Back to Question Center
0

Kaip įvertinti įmonės SEO paslaugas?

1 answers:

Pradėkime nuo pačių tinkamiausių "SEO" paslaugų paieškos. Paprastai pirmasis interneto rinkodaros kampanijos ketvirtis yra daugiau nei kritinis dalykas. Kiek norėtumėte finansuoti iš savo rinkodaros biudžeto? Kadangi yra per daug skaitmeninių agentūrų, siūlančių paslaugas visame žiniatinklyje, ir laikas yra esminis. Nors jūs vis dar priimsite teisingą sprendimą praleisti savaites (ar net mėnesius) skambinti telefonu arba, galbūt, el. Laiškų pokalbius, jūsų konkurentai bus judėti pirmyn ir toliau. Taigi, gera idėja kuo greičiau gauti kokybiškas "SEO" paslaugas. Tačiau jų kaina turėtų būti pakankamai pagrįsta, kad nebūtų sugadintas paprastai griežtas pradinio paleidimo laikotarpio rinkodaros biudžetas.

company seo services

Dabar mes bandysime pamatyti problemą iš paieškos sistemų požiūriu, kad reikia suprasti jų pageidavimus ir elgesio modelius, kai jie atlygina svetaines su aukštesniu reitingu. Visų pirma, pabandykime paklausti savęs keletą kritinių klausimų:

Ką tikėtumėte iš įmonės SEO paslaugų teikimo?

  • Ar jūs svarstote SEO, kaip ir visi kiti?
  • Gal jūsų rinkodaros skyrius tiesiog reikalauja, kad jis veiktų?
  • Arba, ar esate tikras šiuo klausimu, siekiate padidinti savo svetainės reitingą ir užtikrinti didesnį pajamų srautą ilguoju laikotarpiu?

Pateiksime vieną paprastą analogiją: nuomos bendrovės SEO paslaugos atrodo taip, kaip pirkti automobilį. Taip, rimtai, jūsų pasirinkimas, žinoma, priklausys nuo jūsų poreikių, siejamas su bendru kainų įvertinimu dėl jūsų dabartinio marketingo biudžeto pagrįstumo ir prieinamumo.Geriausia SEO strategija prasideda nurodant jūsų pasaulinį tikslą ir jūsų potencialių klientų poreikius. Pradedant priešingai, pigios paieškos optimizavimo paslaugos dažnai atrodo kaip sandėris. Taip, galite pabandyti sutaupyti pinigų. Tačiau jie taip pat nepadės.

Tuo pat metu nėra vieningo standarto, kai reikia pasirinkti tinkamą bendrovės SEO paslaugų paketą. Svarbiausias pasiūlymas yra tas, kad SEO nėra nei dalykų nustatymas, nei tiesiog jų užsakymas. Stebint tai kaip greitą priemonę, kad jūsų pardavimai ir eismas sugrįžtų į gyvenimą, yra netinkamas požiūris. Tokiu būdu jūs tik baigsite švaistyti savo pinigus. Svarbu tai, kad veiksmingas "SEO" tikslas yra suteikti jums pagrįstą ROI: tai ne tik gerėja SERP reitingavimas ir padidėja srautas. Tiesą sakant, pagrindinis tikslas yra paversti savo vis dar neišsivysčiusius klientus į didžiulį mokamų klientų srautą.

Taigi, kaip jūs pagerinsite verslą su aukšto lygio bendrovės SEO paslaugomis?

  • Visų pirma, jis turi padėti jums sutelkti dėmesį į svarbiausius jūsų potencialių klientų ketinimus, poreikius ir problemas;
  • Diagnozuoti labiausiai tipiškus rezultatus, kuriuos auditorija pageidauja jūsų verslo svetainėje;
  • padės jums nustatyti ir pagerinti nukreipimo puslapio vertę;
  • atskleidžia visas pelningumo sritis, į kurias įeina jūsų verslas;
  • Gaukite kiekvieno lankytojo naudotojų patirtį kuo labiau individualizuotai, kad jie taptų pirkėjais.

seo cost

Taigi, SEO paslaugos kainuos kiekybinius rezultatus, kuriuos norite gauti, jų kokybę, taip pat ilgalaikį laikotarpį. Matyt, pigiausias sandoris reiškia tik nedidelę pažangą. Atminkite, kad tai, ko jūs investuojate, yra ne tas, į kurį siūlote kainą. Jūsų ROI natūraliai apibrėžia SEO Source . Nėra jokių abejonių, kad grynosios pajamos iš 5, 10 ar net 20 kartų padidėjusios tuo, ką jūs praleidote, yra tinkama priežastis pasakyti: jūs nieko nedarėte!

December 22, 2017