Back to Question Center
0

Kokios yra geriausios SEO taktikos didesniam srautui?

1 answers:

Čia pateikiama keletas naudotų įrodymų, kad SEO strategija naudingesniems srautams ir konversijų rodikliams. Patikrinkite šiuos šešis paprastus žingsnius žemiau:

  • Studijuokite naudotojo duomenis

Pamirškite apie paieškos optimizavimą daugiausia techninei koncepcijai. Taip, pagrindinis tikslas yra "SEO" taktikos smulkmenų dalis - tai geriau pažinti paieškos varikliai. Tuo pat metu paieškos optimizavimas yra susijęs su tikrais tikslin ÷ s auditorijos poreikiais; Aš tiesiog noriu sužinoti, ko žmonės ieško, ir suteikti jai savo turinį. Taigi, kuo geriau pažįstate savo auditoriją, tuo labiau kokybišką naudotojų patirtį siūlysite. Ir tai turėtų lemti aukštesnį reitingą išdavimuose - long term care insurance cost texas. Lengviausias būdas tai spręsti - kalbėti tiesiogiai su jūsų lankytojais, ir aš siūlau atsakyti į dažniausiai užduodamus klausimus apie atitinkamą temą, paremtą su kitais vartotojais, teikiančiais ir jų sprendimus.Be to, būtų labai naudinga tik nukopijuoti kai kuriuos pagrindinius klausimus, kad galėtumėte jas naudoti tiesiogiai savo tinklaraščio įrašų antraštėms.

seo tactics

  • Darbas su nukreipimo puslapiais

Dažniausiai, kai jūsų nuorodos yra rodomi SERPs sąraše , žmonės pereina į svetainės pagrindinį puslapį arba jūsų palaikomą dienoraštį. Bet jei jūs susiduriame su komerciniu projektu, pavyzdžiui, internetine parduotuve, geriau turėtumėte unikalų ir gerai optimizuotą nukreipimo puslapį, kad gautumėte geresnių pardavimų ar daugiau pasekėjų.Nukreipimo puslapio kūrimas reiškia, kad turite tam tikrą temą pritaikytą tinklalapį. Kalbant apie nukreipimo puslapio SEO taktiką, aš siūlau čia, atlikdami visus optimizavimo darbus, žingsnis po žingsnio. Visų pirma, prieš pradėdami kurti nukreipimo puslapį, turėsite pasirinkti ilgalaikį raktinį frazę. Tokiu būdu dirbkite su jo pavadinimu ir meta aprašymu. Jūsų nukreipimo puslapis turi būti sudarytas iš ne mažiau kaip 2000 žodžių, nes tai yra įrodyta salda vieta aukštesniam reitingui "Google" paieškos rezultatuose.Negalima švelniai investuoti į teisingą sumą profesionalų interneto dizainą. Pagaliau bandykite pateikti atsiliepimus apie savo nukreipimo puslapį ir pasimėgauti sostine.

  • Pakeisk savo turinį

Gera SEO taktika turinio pagrindu viena paprasta idėja - turinys yra karalius. Taip, aš rimtai čia, nes tai yra tikrai protinga idėja sunkiai dirbti su jūsų turiniu, kad būtų pasiekti geriausios kokybės rašiniai, turintys didelę praktinę vartotojo patirtį. Nepaisant to, tai gali būti gana išsamus ir daug laiko reikalaujantis darbas. Užuot tai darydamas, siūlau kreiptis dėl kokybiškesnių SEO taktikų jūsų teksto rašymams. Tiesiog naudokite tą patį turinį, pakeistą įvairiomis formomis, pavyzdžiui, kad būtų rodomas, kad būtų galima efektyviau ir patogiau naudoti. Turiu omenyje, kad jūsų dienoraščio įrašai gali būti iš dalies (bent jau iš dalies) perdirbti į vertingus vaizdo įrašų pamokymus, įdomius pristatymus, puikius podcast'us ir infographiką arba kai kurias pagalbines medžiagas PDF formatu.Kad pasiektumėte maksimalų efektą, suderinkite tokius naudingus duomenis, kad gautumėte daugiau nuorodų ir srauto. Jūs niekada nesigailėsite laiko praleisti.

December 22, 2017