Back to Question Center
0

Ar žinote, kas jungiasi pirminio SEO ir vaizdo turinio optimizavimo darbai?

1 answers:

Vaizdo turinys tampa vis labiau ir labiau reikalingas, ypač visapusiškos internetinės rinkodaros strategijos atžvilgiu. Tarp stipriausių informacinių vaizdo įrašų, įtrauktų į kiekvieną tinklalapį, pirmiausia matosi tokių pranašumų, kaip vairuoti daugiau potencialių klientų, kurti patikimesnę prekės ženklų instituciją, geresnį klientų supratimą ir, galiausiai, daugiau pajamų gaunančio potencialo kiekvienam interneto versle.

seo and video

Dažniausiai vaizdo įrašų turinys kažkaip siejamas tik su socialinės žiniasklaidos rinkodara - usa online casinos no deposit. Bet tai yra didelė klaida tikėti taip. Taip, žinoma, Twitter, "Facebook", taip pat pats "YouTube" yra puikus dalykas, kaip pateikti patrauklius reklaminius vaizdo įrašus. Visos šios platformos yra išbandytos ir idealiai tinka veikti taip. Bet čia kyla ne tik kritinis klausimas - kas, jei yra glaudesnių SEO ir vaizdo turinio sąsajų? Kaip šiandien paieškos optimizavimas apima daug daugiau aspektų, nei turinys. Tiesą sakant, iš paieškos sistemų nuomonės, kad gerai optimizuotas vaizdo turinys yra kaip turintis kokybišką turinį, bet labiau asmeniškai. Toliau pateikiamas trumpas klausimas - ar SEO ir vaizdo turinys turėtų būti vienas kito rankiniu būdu, kad dar labiau paskirstytų ekologišką srautą, kuris dažniausiai vystosi į kvalifikuotus klientus? Arba vis tiek nieko apie tai? Gerai, aš juokauju čia. Mano nuomone, labai reikalinga, kad mano standartiniai SEO ir vaizdo turinio darbai būtų glaudžiai susiję tarpusavyje, jau tapo gana atsitiktine padėtimi. Aš ketinu įrodyti, kad esu teisus dėl to. Toliau parodysiu keletą įtikinamų patarimų, kaip atlikti nedaug vaizdo įrašų optimizavimo, kad jūsų internetinis verslas gautų maksimalų efektyvumą.

Prieš pradėdami, suprasime vieną paprastą pasiūlymą - tinklalapis SEO ir vaizdo įrašų turinio optimizavimas yra labai panašus, tačiau vis tiek nėra identiškas. Kaip ir originalus rašytinis turinys, "Google" vertino vaizdo įrašus, vertinančius kokybišką turinį ir stiprių atgalinių nuorodų skaičių. Pažiūrėkime apie savo ankstesnę patirtį, kad kuo geriau išnaudotų jų panašią prigimtį.

Visų pirma, tęskime vaizdo transkripcijas. Turėdami transkribuotą vaizdo įrašo turinį savo tinklalapiuose puikiai tinka visiems: realūs naudotojai naudojasi grynai tinkamais ir įdomiais duomenimis, kad gautumėte didesnę konversiją, tuo tarpu paieškos sistemos, greičiausiai, suteiks jums geresnį reitingą SERPs. Veiksdami šį būdą turime padaryti viską, kad robotai "skaityti" vaizdo įrašų turinį būtų tokie patys kaip ir paprastas rašymas. Jums reikės visiško žodžio transkripcijos, taip pat kiekvieno vaizdo įrašo, kurį ketinate priimti, tekstas. Norėdami tai padaryti, siūlau pasinaudoti tinkama Moz patirtimi šioje srityje (tiesiog žiūrėkite jų fantastiškus video klipus, skirtus "Whiteboard Friday"). Galite taip pat naršyti geriausius podcast'us, kurie yra tinkamai formuoti kitų pramonės lyderių ir lengvai rasti internete.

semalt media

Galiausiai paimkime vaizdo įrašų metaduomenų optimizavimą. Kaip jau minėjau, ypač šis bendras SEO ir vaizdo optimizavimo darbų aspektas yra labai panašus. Tiesiog turėkite vaizdo įrašų apibūdinimą, taip pat kiekvieną pavadinimą:

  • labiau įtikinantis ir sveikintinas didesnis paspaudimų skaičius
  • yra tik tinkamas ir natūralus jūsų tinklalapio turinys
  • įterptas tik tinkamais raktiniais žodžiais, susijusiais su jūsų rinkos niše ar tiksline auditorija
  • meta aprašymai, kurių skaičius yra iki 155 simbolių
  • akį traukiančių pavadinimų, kurių simboliai yra žemesni nei 55
December 22, 2017