Back to Question Center
0

Ar "Google SEO" vadovas gali pagerinti mano reitingą?

1 answers:

Paieškos sistemos optimizavimas yra techninis, analitinis ir tyrimo procesas, skirtas pagerinti svetainės matomumą paieškos sistemose ir antrąją internetinę prekybinę prekybą pelno. Tai gerai žinomas faktas, kad jums reikia optimizuoti svetainę pagal visas galiojančias paieškos rekomendacijas. Kadangi "Google" yra didžiausia skaitmeninio pasaulio veikėja, turite optimizuoti savo svetainę, vadovaudamiesi "Google" optimizavimo taisyklėmis. Šis "Google SEO" vadovas skirtas veiksmingiems baltųjų skrybėlių paieškos metodams, kurie padės jums nukreipti į jūsų svetainę kokybišką srautą. Nėra "juodojo skrybėlio" SEO metodų, kiek tai susiję su "Google".

google seo guide

"Google" optimizavimo taisyklės

"Google" reikalauja, kad internetiniai prekybininkai laikytųsi svetainės optimizavimo taisyklių, kad pagerintų naudotojų patirtį šioje paieškos sistemoje. "Google" pritaria svetainėms, kuriose vidutiniams vartotojams teikiamos aukštos kokybės turinio ir kokybės baltųjų skrybėlių optimizavimo metodai. Be to, paskutiniai "Google" atnaujinimai reikalauja, kad svetainių savininkai savo interneto šaltinius naudotųsi mobiliesiems.

Jei laikotės šių standartinių optimizavimo taisyklių, rizikuojate prarasti savo pozicijas SERP ir gauti nuobaudas iš "Google". Turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kad kai kurie tinklalapio reitingų tobulinimo būdai iš tikrųjų yra neteisėti. Pvz., Šiukšlės ir įsilaužimai yra neteisėti JAV ir Jungtinėje Karalystėje.

Jums tenkinti ar pažeisti šias "Google" gaires. Tačiau, jei esate protingas ir būsimas svetainės savininkas, turėtumėte pagalvoti apie juodojo skrybėlių optimizavimo paslaugų pasekmes.

Visa informacija, kurią rasite šiame "Google" SEO vadove, puikiai atitinka paieškos variklio gaires ir padės jums pagerinti jūsų svetainės buvimą internete ir pritraukti tikslinį srautą.

Google SEO vadovas: Raktinių žodžių tyrimas

Turite atlikti raktinių žodžių tyrimą prieš pradėdami savo svetainės optimizavimo procedūrą. Raktinių žodžių tyrimas leidžia pasirinkti tinkamiausius ir tikslius paieškos terminus, kurie suteiks jums galimybę pritraukti tikslinę auditoriją ir pagerinti savo "Google" reitingavimo pozicijas.Kad atliktumėte kokybišką raktinių žodžių tyrimą ir sužinotumėte, kokios pagrindinės frazės turi aukščiausią konkurencingumą, turite pateikti išsamią rinkos nišos analizę. Patartina naudoti ilgų uodegų ir plačių raktinių žodžių mišinį. Norėdami supaprastinti raktinių žodžių pasiūlymo procesą, galite naudoti tokius automatinius nemokamus įrankius, kaip "Google" raktinių žodžių planavimo priemonė, "WordStrem" raktinių žodžių paieškos įrankis ir "Semalt Auto SEO Tool" .

Google SEO vadovas: optimizavimas vietoje

Jei jau atlikote savo "Google SEO" raktinių žodžių tyrimą ir sudarykite didžiausio kiekio paieškos terminų sąrašą, dabar laikas sukurti kokybiškas ir įdomus turinys, skirtas nukreipti potencialius klientus. Labiausiai nukreiptos raktinės frazės natūraliai turi būti rodomos jūsų turinyje ir turi būti susijusios su tema. Priešingu atveju jūsų turinys nebus skaitomas ir atrodys šlamštas. Taigi turėtumėte vengti sudėti savo turinį su raktiniais žodžiais, nes jūsų svetainės lankytojai nusivylė ir pateikia paieškos variklių sąvoką, kurią bandote manipuliuoti paieškos reitingais.

seo guide

Google SEO vadovas: Link Building

Puikus būdas padidinti savo svetainės matomumą yra dalintis savo turiniu socialiniuose tinkluose ir kurti reikiamas nuorodas į jūsų svetainę. "Google" turi specialius filtrus, kurie yra pastovūs atnaujinimai, siekiant nubausti žiniatinklio valdytojus, kurie įgyvendina juodojo skrybėlių nuorodų kūrimo technologijas. Jei nuspręsite paspartinti optimizavimo procesą įsigydami nuorodų, būtumėte pasirengę gauti dalį "Google" nuobaudų. Gerinti prekės ženklo pripažinimą ir padidinti paspaudimų rodiklį, įdiegti tinklaraščio paskelbimo techniką ir kurti aukštos kokybės turinį, kuris bus naudojamas naudotojams Source .

December 22, 2017