Back to Question Center
0

Kokie yra rentabilios SEO lokalizacijos principai?

1 answers:

Ieško paprasto būdo rasti tinkamus raktinius žodžius į lokalizuotą turinį? Nežiūrėk daugiau nei šis straipsnis! Šiandien mes pasakysime, kaip atlikti rentabilią SEO lokalizaciją, taikydami keletą naudingų SEO duomenų įrankių.

Kai jums pavyks atlikti pagrindinius veiksmus, galite laikytis to paties darbo eigos bet kuriai likusiai kalbai ar šalies versijoms. Taigi, pradėkime.

cost effective seo

7-žingsnis vadovas rentabiliems SEO lokalizavimas:

Optimizuoti SEO teksto šaltinio tekstą

Semalt ekspertai rekomenduoja laikytis šių veiksmų, rengdami šaltinio tekstą, skirtą SEO lokalizacijai:

 • Įsitikinkite, kad raktinių žodžių tankis yra mažesnis nei 2 - combinaciones de corbata amarilla. 5%;
 • Į kopiją įtraukti įvairias raktinius žodžius ir temas;
 • Į jūsų kopiją įtraukite visus su jūsų verslu susijusius raktinius žodžius.

  Šis žingsnis reikalauja, kad jūs pereitumėte į šaltinio tekstą ir ištrauktumėte pagrindinius terminus, įskaitant:

  )

 • prekės ženklo raktiniai žodžiai;
 • Produktų / paslaugų raktiniai žodžiai su visais egzistuojančiais ekvivalentais;
 • Informaciniai raktiniai žodžiai, įskaitant produkto savybes, problemas, sprendimus ir DUK;
 • veiksmažodžiai, būdvardžiai ir veiksmažodžiai, apibūdinantys jūsų verslą;
 • Transakciniai raktiniai žodžiai.

Kai baigsite tai, išvardykite visus išgautus terminus ir sukurkite terminų bazę. Tada suskirstykite į suskirstytus raktinius žodžius, kad vėliau galėtumėte juos sujungti su tiksliu atitikmeniu.

Atlikti kompleksinius raktinių žodžių tyrimus

Tai dažniausiai atliekama pridedant atitinkamas temas tiksline kalba į šaltinio kalbos terminus. Galite pridėti papildomų temų, susijusių su jūsų paslauga, taip pat raktinių žodžių transkripcija ir dažnai rašybos klaidų. Pridėjus, užbaigkite savo rekomendacijų sąrašą. "Semalt" specialistai siūlo naudoti "ClickStream" priemonę, skirtą analizuoti paieškos apimtis.

Atitikti jūsų raktinius žodžius

Kitas dalykas, kurį turėtumėte padaryti, yra paprašyti gimtojo kalbos, kad padėtų jums surasti rungtynes ​​tarp didžiausio skaičiaus šaltinio sąlygų su naujai rastais. Pasakykite vietiniam gyventojui, jei norite pasirinkti labiausiai ieškomą terminą, jei yra kelios parinktys. Jei yra dalinis atitikimas, paprašykite vietinio gyventojo suskirstyti tikslinį raktinį žodį į keletą žodžių ir tada suderinti.

Ieškoti Vertėjas su CAT įrankiais

CAT įrankiai leidžia vertėjams naudoti terminų bazę realiuoju laiku vertimo metu. Jie siūlo tinkamą terminą iš terminų bazės kiekvieną kartą, kai jis įvyksta šaltinio tekste. Be to, šiose priemonėse yra vidinių klausimų ir atsakymų skiltis, leidžianti patikrinti, ar vartojamas terminas yra teisingas ar netinkamas.

Šiandien proz. Com yra laikomas vienu iš didžiausių vertėjų katalogų. Tai leidžia vartotojams užklausoje nurodyti savo CAT įrankių reikalavimus. Termbozės failo formato nustatymas taip pat yra labai patartina, nes dauguma vertėjų gali įvertinti, kaip lengva ar sunku importuoti pasirinktą failą į CAT įrankį, kurį jie naudoja.

effective local seo

Parašyti įpareigojimą korektorei

Kai tik gausite vertimą su pagrindiniais terminais ir frazėmis, laikas sukurti korektoriui skirtą užduotį. Užduoties tikslas yra įsitikinti, kad tikslinio teksto stilius yra natūralus, o visi pagrindiniai vertimo žodžiai yra parašyti ir teisingai suderinti.

Galutinis SEO derinimas

Paskutinis žingsnis - redaguoti tikslinį tekstą ir pridėti kai kuriuos neplanuotus raktažodžius iš failo, kur reikia. Be to, lokalizuokite NAP informaciją ir schemos žymėjimą. Viskas.

Ar turite kitų idėjų, kaip padaryti SEO lokalizavimą rentabilus? Sveikiname pasidalinti juos su "Semalt" komanda. Mes visada mėgsta girdėti iš mūsų skaitytojų!

December 22, 2017