Back to Question Center
0

Ar tai tiesa, kad HTTPS ir SEO įtakoja jūsų reitingą?

1 answers:

Paimkime tai savaime suprantamu dalyku. Šiandien labai priklausoma HTTPS ir SEO įtakoja kiekvieno svetainės reitingą paieškos rezultatų puslapių sąraše beveik jokios išimties.Yra pakankamai priežasčių, kodėl svetainė turi būti perjungta iš HTTP į HTTPS, tik atsižvelgiant į dabartinę pasaulio tendenciją, kad būtų užtikrinta geriausia ir saugiausia naudotojų patirtis. Pavyzdžiui, komercinės veiklos vykdymo požiūriu, pavyzdžiui, interneto parduotuvės, HTTPS ir SEO poveikis tampa visiškai aiškus. Turėtume tiesiog susidurti su juo - visada gerokai proaktyviai veikti - technical consulting network. Ir šiuolaikiškoje interneto realybėje mums reikia dėti visas pastangas, kad kiekvienas sėkmingas internetinis projektas būtų prieinamas prieš tokius pakeitimus.

https seo impact

Be to, pati "Google" neseniai paskelbė savo svarbiausią prioritetą, ypač dėl geresnio saugumo lygio. Jūs tikriausiai pastebėjote, kad visos paieškos giganto palaikomos paslaugos dabar automatiškai užtikrina saugų ryšį (pvz., "Google" paiešką, "Gmail", "Google" diską ir tt. ). Na, matome, kad "Google" komanda šiuo metu dirba, kad internete būtų saugesnė naršymo vieta ir saugesni finansiniai sandoriai dar sunkiau nei bet kada anksčiau!

Jau nekalbant apie tai, kad didžiausi internetinės rinkos dalyviai visada deda visas įmanomas pastangas, kad suteiktų tik A-1 klasės produktus ar paslaugas. Tiesą sakant, anksčiau neįtikėtinas saugumo lygis naudojant saugias HTTPS šifravimo procedūras jau tapo įprasta jų verslo vykdymo būde. Aš turiu galvoje, kad labiausiai patyrusių interneto klientų tikisi susidoroti tik su tinklalapiais, kuriuose siūlomas tinkamas saugumo lygis naudojant HTTPS. Jie paprasčiausiai tikisi, kad tokia saugi vartotojo patirtis bus numatytoji, tik praleidžiant tas pasenusias platformas, kurias vis dar gauna be SSL sertifikatų.

Vis dar nesvarbu apie HTTPS ir SEO įtaką jūsų verslo svetainių reklamai "Google" SERPs sąraše? "Google" taip pat gali rasti visus "Google" oficialiuose tinklalapiuose pateiktus atsakymus, daugiausia tiems, kurie vis dar neaiškūs, kaip galutinį sprendimą perkelti iš HTTP į HTTPS. Užuot įtikinę jus kai kuriuos greitus internetinio reklamavimo pranašumus, gaunamus iš bendro HTTPS poveikio SEO, aš turiu trumpą jūsų svetainės perkėlimo iš HTTP į HTTPS procesą apžvalgą.

Tinkamai tvarkant (net savarankiškai), jūsų tinklalapių perkėlimas į HTTPS gali tapti paprastas ir gana paprastas procesas:

  • Įsigykite SSL sertifikatą
  • Patikrinkite sertifikato diegimo procedūrą naudodamiesi savo svetainės talpinimo sąskaita
  • Svarbu dvigubai patikrinti visas savo nuorodas, kaip tik atlikus perkėlimą, kiekvienas URL be pilno naujinimo į HTTPS bus prarasta amžinai

https or http

Galų gale, nepamirškite informuoti savo svetainės perkėlimo paieškos variklius. Tiesiog turėkite 301 peradresavimų, nustatytų pagal HTTPS, kad kiekvienas vartotojas, pažymėjęs jūsų tinklalapį, būtų automatiškai nukreiptas į naujai atnaujintus. Galiausiai, jei turėtumėte problemų dėl "Google" paieškos konsolės, rekomenduoju sukurti dvi atskiras savybes atskiram HTTP ir HTTPS pagrindu sukurtiems puslapiams atskirti, kad būtų išvengta tokio netvarka kartą ir visiems laikams.

December 22, 2017