Back to Question Center
0

Kaip pasirinkti iš paieškos optimizavimo paketų?

1 answers:

Šiuo metu vis daugiau ir daugiau paieškos sistemų optimizavimo paslaugų teikėjų pasirodo visame pasaulyje. Kai kurie iš jų pritraukia svetainių savininkus už prieinamą kainą, o kitos teikia brangus, bet kokybiškas optimizavimo paketus. Taigi, tai tampa sudėtinga situacija, siekiant rasti gerą SEO kompaniją tarp šimtų tūkstančių variantų, ypač jei anksčiau niekada nenaudojote optimizavimo paslaugų. Kadangi "SEO" paketai gali būti gana skirtingi vienas nuo kito, reikia atsižvelgti į laiką, kurį reikia ieškoti optimizavimo paslaugose, kurias teikia įvairios agentūros.

search engine optimisation packages

Paieškos sistemos optimizavimas tapo svarbia interneto verslo plėtros dalimi. Nesvarbu, ar norėtumėte kurti vietos įmonės svetainę ar didelį įmonės interneto šaltinį, jums reikia SEO paslaugų, nes tai leidžia jūsų internetiniam verslui matyti SERP ir pritraukti potencialius klientus.Laimėjusi paieškos optimizavimo kampanija turi tiesioginės įtakos jūsų investicijų grąžai. Tačiau norint sukurti sėkmingą SEO strategiją, jums reikia pasirinkti tinkamą SEO paketą. Šis paketas turėtų ne tik padėti pritraukti tikslinį srautą į jūsų svetainę, bet ir atitikti konkrečius jūsų verslo reikalavimus. Tiesa sakant, tai nėra lengva užduotis pasirinkti tinkamą SEO paketą. Tačiau yra daug dalykų, kuriuos galite padaryti, kad užtikrintumėte geriausią paieškos sistemų optimizavimo paketą savo verslą internete.

Įvairių tipų SEO paketai

Paketai, kuriuos teikia SEO agentūros, gali būti suskirstyti į du pagrindinius tipus - standartinius ir pritaikytus.

  • Standartas

Standartinis SEO paketas paprastai apima pagrindines standartines SEO paslaugas ir metodus, tokius kaip raktinių žodžių tyrimai, turinio rašymas, svetainės vidaus struktūros optimizavimas ir nuorodų kūrimas. Tai reiškia, kad šis paketas apima tik būtinus svetainės optimizavimo būdus, kurie gali pagerinti jūsų internetinę verslo buvimą. Standartinis SEO paketas paprastai yra prieinama kaina, nes ji nereikalauja papildomų optimizavimo šaltinių ir gali būti atliekama vieno SEO eksperto. Standartiniai SEO paketai yra patrauklūs neseniai paskelbtoms svetainėms. Pirmasis reikalas, kurio svetainių savininkai susiduria su standartinio SEO paketo užsakymu, ne visi siūlo reklamos kampanijai reikalingus optimizavimo būdus. Be to, nėra galimybės šias paslaugas pakeisti reikalingomis ar apskritai nemokėti. Kadangi nereikia mokėti už nenaudingas savo svetainės paslaugas, daugelis internetinių prekybininkų nurodo pritaikytą SEO paketą.

  • Individualizuota

Individualus SEO paketas suteikia svetainių savininkams paslaugas, kurios yra specialiai sukurtos jų verslui. Nėra jokių nenaudingų paslaugų, kurias reikia sumokėti. Nepaisant to, kad individualių paslaugų kaina yra santykinai didesnė už standartines paslaugas, vis dar yra protingas sprendimas investuoti į jį. Kadangi šis SEO paketo tipas yra pritaikytas prie unikalių jūsų verslo poreikių, jūsų investicijos bus apmokamos lydiniais. Individualizuotos paieškos optimizavimo paslaugos paprastai apima rinkos nišą, konkurentų tyrimus ir kitą naudingą optimizavimo taktiką, kuri gali pagerinti jūsų verslą internete ir padidinti svetainės konversiją.Individualizuotos paieškos optimizavimo paslaugos reikalauja eksperto komandinio darbo, todėl jų kaina gali būti didesnė nei vidutinė.

