Back to Question Center
0

Kokie žingsniai efektyviam paieškos optimizavimui turėčiau atlikti?

1 answers:

Efektyvus paieškos optimizavimas (arba SEO) reikalauja bazinių žinių apie algoritmų atnaujinimus, kuriuos "Google" pateikia reguliariai. Kiekvienas "SEO" specialistas turėtų turėti galimybę atskirti, kuri iš dešimties esamų strategijų įgyvendinti, kad pasiektų galutinį tikslą iki SEO kampanijos pabaigos.Šios žinios padės jums geriau nuspręsti, kokius veiksmus turėtumėte imtis veiksmingo SEO.

Šiandienos straipsnyje "Semalt" ekspertai papasakos apie efektyviausias paieškos optimizavimo strategijas, kurios dirba 2017 m.Skaitykite toliau, kad žinotumėte juos visus. Taigi, pradėkime.

effective search engine optimization

Trys veiksmini SEO metodologijos, kurias galite naudoti dabar

1. Dėmesys į latentinį semantinį indeksavimą

Latentinis semantinis indeksavimas, taip pat žinomas kaip LSI, yra populiarus SEO metodas, kuris yra skirtas nustatyti santykį tarp sąvokų ir turinio terminų. Tai padeda "Google" ir kitoms paieškos sistemoms atskirti daugybę konkrečių žodžių ir frazių reikšmių.

Paprasčiau tariant, LSI ieško sinonimų, susijusių su tinklalapyje esančiais raktiniais žodžiais.

Nors LSI buvo naudojama prieš dvidešimt metų, ši praktika vis dar naudinga šiandienos SEO. LSI raktiniai žodžiai yra geri jūsų "Google" reitingai jūsų tinklalapiuose. Be to, jie padidina galimybę, kad jūsų išteklių rangas truks ilgai SERP, taip pat apsaugo jūsų svetainę nuo bausmės.

2. Įdėkite raktinius žodžius į antraštes

Tai taip pat labai naudinga geresniems SEO rezultatams, nors ji buvo pirmą kartą pristatyta 90-ųjų pabaigoje. Dauguma SEO specialistų rekomenduoja įtraukti šią strategiją į savo kasdienę SEO veiklą, nes paieškos varikliai tikisi, kad antraštinėse dalyse bus nurodytos pagrindinės puslapio temos.

Daugelį metų vienintelis tinkamas antraštes į SEO buvo H1 ir H2. Daiktai pasikeitė laikui bėgant. Šiuo metu yra 6 antraštės, skirtos nuo H1 iki H6, kiekviena reiškia mažėjančią svarbą. H1 yra viena iš svarbiausių dalykų, ji turėtų būti taikoma tik kartą per puslapį, paprastai už įrašo pavadinimą. Kiekvienas sekantis pozicijos elementas turėtų būti naudojamas kaip aukščiau paminėtas pakategoris.

3. Apsvarstykite galimybę susieti su įgaliojimų svetainėmis

Negalima paneigti: išsiunčiami saitai pagerina jūsų svetainės reitingą ir įgaliojimus, jei jie naudojami teisingai. Paprastais žodžiais, išeinantys nuorodos yra tie saitai, kurie nurodo į kitą svetainės domeną. Susiejimas su autoritetingomis svetainėmis padeda "Google" suprasti jūsų nišą, taip pat padidina jūsų svetainės kokybę, kuri atlieka esminį vaidmenį jūsų svetainės SEO.

Susiejimas su autoritetingomis svetainėmis yra vienas iš geriausių būdų palaikyti ryšį su internetinėmis įmonėmis, turinčiomis tokią pačią nišą.

seo steps

Pakavimas

Padaryti jūsų SEO veiksminga nėra taip sunku, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Laikydamiesi anksčiau minėtų rekomendacijų, galite sukurti geresnę SEO strategiją, nei jūs šiuo metu taikote.

Jei turite kokių klausimų ar norite dalintis savo efektyviais SEO metodais su mumis, nedvejodami kreipkitės į mūsų Semtal komandą Source . Mes mėgstu išgirsti iš mūsų skaitytojų!

December 22, 2017