Back to Question Center
0

Kaip padidinti reitingą atliekant žiniatinklio paieškos optimizavimą vietoje?

1 answers:

Pradėkime nuo to, kas iš tikrųjų reiškia vietos interneto paieškos optimizavimą (kitaip vietinis SEO). Paieškos optimizavimas yra žinomas dėl optimizavimo darbų kiekvienoje informacijos dalyje, paskelbtoje jūsų tinklalapiuose, kad būtų patrauklesnė "Google" paieškos robotai, kad būtų galima geriau matyti informaciją internete išdavimų sąraše. Atsižvelgiant į interneto paieškos optimizavimą vietos lygmeniu, tai reiškia, kad jūsų internetinis verslas bus rodomas tarp pirmųjų vietos paieškos užklausų rezultatų. Dažniausiai tokios svetainės paieškos optimizavimo pastangos yra nukreiptos į katalogų nuorodų ir lokalizuoto turinio rinkodaros darbą, kad būtų pasiektas greitas internetinis reitingų padidinimas jūsų komerciniams veiksmams.Toliau turėčiau trumpai aptarti kiekvieną sritį, susijusią su interneto paieškos optimizavimo darbais vietos lygiu.

web search optimization

Žingsnis 1

Tarp svarbiausių klausimų čia yra jūsų "Google" mano verslo puslapis ir tinklalapio paieškos optimizavimas,. Kodėl tai turėtų būti pirmiausia? Tiesiog todėl, kad manoma, kad tai yra jūsų buvimo internete sektorius, turintis didžiausias galimybes būti rodomas tiesiai tarp pirmuose regioninių įmonių paieškos užklausų. Jei taip atsitiks, kad niekada nesate aplankę savo asmeninio "Google" mano verslo puslapio, suraskite jį arba pradėkite pildyti jau esamą. Čia yra elementų, kuriuos rekomenduojame įtraukti į savo interneto paieškos optimizavimo formą, sąrašas: nurodykite savo įmonės pavadinimą, jo santraukos aprašą su darbo tvarkaraščiu ir telefono numeriais, nuorodą apie nukreipimo puslapį ir kai kurias įtikinamas komercinio projekto nuotraukas. Taip galite naudoti "Google" pranešimus, prisijungti prie "Google Plus" ir kai kurių šiuolaikinių bendruomenių. Ir nepamirškite paskatinti daugiau naudotojų palikti keletą atsiliepimų savo verslo svetainėje, tuo pat metu pateikdami naują turinį ir atnaujindami esamus kūrinius.

2 žingsnis

Kitas, įsitikinkite, kad jūsų interneto paieškos optimizavimo kampanija gerai statoma katalogų citavimuose. Siūlau atlikti patikrinimą pasirinkdami vieną iš "Open-Access Directory Scan" įrankių. Tokiu būdu jūs galėsite pamatyti, kaip gerai ir kurioje verslo kataloge cituoja jūsų svetainę. Daugeliui šių įrašų reikalingi tokie pat žingsniai ir veiksmai, kaip mes jau aptarėme "Google" mano verslo puslapyje. Aš rekomenduoju atlikti dvigubą patikrinimą, nes paieškos sistemos teikia pirmenybę tik tiksliems rezultatams, todėl turėtumėte atsikratyti bet kokių netikslių ar nesuderinamų duomenų apie savo verslą. Nereikia suvalgyti savo laiko ir pastangų, nes, dirbdami su šiais keliais daiktais, labiausiai tikėtina, kad jūs beveik iš karto turėsite teigiamos įtakos jūsų vietinio interneto paieškos optimizavimui, taigi greitai pasieksite savo reitingą.

search optimization

3 žingsnis

Pagaliau rekomenduoju tinkamai atsižvelgti į socialinius profilius. Atminkite, kad jie svarbūs, ypač atsižvelgiant į jūsų vietinio interneto paieškos optimizavimą. Nedvejodami užsiregistruokite kai kuriuose socialiniuose profiliuose, pvz., "Facebook" ar "Twitter", atsižvelgdami į pagrindinius katalogus ir nuorodas, vedančias į jūsų pagrindinę svetainę. Tai atlikę, būtinai palaikykite savo skelbimų siuntimo veikimą pasikartojančią paskirtį ir atkreipkite dėmesį į kokybišką turinį. Išnagrinėkite didžiulius socialinės rinkodaros variantus, kuriuos "Google" ir kiti varikliai pripažino gerai, jūsų pastangos čia turės tikrai visapusišką poveikį jūsų interneto paieškos optimizavimui Source .

December 22, 2017