Taigi, sprendžiant, kokį SEO paketą jums reikia naudoti, turite įsitikinti, kad jūs gaunate visus optimizavimo būdus, kuriuos jūsų verslas turi "Excel". Patikrinkite, ar pasirinktame SEO paketu yra jūsų rinkos nišos analizė, raktinių žodžių tyrimas, kokybiškos turinio generavimas, katalogų pateikimas, vidinės struktūros optimizavimas, sąveikos, metaduomenų optimizavimas, nuorodų kūrimo kampanija ir tinklaraščių skelbimas.

seo packages

Ką reikia ieškoti SEO paketą?

Įsigiję pritaikytą, puikiai tinka jūsų verslo poreikiams. SEO paketas dažnai yra ekonomiškas ir veiksmingas būdas optimizuoti svetaines.Leiskite mums kalbėti išsamiau, ko jums reikia ieškoti paieškos variklio optimizavimo paketą, kad gautumėte gerą SEO rezultatą.

  • Techninis auditas

Pradinis jūsų optimizavimo kampanijos etapas turėtų būti skirtas jūsų svetainės profesiniam auditui, tiksliai į jūsų turinio valdymo sistemą ir esamą svetainės architektūra. Techninis auditas padės SEO ekspertams rasti ir pašalinti klaidas HTML kodą. Be to, išsami peržiūra apima ir elementų analizę vietoje ir už jos ribų, siekiant užtikrinti, kad nėra jokių techninių klaidų, atskiriančių jūsų svetainę nuo "Google TOP".

  • Raktažodis pasiūlymas

Raktinių žodžių pasiūlymas yra pagrindinis SEO paketo komponentas, nes jis yra pradinis bet kurios svetainės optimizavimo kampanijos etapas. Paprastai paieškos optimizavimo ekspertai savo klientams teikia didelės apimties paieškos terminus, kuriuos taikys SEO agentūra. Profesionalus SEO specialistas turėtų naudoti įrankių skaičių, kad patikrintų pasirinktų raktinių žodžių tinkamumą ir gautų geriausių raktinių frazių sąrašą, kad nukreiptų į jūsų svetainę kokybišką srautą.

  • Ryšio pastatas

Kampanijos kokybiškų nuorodų kūrimas yra esminė dalis bet kokio puslapio optimizavimo. Atitinkamų ir kokybės nuorodų, nurodančių jūsų svetainę, skaičius lemia jūsų svetainės autoritetą ir reputaciją paieškos sistemų atžvilgiu. Gera SEO kompanija turėtų bendradarbiauti su įvairiais interneto šaltiniais ir internetinėmis parduotuvėmis, kad suteiktų savo klientams kokybiškų ir tinkamų atgalinių nuorodų. Pilnas kamino skaitmeninis įmonė gali pasiūlyti nuorodą statybos paslaugas kaip standartinis SEO paketo ir suteikti jums šią nuorodą generavimo metodus: rinkos nišą tyrimų, konkurentų nuorodą profilių analizę, pateikdama savo interneto šaltinį su susijusia ir valdžios kataloguose, rašyti svečiams Dienoraštis įrašai ir kokybiškų bei unikalių straipsnių kūrimas. Turinio rinkodara

Turinio rinkodaros paslaugos taip pat gali būti įtrauktos į standartinius ir individualius SEO paketus, jei SEO konsultantas mano, kad svetainės turinys turi tobulėti arba turėtų būti perrašytas. Optimizuoto turinio generavimas yra daug laiko reikalaujantis ir kruopštus procesas, todėl šis optimizavimo aspektas gali būti brangus Source .


December 22, 2017