Back to Question Center
0

Kaip aš galiu tvarkyti Instagram SEO?

1 answers:

Nereikia pristatyti šios labai populiarios internetinės platformos, kur kiekvienas vartotojas gali jaustis kaip profesionalus programa. Čia pasirodo "Instagram", per dieną pateikia per 50 milijonų nuotraukų. "Standartinė" Instagram "abonentų auditorija toliau plečiasi, nes vis daugiau ir daugiau žmonių pripažįsta savo unikalią naudotojų patirtį, gana svarbią fotografijos temai ir sėkmingai derina geriausius socialinių ryšių elementus. Štai kodėl "Instagram SEO" idėja reklamuoti prekės ženklą, didinti ekologišką srautą ar bet kokią kitą skaitmeninės rinkodaros kampaniją platformai yra toli gražu ne bet kokia nauja išvada.


Padidinkite savo prekės ženklo žinomumą

"Instagram" iš esmės yra patogi platforma, skirta draugams dalintis nuotraukomis, redaguoti su skirtingais efektais ar filtrais, taip pat paruoštas įterpimui naudojant raktinius žodžius, leidžiančius nukreipti kiekvieno naudotojo paiešką. Čia galite rasti bet kokį fotografavimo įgūdį - nuo savęs su kai kuriais vintage filtrais iki profesionalių internetinių nuotraukų studijų. Tai reiškia, kad "Instagram" socialinė sąskaita gali leisti savo verslą daugiau reklamavimo galimybių potencialiems klientams daugiau individualiu lygmeniu.

instagram seo

Darbo pradžia

Įdiegimas individualiai firminių sąskaitų Instagram yra natūraliai paprastas uždavinys. Tačiau prieš pamokant verslą turite atsižvelgti į šiuos dalykus. Visų pirma, čia nereikia skelbti tik kokybiškų vaizdų, kuriuose jūsų prekės ženklas rodomas kiekvieną dieną. Svarbiausia paslaugos samprata yra tai, kad kuo natūralesnis vaizdas atvaizduojamas, tuo stipresnis atsakymas yra labiau linkęs gauti. Tiesiog niekada nedarykite pernelyg oficialiai, nes vartotojai niekada nebus pritraukti. Tarp labiausiai paplitusių dalykų, pavyzdžiui, mąstyti apie vizualius sprendimus ir pan., Tiesiog nepamirškite įterpti naujai sukurto profilio tiesiogine nuoroda, jungiančia jį su jūsų verslo svetaine.

Palaukite į konkursus

"Instagram" fotokonkursas yra tikriausiai paprasčiausias būdas sustiprinti jūsų vietinį internetinį buvimą, prisiminkite, kad kiekvienas dalyvis, dalyvis jūsų renginyje, automatiškai paleidžia reklamuoti savo prekinį ženklą iš hashtags ir jo paties pasekėjų ar draugų. Ir tai yra sveikos tendencijos, kad vis daugėja gerbėjų. Pateikdami paraišką dėl maišelių, rekomenduoju žiūrovams žinoti pagrindines detales keletą savaičių iki artėjančio renginio. Kad jūsų konkursas taptų patrauklesnis, nedvejodami siūlydami pagrįstą atlygį, kad galėtumėte pagaminti realius veiksmus. Taigi, jūs ketinate gauti gražų mažai reklamos be išlaidų cento, o jūs galite pajusti realią gyvenimą ir norus jūsų tikslinės auditorijos.

seo instagram

Dirbk daugiau, užsiimkite daugiau ir ekologiškesnis srautas augs

Čia pagrindinė sąvoka yra "Instagram" raktažodžius ir meta žymeles. Atminkite, kad būtų "Instagram SEO", reikia tikro entuziazmo ir kūrybiškumo, kad jis visada dalyvautų jūsų pagrindinėse temose ir svarbių pasekėjų. Tiesiog sumokėkite pakankamai laiko, kad būtų galima greitai tvarkyti kai kuriuos įdomius turinio pranešimus ir atsiliepimų komentarus. Nereikia nerimauti - originalūs teksto kūriniai gerai veikia "Instagram SEO", kaip ir kitos tradicinės socialinės žiniasklaidos priemonės. Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, kad "Instagram" yra vieta, kur galima dalintis prisiminimais, nuolat atnaujinti atsižvelgiant į šiuolaikines tendencijas ir vaizdinius vertus produktus ar paslaugas Source .

December 22, 2017