Back to Question Center
0

Kaip paieškos sistema suteikia ekologišką srautą?

1 answers:

Šiuolaikiniame skaitmeninio rinkodaros pasaulyje yra daug būdų, kaip svetainių savininkai gali pritraukti srautą į savo interneto šaltinius. Be jokios abejonės, mes įvairiname. Mes galime pritraukti ne tik ekologinį (paieškos) srautą, bet ir mokamą, socialinį bei persiuntimą. Visi šie srauto šaltiniai gali pagerinti jūsų svetainės reitingą. Tačiau natūralus (paieškos) srauto srautas yra akivaizdus svetainės lankytojų lyderis, nes jis yra labiausiai kvalifikuotas ir paverstas. Ekologiškas srautas vairuoja daugiau nei 50% visų elektroninės prekybos interneto šaltinių ir tinklaraščių lankytojų - felina blogspot templates. Štai kodėl mūsų pagrindinė užduotis yra pritraukti daugiau suinteresuotų lankytojų ieškoti ir paversti juos nuolatiniais mokamaisiais klientais. Žinoma, lengva nusipirkti eismas, o ne natūraliai. Tačiau vartotojai labiau pasitiki tomis svetainėmis, kurios pateikiamos ekologinės paieškos TOP. Be to, ekologinis eismas yra labiau orientuotas nei mokamas ir turi ilgalaikes galimybes. Šiame straipsnyje mes aptarsime, kokiais būdais mes galime natūraliai gauti srautą iš paieškos sistemų.

search engine traffic

Kokios yra priežasčių gauti ekologišką paieškos srautą?

Didžiausia nauda, ​​kurią gauna naudotojai, pasiekia jūsų svetainę iš natūralios paieškos rezultatų. Tai reiškia, kad visi žmonės, įterpdami "Google" paieškos laukelyje, gaunami natūralios paieškos rezultatų informacijos ir operacijų paieškos užklausų. Jei jūsų svetainės turinys atitinka vidutinius naudotojų ketinimus, jie, greičiausiai, pateks į jūsų svetainę ir konvertuosis į savo klientus ar klientus. Ekologinė paieška taip pat naudinga dienoraščiai, nes vartotojai pamatys daugiau skelbimų pagal jų užklausą. Taigi, visada naudinga gauti srautą iš natūralios paieškos, kai kalbama apie pajamų iš reklamos ir susijusių programų gavimą. Dar viena nauda natūraliam srautui gaminti yra tai, kad galite sumažinti atmetimo rodiklį ir pagerinti naudotojo patirtį svetainėje.

Darbo metodai, kaip padidinti paieškos variklio srautą

Pateikite diskusiją apie naudingus metodus, kurie gali padėti pagerinti jūsų svetainės reitingą, padidinti paspaudimų rodiklį ir gauti daugiau kokybiško nukreipimo srauto.

  • Paieškos optimizavimas

SEO yra optimizavimo metodų kompleksas, kurio pagrindinis tikslas yra optimizuoti svetainę pagal paieškos sistemos standartus. Kadangi paieškos sistemos, kaip "Google", pirmenybę teikia naudotojų patirčiai konkrečioje interneto svetainėje, turėtumėte stengtis sukurti patogią ir patogią naršyti tinklalapį. Be to, jūsų svetainė turėtų būti kuo labiau atitinkanti naudotojo užklausą. Yra dviejų tipų SEO - ne puslapio ir puslapio. Puslapyje galite visiškai vadovautis jūsų ir jūsų SEO ekspertų. Jie apima turinio rašymą, raktinių žodžių tyrimą, nuorodų struktūros optimizavimą ir svetainės navigacijos tobulinimą. Off-page SEO formos svetainės valdymas paieškos sistemų akimis. Turite sukurti laimintą nuorodų kūrimo kampaniją, kad pagerintumėte svetainių reitingą ir padarytumėte savo žiniatinklio šaltinį SERP. Be to, norėdami gauti daugiau paieškos variklio srauto, turite įsitikinti, kad jūsų svetainė yra nuskaityta paieškos robotų. Norėdami įvertinti optimizavimo kampanijos sėkmę, galite naudoti "Google Analytics" įrankį ir "Semalt Web Analyzer".

google traffic

  • turinio rinkodara

turinio rinkodara yra puikus ir paprasčiausias būdas pritraukti organinių paieškos variklio srautą. Sėkmės generuojant puikus turinį raktas yra sukurti turinį naudotojams, o ne paieškos sistemoms. Jūsų svetainės turinys turėtų būti susijęs su jūsų potencialių klientų poreikiais. Turite pateikti savo naudotojams ekspertų nuomonę apie dominančią temą, kad padidintumėte savo domeno reputaciją ir lojalumą savo prekės ženklui.Įsitikinkite, kad jūsų turinys yra unikalus, aktualus ir naujausios. Be to, įtraukite keletą raktinių frazių, ypač pavadinimuose, kad paieškos robotams būtų lengva parsiųsti jūsų svetainę.

December 22, 2017