Back to Question Center
0

Kokios yra labiausiai paplitusios paieškos optimizavimo strategijos?

1 answers:

Atsižvelgiant į SEO kaip išsamų metodų rinkinį, kurio galutinis tikslas yra gauti jūsų svetainę aukštesnį reitingą SERPs sąraše, yra trys pagrindinės paieškos optimizavimo strategijos. Juos naudojasi liūto dalis skirtingų pajėgumų verslu arba mažos masto kompanijos, norinčios pradėti verslą nuo pat pradžių, arba jau pasiekusių įtikinamų rezultatų tradicinėse plytų ir skiedinio versle ir manydamos būtinybę eiti į priekį ir judėti internete.

search engine optimization strategies

Nesvarbu, ar ketinate išbandyti save "SEO" sistemoje, ar jau priėjo prie gerai suformuoto sprendimo susipažinti su patyrusiais senais pramonės ekspertų komandos nariais, turėtumėte žinoti apie tris pagrindines paieškos strategijas. Tiesiog nepamirškite, kol pradėsite savo svetainės optimizavimą.

Tai lengva būti gera

Pradėkime nuo "White Hat SEO", kaip labiausiai pripažintą ir plačiai naudojamą techniką, toli nuo kitų paieškos sistemų optimizavimo strategijų. "White Hat" kreipimasis reiškia optimizavimo darbus, kad padidintų svetainės paieškos reitingą, griežtai vadovaujantis "Google" pateiktomis gairėmis ir rekomendacijomis - cheap virtual server hosting us."White Hat SEO" yra lažybų dėl teisingų ir be pažeidimų veiksmų planų, tokių kaip kokybiško turinio kūrimas, tinkamo (nesumokėtų!) Nuorodų pastato kūrimas, HTML optimizavimo darbas. Taip, tai bus sunkus darbas. Nepaisant to, pasirenkant tinkamą "White Hat SEO" būdą, reiškia, kad jūs jausitės tikri ir remiasi kartais kukliomis ir tik palaipsniui, bet vis dar pastoviu ir ilgalaikiu reitingų eiga.

Pereiti prie tamsios pusės

Kaip ir kenksmingi antipodai "White Hat" SEO taktikoje, "Black Hat" paieškos optimizavimo strategijos yra labiau orientuotos į rezultatus, o ne vien tik tinkamus žaidėjus. "Black Hat SEO" naudoja skirtingas technines schemas, kad "Google" paieškos algoritmuose išnaudotų visas realias silpnąsias vietas. Tačiau pagrindinis tikslas išlieka tas pats - aukštesnis tinklalapių reitingas. Pasitraukimas į tamsią pusę gali pasiūlyti nenuspėjamą ir kartais net pavojingą, bet greitą, tačiau trumpalaikį pelną reitinge. Tokiu būdu "Black Hat SEO" dažniausiai kyla dėl piktnaudžiavimo nuorodomis šlamštu, paslėptu arba apsaugotu teksto turiniu, raktinių žodžių įdaru ir daugybe kitų pažeidimų.

seo strategies

Viso kartu

Yra vadinamasis "Grey Hat" SEO, kuris tiesiog sujungia geriausius du svarbiausių paieškos optimizavimo strategijų rezultatus, kuriuos mes ką tik pažvelgė. Tiesą sakant, išmintingoji "Grey Hat SEO" reiškia, kad įmanoma naudoti kuo efektyvesnę teisinę taktiką, paskatindama juos kai kuriais perspektyviais pažeidimais, kuriuos vis dar neišnaudojo masės. Tokiu būdu galima pasiekti gana protingą progresą, nesumažinant per didelės rizikos, kad bus sugauta už pažeidimą ir "Google" baudžiama.

Žinoma, pasirinkus šias prieštaringas paieškos optimizavimo strategijas, turėtų būti asmeninis asmens pasirinkimas. Jums priklauso nuspręsti, kaip elgtis. Tiesiog prisiminkime vieną mažą dalyką - paieškos algoritmų silpnų vietų panaudojimas gali atrodyti gana patrauklus tiems, kurie siekia tik greitos reitingavimo progreso. Tačiau "Google" vis dar žiūri į internetą. Taigi, žaidžiant netinkamą žaidimą, nepamirškite, kad jis gali būti baudžiamas bet kuriuo metu, pradedant nuo mažo laipsnio baudos ir iki visiško domeno įgaliojimų panaikinimo.

December 22, 2017