Back to Question Center
0

Kaip pagerinti savo svetainės reitingą suaugusiems ekologiškai?

1 answers:

Mūsų dienomis SEO vaidina svarbų vaidmenį bet kurioje verslo plėtros srityje, ar turite vietinį užkandžių barą ar sekso parduotuvę. Abiem atvejais pagrindinis verslininko tikslas yra pritraukti daugiau lankytojų ir padidinti jų pajamas. Šiandien, norėdami, kad jūsų verslas taptų klestinčiu, reikia įdėti jį į internetą ir optimizuoti pagal visus paieškos standartus. Kuo aukštesnis jūsų reitingas SERP, tuo daugiau pardavimų jūs turite.

adult seo

Optimizavimas suaugusiesiems paieškos sistemoms yra toks pat kaip įprastas optimizavimas, vienintelis skirtumas tarp nuorodų kūrimo procedūros. Didžiausia suaugusiųjų SEO nauda yra tai, kad galite palyginti savo svetainę šioje srityje lengviau dėl santykinai mažo konkurencingumo - точки доступу. Įsitikinkite, kad turite būdą gauti pajamų iš savo srauto, nes tai nėra pigus.

Padarykime diskusiją, kaip pritraukti kokybišką srautą į svetainę suaugusiesiems ir patekti į "Google TOP".

Suaugusiųjų svetainių SEO tobulinimas

Yra keturi svarbiausi SEO aspektai, kurie geriausiai tinka reklamos kampanijoms, taip pat suaugusiesiems skirtų svetainių optimizavimui: puslapio atitikimas, domeno valdžia, atvykstamojo ryšio nuorodos, atvykstamieji saitai.

Tinklalapio tinkamumas yra svarbus "Google" reitingavimo veiksnys. Tai rodo tiek naudotojams, tiek žiniatinklio tikrintojams, kaip tinkama konkretaus svetainės turinio naudotojo užklausai. Kad svetainė būtų tinkama, turite optimizuoti metaduomenis ir turinį. Visų pirma turite įtraukti atitinkamas raktinių frazes į savo svetainės turinį, pavadinimus, aprašymus ir alt žymes, kad įsitikintumėte, jog potencialūs klientai lengvai suras jūsų svetainę. Be to, jums reikia kiek galima kokybiškesnio turinio. Suaugusių svetainių atveju galite rašyti erotinių pasakojimų ir paskelbti kas savaitę.

Domeno valdymas yra dar vienas svarbus vertinimo veiksnys, dėl kurio tiesa gali būti pasakyta, negali būti per naktį. Tam reikia laiko, norint gauti svetainės valdymą. Kad galėtumėte patobulinti savo domeno valdžią, reikia atkreipti ypatingą dėmesį į jūsų puslapio optimizavimą ir sukurti rezultatų nuorodų kūrimo kampaniją. Be to, domeno valdymui įtakos turi socialinių veiksnių diapazonas, pvz., Paspaudimų rodiklis, konversija, vidutinis laikas, kurį vartotojas praleidžia svetainėje, ir atmetimo rodiklis.

adult seo agency

Be to, turite įvertinti savo atvykstamojo ryšio autorių teises, nes tai yra pagrindinis veiksnys, turintis įtakos jūsų suaugusiesiems skirtos svetainės SEO. Turite įdėti savo svetainės nuorodas tik į autoritetingus ir ilgalaikius domenus, kuriuos naudotojai patiki. Tai padės jums pakelti savo svetainę suaugusiesiems prieš milijonus motyvuotų vartotojų. Aš patariu jums galvoti apie jūsų atvykstamąjį nuorodos kiekį, taip pat apie jų kokybę. Be to, jūs turite būti tikri, kad jūsų nuorodos yra susijusios su jūsų rinkos nišą srityse. Pavyzdžiui, atrodys keista, jei sukursite suaugusiųjų svetainės nuorodą į domeną, kuriame parduodamas kūdikių maistas.

Kadangi "Google" nepriima suaugusių svetainių PPC skelbimų, tai yra vienintelis būdas investuoti į paieškos optimizavimą. Tikiuosi, kad šiame straipsnyje minėta optimizavimo praktika padės jums sukurti laimingą reklamos kampaniją ir patobulinti suaugusiesiems skirtą svetainę.

December 22, 2017