Back to Question Center
0

Kokie tipai neigiamo SEO yra iš ten?

1 answers:

Prieš pradedant išsiaiškinti, kaip veikia neigiamas "SEO", leiskite apibrėžti, koks neigiamas SEO yra.

negative seo

Neigiamo SEO pobūdis

Paprasčiau tariant, neigiamas SEO yra niekšiškas veiksmas, kurio tikslas sumažinti jūsų reitingą paieškos rezultatuose. Šis kenksmingas bandymas prieš jūsų svetainę paprastai yra išjungtas, tai reiškia, kad nenatūralus svetainės nuorodų kūrimas arba svetainės turinio perkėlimas.

Nors neigiamas SEO nėra dažna staigaus reitingavimo lažybų priežastis, jums geriau žinoti, kaip apibrėžti, ar kažkas sąmoningai kenkia tavo reitingams.

Neigiamas ne-puslapio SEO

Neigiamas ne puslapis SEO reiškia SEO, kuri nukreipta į jūsų svetainę be vidinės trukdžių jai. Čia yra labiausiai paplitusių neigiamų puslapių SEO formų sąrašas:

Link Farms

Yra maža tikimybė, kad pora šlamšto nuorodų pakenks jūsų svetainės reitingai - ili wearable translator fake rolex. Tačiau, kai kalbama apie ūkių susiejimą, tada ataka tikimybė yra labai padidėjusi.

Paprastai dauguma šių įsilaužėlių nuorodų naudoja tą patį inkaro tekstą. Šie atitikimo inkarai gali būti nesusiję su atakuojamos svetainės aplinka arba įtraukti raktinį žodį, kuriuo siekiama nustatyti, kad ištekliaus nuorodos profilis atrodytų kaip savininkas manipuliuoja.

Norėdami išvengti tokio išpuolio, reguliariai tikrinkite savo sąsajos profilio augimą.

SEO SpyGlass įrankis gali jums padėti, nes jis suteikia jums pažangos diagramas tiek:

  • nukreipimo domenų skaičius;
  • Jūsų profilyje esančių nuorodų skaičius.

Neįprastas spike bet kuriame iš šių dviejų atvejų yra pakankamai priežastis, kad galėtumėte ieškoti neseniai įgytų nuorodų.

Content Scraping

Kitas būdas, kaip konkurentai gali sugadinti jūsų reitingą, yra nuskaityti ir kopijuoti turinį kitose svetainėse. Tai veikia taip: kai paieškos sistema nustato identišką turinį keliose svetainėse, ji renkasi tik vieną versiją. Nors paieškos varikliai greitai nustato pradinę versiją, visada yra galimybių išimtis.

Jei norite būti tikri, kad jūsų turinys nebus dubliuojamas kitose svetainėse, tai geriau jį reguliariai tikrinkite naudodami "Copyscape" įrankį, kuris puikiai nustato turinio dubliavimo atvejus. Jei surasite nukopijuotas jūsų turinio kopijas, susisiekite su žiniatinklio valdytoju ir paprašykite jo pašalinti.

Neigiamas on-page SEO

Neigiami on-page SEO atakai įtraukti įsilaužimo į jūsų svetainę ir keičiasi dalykų aplink. Yra būdas sunkiau įdiegti nei ne-puslapio SEO atakų. Pagrindinės SEO grėsmės, kurias gali sukelti įsilaužėlių auka, yra:

Turinio pakeitimas

Šią taktiką sunku atpažinti. Paprastai įsilaužėlis prideda šlamšto turinį į svetainę. Kadangi šios nuorodos dažnai paslėptos, jas nematysite, nebent atliksite kodo tyrimą.

Dar vienas galimas neigiamas SEO scenarijus yra tada, kai užpuolikas pakeičia jūsų puslapius, nukreipdamas juos į savo tinklalapius. Kai kurie svetainių savininkai naudoja šį metodą, norėdami padidinti savo svetainės PageRank arba nukreipti naudotojus į savo svetainę, kai bando pasiekti jūsų. Jei paieškos sistemos sužinos apie peradresavimą prieš tai, tai gali nukentėti jūsų ištekliai nukreipiant į kenkėjišką svetainę. Reguliarus svetainių auditas su tokiu sprendimu kaip "WebSite Auditorius" yra geriausias būdas nustatyti šiuos išpuolius.

black hat seo

Kaip ištrinti svetainę

Jums gali būti nustebintas, tačiau tokios bylos kaip robotai keičia nedaug. Txt gali sugadinti visą SEO rinkodaros strategiją. Neleistinos taisyklės yra viskas, ko reikia, kad paieškos sistema visiškai ignoruotų jūsų išteklius. Liūdna, bet tiesa.

Laimei, tai yra kažkas, ką galite padaryti, kad išvengtumėte tokios praktikos. Reguliarūs reitingų patikrinimai padės jums būti pirmuoju, kuris turi žinoti, ar jūsų ištekliai yra de-indeksuojami. "Rank Tracker" yra puikus įrankis, kuriuo galite taikyti automatinius patikrinimus. Tada, kai jūsų svetainė staiga nukristų nuo "Google" rezultatų, stulpelyje "Skirtumas" pamatysite išskaidytą užrašą. Paprasta, kaip tai.

December 22, 2017