtaką domeno valdžiai, mes turime pripažinti. Tačiau vis dėlto domeno amžius su SEO vis dar gali vairuoti svetainės reitingą savo, tiek teigiamą, tiek neigiamą Source .

December 22, 2017