Back to Question Center
0

Kaip optimizuoti vietinio verslo paieškos rezultatus?

1 answers:

Vietinis SEO yra puikus pasirinkimas mažosioms ir vidutinėms įmonėms, norinčioms augti savo verslą ir pritraukti daugiau klientų. Šiame straipsnyje mes apibūdinsime vietinės paieškos optimizavimo esmę. Be to, mes apsvarstysime, kaip vietinė SEO įmonė gali padėti pagerinti jūsų buvimą internete.

optimize search results

Kaip galėčiau optimizuoti mano vietinius paieškos rezultatus?

Vietos paieškos optimizavimas nėra toks sunkus, kaip galvoja dauguma verslo savininkų. Šiomis dienomis vietinėms įmonėms daug lengviau konkuruoti su didelėmis įmonėmis už geriausių pozicijų paieškos rezultatuose nei prieš porą metų. Čia pateikiamos keturios praktinės strategijos, kurias turėtumėte apsvarstyti, kad pagerintumėte vietos paieškos reitingą:

Vietinių rezultatų naudojimas "Google"

Paprastai "Google" ar bet kokia kita paieškos sistema aptinka vietinio paieškos tikslus konkrečiam produktui ar paslaugai, suteikia vartotojui trumpą svarbiausių vietinių įmonių sąrašą. Norėdami patekti į "Google" pageidaujamų svetainių sąrašą, pirmiausia turite optimizuoti savo svetainę "Google" vietiniam paketui. Taigi, "Google" mano verslo sąrašo kūrimas ir jo optimizavimas vietiniam semantiniam žymėjimui turėtų būti jūsų svarbiausias prioritetas. Įsitikinkite, kad jūsų įmonė įsigijo tinkamą vietinį žymėjimą jūsų svetainėje. Be to, patikrinkite, ar jūsų įmonės informacija yra 100% nuosekli visame žiniatinklyje.

Vietos paieškos rezultatų optimizavimas jūsų žiniatinklyje padidina jūsų įrašo matomumą vietos paketą, kuris rodomas vietinėse paieškos užklausose geriausiose paieškos sistemose.

Tinkamo mišinio sukūrimas

Taikant PPC ir SEO yra dar viena taktika, kurią galite naudoti, kad konkuruotumėte su didesnėmis įmonėmis vietos paieškos rezultatuose. Daug kartų buvo įrodyta, kad sverto mokama paieška kartu su SEO gali sukelti labai didelių rezultatų.

Mokamos paieškos kampanijos metu "Semalt" ekspertai rekomenduoja išbandyti ir optimizuoti mokamą paiešką daugybe ilgalaikių raktinių žodžių. Tai padės valdyti kvalifikuotą srautą, sėkmingai konvertuojamą į svetainę ar nukreipimo puslapius. Be to, naudodami integruotą mokamos paieškos ir SEO strategiją, galite pasinaudoti raktinių žodžių įžvalgomis iš abiejų pastangų informuoti viena kitą.

Vietos turinio vertinimas vietoje

Kaip sakoma, turinys yra karalius. Kuriant ir paskelbdami turinį savo svetainėje, ar tai yra straipsniai, tinklaraščio įrašai, atvejų analizės, baltosios knygos ar aiškinamojo vaizdo įrašo scenarijai, įsitikinkite, kad jie yra informatyvūs ir tinkami. Apsvarstykite galimybę įtraukti į savo tekstus ilgus uodegos ir geografiškai pakeistus raktinius žodžius. Pirmasis - mažesnių svetainių galimybė pralenkti didesnius paieškos rezultatus, o geografinis turinys gerai tinka mažesnėms vietinėms įmonėms. Labai rekomenduojama paskelbti reguliariai.

Reguliarios investicijos į aukštos kokybės, optimizuoto turinio skelbimą yra puiki strategija, padedanti jūsų verslui geriau matyti.

Naudojimasis viešaisiais ryšiais

Be to, kad kurti informatyvų vietinį turinį savo svetainėje, galite padidinti savo įmonės internetinės prekės ženklo matomumą, įtraukdami savo PR strategiją į raktinių žodžių metodą. Bendradarbiavimas su patikimomis vietos žiniasklaidos priemonėmis yra labai naudingas visoms dydžio įmonėms. Tokia praktika padeda padidinti jūsų žiniatinklio buvimą patikimuose žiniasklaidos šaltiniuose ir sukuria galimybę gauti aukštos kokybės atvykstamojo pobūdžio nuorodas, kurios taip pat gali padidinti jūsų išteklių natūralius rezultatus.

seo results

Apibendrinimas

Kai norima konkuruoti su dideliais prekių ženklais vietos paieškos rezultatuose, turėsite keletą galiojančių metodikų, kuriuos galėtumėte pritaikyti paieškos rezultatų optimizavimui. Visi pirmiau nurodyti patarimai gali būti naudojami siekiant padidinti jūsų svetainės buvimą. Jei norite pridėti keletą kitų gudrybių sąraše, susisiekite su Semalt komanda Source . Mums patinka klausytis jūsų minčių!

December 22, 2017