Back to Question Center
0

Kaip svarbūs bendri domeno vardo ir SEO santykiai?

1 answers:

Pagal "Google" tris pagrindinius reitingavimo veiksnius, svetainės naudojamumas, turinio kokybė ir susiejimas yra labiausiai įtakojantys veiksniai, siekiant nustatyti, ar jis bus priskirtas SERPs viršuje, ar ne. Ir tai yra tiesa, ypač atsižvelgiant į tai, kad liūto dalis jūsų potencialių klientų labiausiai tikėtina, kad jų pirmasis apsilankymas jūsų tinklalapiuose iš aukščiausių paieškos rezultatų sąrašo.

domain name and seo

Taigi, geras domeno vardas ir SEO priežiūra gali būti vadinami tikriausiai kiekvienos svetainės pavyzdžiu - диван-кровать-софа москва. Atsižvelgiant į kiekvieną įprastą domeno vardą atskirai, jis paprastai tampa pagamintas iš įmonės prekės ženklo, paremtas svarbiausiais ir įtikinamesniais raktiniais žodžiais ir raktiniais frazėmis. Tačiau klausimas apie domeno vardo ir SEO sąveiką įtakos "Google" reitingams visada buvo labai ginčytinas tema. Galų gale, ar yra kokių nors įrodymų, kad tiesioginis domeno vardo ir SEO tarpusavio ryšys yra tiesioginis? Štai kodėl aš nusprendžiau apibendrinti pagrindines motyvas ir paremti šiek tiek šaltų faktų.

Nėra griežtų taisyklių

Tiesą sakant, "Google" reitingavimo veiksniai niekada neturėjo jokių griežtų gairių ar oficialių reikalavimų, kuriuos galėtume įgyvendinti žingsnis po žingsnio. Akivaizdu, kad didžioji pramonės šaka daro viską, kad būtų išvengta piktnaudžiavimo ar manipuliavimo sukčiavimu. Tačiau vienas dalykas gali būti tikras - pagal daugelį praktinių bandymų yra apie du šimtai skirtingų veiksnių, susijusių su galutiniu algoritmu, siekiant nustatyti svetainės reitingą paieškos rezultatų puslapio sąrašas. Atsižvelgiant į kai kurias vertingas ankstesnių darbuotojų žinias, taip pat į visas kitas teorijas ir pagrįstas idėjas, yra keletas labai tikėtinų rezultatų, susijusių su domeno pavadinimu ir SEO palaikymu.

Apsvarstykite tiesioginius naudotojus, o ne paieškos robotai

Žinoma, tinkamas domeno pasirinkimas yra svarbus žingsnis, padedantis sėkmingiau prisijungti prie interneto ilgiau. Ir aš rekomenduoju čia pirmiausia rasti patogų domeno pavadinimą. Nereikia bandyti griežtai prisitaikyti prie paieškos nustatymų. Tikslingiau galvoti apie tikrus vartotojus, todėl siūlau turėti apibendrintą, akį traukiančią ir įsimintiną pavadinimą, kuris būtų visiškai aktualus ir atpažįstamas čia. Nepamirškite įdėti jį į savo verslo pavadinimą, taip pat tinkamus raktinius žodžius ir jų derinius.

domain name

Aktyvus raktinių žodžių tyrimas

Grįžęs atgal, šie domenų pavadinimai, įskaitant tinkamą raktinį žodį, turi turėti aiškų pranašumą prieš likusius konkurentai "Google" paieškos rezultatuose. Šie laikai praėjo seniai, o bendras raktinių žodžių domenų dominavimas dabar nešioja. Dabar paieškos sistemos linkę vertinti tas svetaines, teikiančias daugiau naudos vartotojui, i. e. , turintys daugiau atitinkamo kokybės turinio. Tačiau buvusi raktinių žodžių domenų logika vis dar galioja, nes domeno vardo atitikimo raktiniai frazės yra labiau patogios vartotojui, todėl lankytojai gali susieti atskirą paieškos užklausą ir paties tinklalapio turinį. Negalima sakyti, kad tokie URL būtų naudingesni dalintis, o tai teigiamai paveiktų jūsų paspaudimų rodiklį. Tokiu būdu taip pat galite paskatinti "Google" skirti savo svetainę aukštesniu reitingu. Taigi, niekada neprisiminkite iniciatyvių raktinių žodžių tyrimų, formuojančių naująjį domeno vardą. Neabejoju, aš tikiuosi.

December 22, 2017