Back to Question Center
0

Kaip paruošti svetainę paieškos optimizavimui?

1 answers:

Įsivaizduokite situaciją, į kurią išvertėte savo svajonę, ir pradėjote savo svetainę. Dabar atėjo laikas pagerinti jūsų buvimą internete ir pritraukti potencialius klientus į naują domeną. Žinoma, jūsų svetainės skatinimas negali būti atliekamas per dieną, nes paieškos robotai indeksuoja indeksavimo domeną. Tačiau galite daryti įtaką šiam procesui, naudojant paieškos optimizavimą. Kadangi SEO yra daug laiko reikalaujantis procesas, negausite tiesioginių rezultatų. Nepaisant to, pirmieji optimizavimo patobulinimai, kuriuos atliekate po interneto šaltinio paleidimo, gali turėti didelės įtakos jūsų verslo internete galimybei. Pavyzdžiui, teisingas raktinių žodžių pasirinkimas turi didelę įtaką jūsų būsimam buvimui internete, nes jūsų potencialūs klientai suras jūsų svetainę pagal šiuos paieškos terminus. Vienu metu reikia sukurti tinkamą optimizavimo kampaniją, kad ateityje sutaupytumėte laiko ir sumažintumėte bet kokių svetainės klaidų.

how to search engine optimization

Šiame vadove rasite kelis patarimus tų svetainių savininkams, kurie ką tik pradėjo savo interneto šaltinius. Šie patarimai padės jums sukurti gerą paieškos optimizavimo strategiją kiekvieną kartą, kai paleidžiate naują svetainę, kad įsitikintumėte, jog ji yra sukurta nuo pat pradžių, kad pritrauktumėte kokybišką srautą iš paieškos sistemų.

Kaip galiu SEO mano neseniai pradėta svetainė?

  • Tiksliniai raktiniai žodžiai

. Kiekvienas jūsų svetainės puslapis turi nukreipti savo pačių tinkamų didelės apimties raktinių žodžių rinkinį, kad paieškos robotams būtų galima sugrupuoti jūsų turinį. Turite suskaidyti svetainės struktūrą į kelias skirtingas kategorijas. Kiekvienam tipui turėtų būti skirtas kitas paieškos terminas, kad padidintumėte galimybę gauti į "Google TOP" įvairius susijusius užklausimus. Tinklalapio struktūra yra daug naudos. Visų pirma, kiekvienam svetainės tinklui sukurta aiški tema ir tikslinę paieškos terminą, o ne pagrindinis puslapis, skirtas daugiems raktiniams žodžiams. Šio tipo taikymas suteikia svetainės maksimalią aktualumą.

  • Vartotojui patogus optimizuotas turinys

Šiuo metu tinkamas ir kokybiškas turinys yra svarbus "Google" reitingavimo veiksnys. Optimizuotas turinio generavimas yra vietos optimizavimo dalis. Tai reiškia, kad svetainių savininkai gali visiškai kontroliuoti šią SEO dalį. Taigi, prieš pradėdami bet kokią veiksmingą SEO veiklą, įsitikinkite, kad jūsų turinys yra gerai struktūrizuotas ir susijęs su jūsų pramone ir patraukliais. Be to, turėtumėte įtraukti atitinkamus raktinius žodžius į savo turinį, kad jis būtų matomas paieškos robotams. Patariu, kad į pavadinimus ir šio punkto pradžioje būtų įtraukti labiausiai didelės apimties ir srauto pritraukiantys raktiniai žodžiai. Be to, galite juos naudoti aprašymuose ir ALT.

how to seo

Remiantis naujausiais tyrimais, "Google" randa aukštesnius tuos puslapius, kuriuose yra daugiau kaip 2000 žodžių, o puslapiai yra trumpi ir nedideli, nes jie paprastai nėra naudingi vidutiniams naudotojams "informacija. Štai kodėl aš patariu rašyti 2-3 puslapius ilgus straipsnius su griežtu struktūrizavimu, pavyzdžiui, žingsnis po žingsnio vadovus, vadovus ar patarimus. Moksliniai tyrimai taip pat rodo, kad ilgai ir vidutinio dydžio turinys gali gauti nuorodų nei trumpi tekstai. Galiausiai, jis padės jums sukurti daugiau atvykstamojo ryšio nuorodų į kiekvieną puslapį Source .

December 22, 2017