Back to Question Center
0

Kokius SEO patarimus jūsų svetainės meniu gali rekomenduoti jūsų ekspertai?

1 answers:

Svetainės meniu yra labiausiai paplitusi pagalba navigacijai jūsų svetainėje, ji daro tiesioginę įtaką tinklalapių patogumui ir patogumui.Kadangi "Google" naudotojai naudojasi interneto šaltiniu kaip svarbiu reitingavimo veiksniu, turite prisidėti prie šio svetainės optimizavimo aspekto. Taigi, jei jums įdomu, kodėl jūsų svetainė neveikia efektyviai, atėjo laikas atidžiai pažvelgti į skirtingus navigacijos tipus. Jei jūsų svetainė atrodo patraukli, tai nereiškia, kad lengva naršyti. Jei jūsų lankytojai ir potencialūs klientai negali rasti informacijos apie svetainę ar kai kuriuos konkrečius produktus, kuriuos jie ieško, turite pateikti naują dizainą arba supaprastinti svetainės navigaciją - red bar stool with back.Tai padės jums pagerinti jūsų atmetimo rodiklį ir padidinti konversiją. Be veiksmingo navigacijos meniu, jūsų svetainė SEO gali būti nenaudingas. Jūs rizikuojate painioti potencialius klientus ir perjungti jų konkurentų interneto šaltinį. Šiame trumpame vadove rasite naudingų patarimų, kaip sukurti optimalų svetainės naršymo meniu ir pagerinti svetainės SEO.


  • Neperkraukite meniu

seo your website

) Tai yra prielaida, kad svetainėje turėtų būti tik vienas meniu. Visos šiuolaikinės svetainės turėtų būti naudingos mažos nuorodos viršutinėje interneto svetainėje. Šios nuorodos turėtų atskleisti svetainės struktūrą ir leisti vartotojams iš karto rasti tai, ko jiems reikia. Daugeliu atvejų elektroninės komercijos interneto šaltiniai turi du meniu barus. Pirmasis skirtas daugiausia navigacijai per svetainės puslapius ir skyrius, o kitoje juostoje yra nuorodų į išorinius puslapius, tokius kaip socialinės žiniasklaidos profiliai arba prenumeratos naujienlaiškiui. Patariu jums vengti visko įkelti į vieną meniu. Priešingu atveju jūsų pagrindinis meniu bus blogai atspindėta jūsų struktūra. Kuriant svetainės naršymo meniu, turėtumėte sutelkti dėmesį į svarbiausią ir svarbiausią informaciją bei savo verslo tikslus. Pavyzdžiui, jei norite, kad jūsų klientai susisiektų su jumis el. Paštu ar telefono numeriu, svetainės antraštėje įrašykite nuorodą "Kontaktai".

website seo

  • Pasirinkite labiausiai tinkamus mygtukus

Norėdami pagerinti savo svetainės SEO, jums reikia pasirinkti mygtukus, kurie bus naudingiausi jūsų potencialūs klientai. Norėdami pasirinkti tinkamiausius mygtukus, turite atlikti tyrimus, kasti savo svetainės analizę ir surasti, kokie puslapiai turi aukščiausią naudotojo poreikį.Įsitikinkite, kad tokie mygtukai yra "Klientų palaikymas", "Užsakyti vienu spragtelėjimu", "Prenumeruoti", "Darbai" ir kt. pateikiami pagrindiniame svetainės meniu juostoje. Netinkamas šių mygtukų nustatymas gali pakenkti jūsų verslui ir padidinti atmetimo rodiklį. Norėdami įsitikinti, kad pritraukite naudotojus dešiniuoju pelės klavišu, turite peržiūrėti visų savo elementų populiarumą, naudodamas charakteristikas.

December 22, 2017