Back to Question Center
0

Kokie yra labiausiai paplitę SEO klausimai ir atsakymai?

1 answers:

Jei jūs tik pradedate įsikelti į SEO pasaulį, viskas gali atrodyti paini. Nors internete yra šimtai straipsnių, kuriuose pateikiamos rekomendacijos, kaip padidinti srautą į jūsų svetainę, kai kurie iš jų yra visiškai nenaudingi, o kiti nesuteikia aiškios supratimo apie tai, kas tiksliai yra paieškos optimizavimas.

"Semalt" ekspertai supranta, kaip sunku pradedantiesiems iš naujo ištirti "SEO" pasaulį. Štai kodėl mes nusprendėme neperkelti giliai į techninius paieškos optimizavimo elementus, bet vietoj to paaiškinti SEO pagrindinį tikslą ir pagrindines jos strategijos savybes.

seo questions and answers

Toliau mes surinkome dažniausiai užduodamus klausimus apie SEO. Kiekvienam klausimui pridedamas aiškus ir glaustas atsakymas - eleaf lemo 2 building. Perskaitykite juos visus, kad suprastumėte paieškos sistemų optimizavimo reikšmę.

6 Top SEO Klausimai ir atsakymai


1. Kiek kainuoja SEO?

Tai labai priklauso nuo jūsų požiūrio ir galutinio tikslo. Tiems žmonėms, kurie tik pradeda dirbti su pagrindais, daugumoje pačių darbų reikės apie 10-20 valandų per savaitę. Jei tai atliksite teisingai, bet kurio biudžeto lygio kampanija turės baigti grąžinti daugiau nei pradinė investicija. Vėlgi, visa tai priklauso nuo jūsų nišą ir tikėtino rezultato.

2. Kiek laiko užtruks?

Tai taip pat labai skiriasi priklausomai nuo vietos savininko požiūrio. Jei kartą per savaitę rengiate tik šviežią turinį ir nesiimate nei pinigų, nei pakankamai laiko, gali užtrukti iki metų, kol pamatysite pastebimus rezultatus.Priešingai, kelis savaitės straipsnius, natūralių nuorodų kūrimą ir aktyvų turinio skatinimą yra tie veiksniai, kurie padės jums matyti reikšmingus rezultatus per keletą mėnesių. Apibendrinant, kuo ilgiau vykdysite kampaniją, tuo geresnius rezultatus matysite. Paprasta, kaip tai.

3. Ar man reikia žinoti, kodavimas SEO?

Tai yra sudėtinga. Atsakymas yra taip ir ne. Pirmas dalykas, kurį reikia atsiminti: jums nereikia kodavimo pradėti SEO. Tačiau tam tikri techniniai elementai reikalauja šiek tiek žiniatinklio žiniatinklio žiniatinklio. Dabar mes daugiausia kalbame apie meta aprašymus ir robotai. txt failas. Laimei, šiandien daug lengviau, nei prieš keletą metų, norėdami sužinoti apie savo programavimo pagrindus, žiūrėdami žingsnis po žingsnio vadovus ir instrukcijas internete.


4. Jei "Google" nepaskelbia jo algoritmo, kaip aš žinau, kaip reitinguoti?

Tai viskas apie bandymus ir klaidas, kitaip tariant, eksperimentus. Šiandienos SEO bendruomenė labai aktyviai dalijasi bandymų rezultatais ir rango svyravimais. Žmonės supranta, kad bendrai jie gali padaryti tikslesnes išvadas apie tai, kokie veiksniai įtakoja reitingus iš ten, o tai yra puiku.


5. Kaip pasirinkti tinkamus raktažodžius į tikslą?

Svarbu nepamiršti, kad 2017 m. Paieškos algoritmai daugiausia remiasi semantine paieška, nei jie atlieka raktinių žodžių frazes su tokiomis pačiomis frazėmis internete.Vis dėlto įmanoma pasirinkti tinkamus raktinius žodžius turinio temoms. Tai galite lengvai atlikti, ieškodami bendrų vartotojų klausimų savo verslo sferoje, dominančias temas ir visas susijusias verslo sritis, kurias pastebėjote, kad jūsų konkurentai neapima.

seo questions

6. Kas yra "raktinių žodžių kaupimasis"?

Įvairių raktinių žodžių įdėjimas - tai per daug raktinių žodžių arba raktinių frazių įtraukimas į puslapį ar svetainę. Jei įterpiate raktinį žodį į kiekvieną teksto frazę, jūs pildote. Jei skaitysite straipsnį garsiai ir kai kurios frazės tekste pasirodys per dažnai, jūs pildote. Sprendimas yra akivaizdus - nereikia daryti. Tai blogai dėl jūsų SEO ir vartotojo patirties.

Tikimės, kad jūs rasite šio "SEO klausimų ir atsakymų" sąrašą naudingos. Svajokitės ieškodami pagrindinio SEO!

December 22, 2017