Back to Question Center
0

Kiek skaitmeninės rinkodaros priklauso nuo SEO?

1 answers:

Ar kada nors domėjosi, kaip SEO įtakoja skaitmeninio rinkodaros kanalus? Dar nepasakėte aiškios atsakymo? Nesijaudink. Šiandien mes išsamiai paaiškinsime, kiek interneto rinkodaros priklauso nuo paieškos sistemų optimizavimo.

Kaip jau žinote, SEO per pastaruosius keletą metų pasikeitė. Jis išsivystė ir vyko kur kas toliau nei neveiksmingi ir senamadiški raktinių žodžių įdėjimo metodai, kurie buvo tokie populiarūs 1990-ųjų viduryje - ego one mini starter kit. Iki 2005 m. Net mažos įmonės ir pradedančios įmonės pradėjo samdyti SEO eksportą, kuris žadėjo, kad jie padės padidinti srautą ir pardavimus.

digital seo

Negalima paneigti, kad 2017 m. SEO vis dar atlieka esminį vaidmenį skatinant verslą internete.Paieškos sistemos optimizavimo strategijos duoda vertingų rezultatų, jei jas įgyvendina teisingai. Taigi, pažvelkime į šią temą ir pamatysime, kiek skaitmeninė rinkodara priklauso nuo SEO.

Pagrindinės SEO kooperacijos interneto rinkodaros komandose

Šiandien dauguma internetinių rinkodaros specialistų ir interneto dizainerių įtraukia pirminę SEO taktiką į savo skaitmeninę strategiją. Tai atsitinka, nes šiandien SEO požiūris yra labiau integruotas ir integruotas nei bet kada anksčiau. Jis sėkmingai bendradarbiauja su kitomis rinkodaros disciplinomis kasdien. Štai keletas iš šių disciplinų:

  • Turinio strategija: turinys yra karalius, vertingas SEO turtas, galingas įrankis - vadiname tai, ką norėtumėte. Neabejotinai tai, kad dauguma SEO biudžeto remiasi turinio kūrimu. Sėkmingos turinio strategijos įgyvendinimas kartu su SEO gali greitai padidinti ne tik konversijas, bet ir prekės ženklo patikimumą.
  • Socialinės žiniasklaidos rinkodara: labai rekomenduojama derinti savo socialinės žiniasklaidos programą su savo SEO strategija, kad būtų pasiektas visas SEO pranašumų spektras.Socialinės dalys puikiai tinka natūralių Atgalinės nuorodos į jūsų išteklių. Be to, jie nurodo, ar jūsų turinio strategija gerai veikia arba ją reikia atnaujinti.
  • Mokama paieška: sumaišydami "Google Analytics" ir "SEO" galite spręsti brangus raktinius žodžius, taigi gauti ekologišką eismą. Mokamos paieškos komandos gali bendradarbiauti su SEO komandomis optimizuojant daugelį veiksnių, įskaitant raktinių žodžių planus, nukreipimo puslapius, interaktyvios turinio strategiją ir eilutę.
  • Viešieji ryšiai: internetinis reputacijos valdymas yra dar vienas svarbus jūsų SEO strategijos žingsnis. PR komandos gali labai naudingai bendradarbiauti su SEO: grupių paminėjimas gali paskatinti ir internetinį buvimą, ir paieškos matomumą.
  • Konversija: derinant konversijos taktiką ir SEO gali padidėti ekologiniai rezultatai. Jei atitiksite geriausią naudotojo patirtį tinkamu kelionės turiniu, pateiksite patenkintų naudotojų į savo svetainę. Apsvarstykite galimybę skaityti šilumos žemėlapius, kad geriau suprastumėte savo vartotojus. Taip pat išbandykite savo vartotojo sąsają reguliariai.
  • Interneto svetainių kūrėjai: "SEO" turi dirbti komandoje su kūrėjais. Svarbu yra svetainės greičio optimizavimas, taip pat mobiliojo paieškos optimizavimas, techniniai auditai ir dalijimasis žiniomis, o "Javascript" neišnyksta. Neapsiriboti naujomis technologijomis ir išmokti juos teisingai įgyvendinti.

digital marketing

Pakavimas

Kaip matote, SEO bendradarbiauja su daugybe skaitmeninės rinkodaros sričių.

SEO yra besikeičiantis dalykas: kiekvieną dieną mes matome naujas paieškos galimybes. Geriausias dalykas, kurį galite padaryti, norint kuo greičiau pasiekti konversijas, turi būti aiškus ir glaustas su jūsų skaitmenine komanda. Leiskite jiems žinoti, ką darai, pasakykite jiems apie savo tolesnius veiksmus, pasidalykite savo SEO idėjomis su skaitmeniniais specialistais ir peržiūrėkite, kas vyksta per mėnesį. Galbūt norėtumėte tokio bendradarbiavimo rezultatų!

December 22, 2017