Back to Question Center
0

Kaip išsaugoti savo pažangą SEO, jei pakeisite domeną?

1 answers:

Gerai suformuotas sprendimas pakeisti domeno vardą yra tikrai didelis. Tačiau, atsižvelgiant į dažniausiai pasitaikančius terminus, kylančius dėl biudžeto problemų, kylančių dėl visiško įvykdymo, daugelis iš mūsų gali jaustis nusivylę.

seo change domain

Viena iš realiausių rezultatų, pasitaikančių SEO po pakeitimo srities, yra laikinas ekologinio eismo praradimas. Paprastai tokia žala paprastai yra sumažinta iki 5-20% ir tikimasi svetainės lankomumo, bent jau per pradinį laikotarpį iki 3-4 savaičių, paprastai reikia "Google" nuskaityti robotai, kad galėtumėte ištirti naujus URL, peradresavimus ar bet kokius kitus ne-puslapius atnaujinimai. Visų pirma, jaučiatės ramus, nes šis laikotarpis turi būti tikrai pakankamas, kad būtų galima kompensuoti savo nuostolius. Tokiu būdu rekomenduoju kreiptis dėl PPC kampanijos, kuri orientuota į jūsų verslo pavadinimą, taip pat į pagrindinius prekės ženklo neturinčius elementus, taikomus paieškai.

Dažniausiai liūto dalis žiniatinklio valdytojų ir interneto kūrėjų pradėtų vartoti po gydymo, pradedant išieškojimą, kai jų SEO ir domenų kūrimo darbai jau buvo pradėti. Bet jūs taip pat galite imtis toli toli. Aš turiu galvoje, kad galite atlikti keletą preliminarių darbų, darys viską, kad padėtų pačiam "Google" ir kitiems paieškos varikliams geriau suprasti, kas vyksta, ir tinkamai reaguoti. Taigi, jūs galite išlaikyti savo pažangą SEO pasukimo pokyčių domeno ir visos netvarkos aplink jį į vientisą procedūrą. Siūlau jaustis save kaip bosą, tik atlikdamas šiuos aktyvius veiksmus:

  • Atnaujinti savo nuorodas, pagrįstas kitomis didelės srities svetainių autorinėmis svetainėmis, yra puiki idėja.Nors esate užsiėmęs atnaujinimais ir atnaujintais savo dabartiniais Atgalinės nuorodos internete, galite laisvai interpretuoti būtinybę pakeisti domeną kaip puikių naujų galimybių.Aš turiu galvoje, kad per kelias savaites po domeno pakeitimo galite lengvai rodyti daugiau šviežių atgalinių nuorodų. Tokiu būdu "Google" siųsite dar tikslesnius ir naudingesnius signalus. Ir viskas bus apdovanotas aukštesniu reitingu SERPs.

change domain

  • Nepamirškite grįžti prie senų atgalinių saitų, pakeistų naujais URL. Svarbiausia idėja yra sugrąžinti visą kokybiškų atgalinių nuorodų rinkinį, tuo pat metu sumažinant nukreipimo skaičių domenui. Dirbdami, nuskaitykite internetą naudodami specialų įrankį (aš pasikliaujau ahrefu), suraskite savo "backlinks" su stipriausia institucija. Kai jie yra įsikūrę, įsitikinkite, kad el. Paštu susisiekite su klientais, norėdami paprašyti atnaujinimo visiems.
  • Pagaliau nepamirškite reklamuoti savo naujojo domeno vardo per socialinės žiniasklaidos kanalus. Tokiu būdu pradėkite atnaujinti savo svetainės URL ir labai verslo pavadinimo pavadinimą (jei taikytina) populiariausiose ir susijusiose sistemose. Be to, labai gerai būtų paskelbti apie domeno pakeitimą įvykiui kai kuriuose jūsų socialinės žiniasklaidos kanaluose. Tai padės jums informuoti auditoriją, kad tik jūsų domenas ketina keistis, bet vis dėlto didelės jūsų produktų ar paslaugų vertės bus vienodos Source .
December 22, 2017