Back to Question Center
0

Ar sujungtos "SEO" ir socialinės žiniasklaidos priemonės?

1 answers:

Socialinės žiniasklaidos įtaka ir jos spraga per Search Engine Optimization karalystę tikriausiai yra vienas iš labiausiai ginčytinų klausimų. Aš turiu galvoje tokias paslaptis: kaip socialinė žiniasklaida veikia SEO? Ar šios dvi sąvokos veikia neatsiejamai ar netgi nieko?

Čia ateina spoileris - trumpiausias atsakymas yra taip, taip. Bet būtų teisingiau apsvarstyti antrąjį, platesnį ir visapusiškesnį aiškinimą. Susitinkime su juo - socialinė žiniasklaida neabejotinai yra susijusi su SEO, bet ar ji gali būti abipusė? Deja, jaučiu tik vieną dalyką - socialinė žiniasklaida neturi bent teigiamo poveikio SEO. Tai tiesiog nepadeda paieškos optimizavimui, kaip dauguma žmonių mano, kad tai daro.

how social media affects seo

Žemiau aš ketinu sujungti savo pasiūlymus su keletu vertingų įžvalgų, kurias pateikė "Google" komandos nariai. Visų pirma, pažiūrėkime apie tai savaime suprantamu dalyku - pasaulio paieškos pramonės gigantė niekada neturėjo jokios socialinės žiniasklaidos patvirtinimo dėl tiesioginio reitingavimo veiksnio. Aš turiu galvoje, taip, socialinė žiniasklaida vis dar yra visiškai pagrįstų būdų, kaip pagerinti turinio internete matomumą. Ir taip, pagaliau, tai viskas apie SEO. Ką galime žinoti apie tai, kaip socialinė žiniasklaida veikia SEO? Nepriklausomai nuo to, kas gali būti teisingas atsakymas, akivaizdu, kad socialinė žiniasklaida gali iš tikrųjų padėti jūsų paieškos optimizavimui veikti visoje. Bet aš vis dar įdomu, ar paieškos gigantas kada nors pateiks daugiau socialinių signalų į savo dabartinį reitingavimo algoritmą?

Šiuo metu "Google" paieškos algoritmai niekada nebuvo atskleisti. Štai kodėl vienintelis būdas suprasti "Google" paieškos robotai elgsenos modelius tikrina kiekvieną galimą rezultatą realiuoju testu. Ar galite įsivaizduoti, kiek laiko ir darbo jėgos galėtų būti šie mokslinių tyrimų darbai? Gerai, sugrįžkime prie taško. Kaip socialinė žiniasklaida veikia SEO? Pasak "Google" pareigūnų, mes taip pat galime imtis socialinės žiniasklaidos už ką nors, bet ne tiesioginį reitingavimo veiksnį. Na, netgi tai nereiškia, kad socialinė žiniasklaida apskritai neturi įtakos reitingams, tik todėl, kad "Google" tai dar kartą patvirtino, kad socialinė žiniasklaida savaime neatitinka reitingavimo veiksnio.

social media seo

Manau, kad daugiau ar mažiau teisingą atsakymą galima rasti kur nors apie žodį "koreliacija. "Būtent šis terminas buvo paminėtas" 20100 m. Searchmetrics "pateiktoje" Ranking Factors White Paper "pakartotinio įkėlimo kontekste. Aš tikiu, kad vaikinai iš tiesų perkelia teisingą kelią. Taigi, vienintelis teisingas atsakymas į tai, kaip socialinė žiniasklaida veikia SEO, tampa aišku - taip, tai daroma. Bet ten dar nėra tiesioginių ar dvigubų seka. Taigi, prižiūrint reklamos skatinimą naudojant įvairias socialinės žiniasklaidos priemones, vis dar yra gerai suformuotas sprendimas. Tuo pačiu metu "Search Engine Optimization" jūsų tikslūs veiksmai ir laikas reikalingi jūsų pačių būdais Source .

December 22, 2017