Back to Question Center
0

Ką reikia atsižvelgti optimizuojant svetainę paieškos sistemoms?

1 answers:

Nenurodysiu nieko, apie ką nežinote apie paieškos optimizavimo reikšmę. Šiuo metu beveik kas nors, kas dirba skaitmeninėje rinkoje, žino, kaip SEO gali pagerinti savo verslą. Tačiau, kalbant apie tikrąją praktiką, o ne teoriją, kai kurios įmonės tampa nusivylusios dėl to, kiek informacijos ten yra, ir apie metodus, kuriuos jos turi įgyvendinti, kad gautų gerą rezultatą.

Yra daugybė SEO vadovų, knygų ir vadovėlių, kurie gali būti aiškūs. Tačiau dauguma jų yra didžiuliai ir netgi paini. Todėl jie gali suklaidinti neprofesionalius svetainių savininkus, o ne nukreipti jį į teisingą kryptį. Šiandien mes kalbėsime apie keletą paprastų dalykų, kuriuos galite padaryti, kad pradėtumėte optimizuoti svetainę paieškos sistemoms.

optimizing your website for search engines

Vietos SEO pagrindas

Turėtumėte žinoti, kad visi svarbiausi elementai paieškos sistemose yra jūsų svetainėje ir jūs galite nuolat juos kontroliuoti. Off-site optimizavimo paslaugos nebus veiksmingos be kokybiškos svetainės optimizavimo. Tačiau yra viena svarbi taisyklė, skirta optimizavimui vietoje: jūs neturėtumėte per daug daryti, nes paieškos priemonė gali įtarti, kad esate apgaudinėdamas. Pavyzdžiui, neturėtų būti siekiama kuo daugiau raktinių žodžių jūsų puslapyje. Reikia tinkamai surinkti tinkamiausius paieškos terminus tinkamose vietose. Tai yra didžiausia paieškos sistemos optimizavimo vietoje vertė.

Visų pirma, jums reikia atlikti išsamią raktažodžių tyrimų savarankiškai ar profesionalių SEO ekspertų pagalba. Norėdami tai padaryti efektyviai, pirmiausia turėtumėte atlikti rinkos nišą ir konkurentų analizę. Tai suteiks jums raktinių žodžių, kurie puikiai atitiks jūsų svetainę, sąvoką. Norėdami sudaryti svarbiausių ir tikslingesnių paieškos terminų sąrašą, naudokite internetines optimizavimo priemones, tokias kaip "Semalt Auto SEO". Tai suteiks jums teisingus pasiūlymus ir supaprastins raktinių žodžių tyrimų procesą.

Antrojo puslapio optimizavimo etapo metu jūs turite teisingai įterpti savo paieškos terminus į savo turinį taip, kad paieškos robotams būtų lengva išnagrinėti jūsų svetainę ir parodyti ją potencialiems klientams SERP. Štai kodėl jums reikia skirti daug dėmesio pavadinimams ir meta aprašymams, nes jie yra klientų peržiūra ir suteikia šiek tiek daugiau informacijos apie tai, kas yra jūsų puslapiai.

optimize your website

Jei jūsų svetainė yra pagrįsta "WordPress" turinio valdymo sistema, jums pasisekė. Yra daug papildinių, kad jūsų darbas būtų lengvesnis.

Be to, į savo svetainės turinį turite įdiegti šiuos optimizavimo metodus, kad optimizuotumėte savo svetainę paieškos sistemoms, tokioms kaip "Google", "Bing" ar "Yahoo".

  • Sąsajos

Susiejimas su vidaus svetaine yra ne mažiau reikšmingas nei išorinis susiejimas. Jūs padėsite ieškoti robotai analizuoti jūsų svetainę naudodamiesi savo turiniu, susiejant ją su kitais jūsų svetainės puslapiais. Be to, jis pagerina naudotojų patirtį jūsų svetainėje, suteikiant jiems galimybę be jokių sunkumų persikelti iš vienos svetainės sekcijos į kitą.

  • Antraštės

Norėdami pagerinti turinio struktūrą, įsitikinkite, kad naudojate skirtingų lygių antraščių žymes. Tai padės paieškos sistemoms gauti daugiau informacijos apie kiekvieno turinio skirsnį. H1 žymos naudojamos pagrindiniams pavadinimams. Čia jums reikia pasakyti, ką jūsų straipsnis yra apie trumpą ir gaudyti. Be to, jums reikia naudoti H2 ir H3 žymas subtitrus. Tai padės "Google" robotams ir skaitytojams suskaidyti jūsų turinį į virškinamus skiltis Source .

December 22, 2017