Back to Question Center
0

Kaip socialinė praktika gali pagerinti SEO?

1 answers:

Paieškos sistemos optimizavimas ir socialinės žiniasklaidos rinkodara yra dvi glaudžiai susijusios ir tarpusavyje susijusios sąvokos, kurios suteikia kokybišką ir tikslinį srautą į svetainę. Socialinės žiniasklaidos priemonės gali padėti jūsų SEO pastangoms, nes beveik visi jūsų potencialūs klientai naudoja socialinės žiniasklaidos platformas, tokias kaip "Facebook", "Twitter", "Instagram", "Google+" ir kt.Daugelis vietinių įmonių netgi nesudaro tinklalapių ar nukreipimo puslapių.

Jie parduoda savo produktus ir paslaugas tiesiogiai iš savo verslo paskyros socialinės žiniasklaidos platformose. Tai protingas sprendimas, nes čia galite pritraukti beveik tokį patį atitinkamų naudotojų skaičių į savo verslą, kaip ir paieškos sistemose - petra scholl. Šiuo metu socialinės žiniasklaidos platformos yra prieinamos ir veiksmingos būdas valdyti verslą internete. Tačiau, jei mes kalbame apie SEO ir SMM komplekso, verta sakyti, kad "Google" patvirtina, kad "Facebook" bendrinamos nuorodos naudojamos kaip reitingavimo signalai. Štai kodėl svetainėse su aukšto rango pozicijomis yra daugiau socialinių ženklų.

enhance seo

Kaip socialinė žiniasklaida gali pagerinti paieškos optimizavimą?

Tiek SEO, tiek socialinės žiniasklaidos rinkodara yra ekologiški atvykstamieji metodai, skirti kurti patrauklų identitetą, kuris ekologiškai atkreipia potencialius klientus. Tai reiškia, kad SMM gali žymiai pagerinti jūsų svetainės reitingą. Leiskite mums diskutuoti apie socialinę žiniasklaidą, kad galėtume sustiprinti jūsų paieškos optimizavimo pastangas.

  • Link potencialas

Įsitikinkite, kad paskelbiate kokybiško turinio socialinę žiniasklaidą, kuo daugiau naudotojų turi matyti savo kokybišką turinį ir dalintis tai. Taigi turėkite atitinkamą ir naujausią turinį savo socialinės žiniasklaidos platformose, nes jis gali padidinti jūsų nuorodų potencialą. Kuo daugiau dalijasi socialinės žiniasklaidos priemonėmis, tuo daugiau naudotojų turi matyti kokybišką turinį ir ja dalytis. Taigi, turėdami tinkamą ir naujausią socialinės žiniasklaidos turinį, galite pritraukti potencialias nuorodas. Kai kurios įmonės samdo SMM ekspertus, siekdamos pagerinti jų dalyvavimą socialinėje žiniasklaidoje. Tai gana protinga, ypač vietos įmonėms. Nesvarbu, ar reklamuojate savo verslą "Facebook", "Twitter" ar "Instagram". Jei sukursite unikalų ir naudingą potencialių klientų turinį, greičiausiai galėsite gauti nuorodų iš kitų svetainių.

  • Padaryti auditoriją ištikima

Norėdami sėkmingai dirbti socialinės žiniasklaidos rinkoje, turite būti iniciatyvus ir pasiekti žmones, kur jie yra. Naudodamiesi socialinės žiniasklaidos platformomis, tokiomis kaip "Facebook", kuriuose yra beveik 2 mln. Aktyvių vartotojų, galite sukurti savo internetinę veiklą ir nukreipti savo potencialius klientus. Taigi, jei ketinate pagerinti svetainės reitingą ir sustiprinti savo SEO, turėtumėte pakelti savo socialinį žaidimą. Socialinės žiniasklaidos verslo paskyros leidžia svetainių savininkams priartėti prie jų tikslinės auditorijos. Galite parodyti savo stebėtojams užsiėmimų užsiėmimuose ir įtraukite juos į šį procesą. Naudokite visus galimus sąveikos su jūsų auditorija metodus, pvz., Konkursus, internetinius tyrimus, prizus ir pan. Visi šie metodai leis jūsų pasekėjai lojaliai susipažinti su jūsų prekės ženklu ir padės jums juos įnešti į nuolatinių klientų mokėjimą.

do seo

  • Prekiniai ženklai

Kai jūsų potencialūs klientai Google jūsų prekės ženklą ir raktažodžio frazę, Padėsite suskirstyti pagal panašius paieškos terminus. Pavyzdžiui, naudotojai ieško prekės ženklo + išmaniųjų telefonų ir sąveikauja su jūsų svetainės turiniu, kuris jiems suteikia visą reikiamą informaciją. Tokiu atveju "Google" galvoja, kad, nes jūsų svetainė gerai atitinka šią užklausą, ji taip pat būtų susijusi su bendruoju užklausa "smartphonach" ir reitinguotų jūsų svetainę aukščiau šiai paieškos terminijai.

December 22, 2017