Back to Question Center
0

Kas yra ypatingas dėl "SEO" kūrimo IT įmonėms?

1 answers:

Kai kuriems žmonėms gali būti gana ginčytinas klausimas - naudojant mokamą paieškos variklį arba eikvoti tiesiai į svetainę? Kalbant apie mane, kartais sprendžiant programinės įrangos kūrimą, ekologiškai tvarkyti SEO IT įmonėms nėra jokio pasirinkimo dalykas. Ekologiškas eismas dažniausiai suteikia didžiausią perskaičiavimo kursą, taigi suteikia geriausių rezultatų ir nedaro didelių išlaidų. Tik šiek tiek šaltojo santykio vienareikšmiškumas. Remiantis naujausiu tyrimu, nemažai vertinama daugiau kaip 90% visų "Google" paspaudimų, ypač organinių paieškos rezultatų, o mokama paieška tik padaro šiek tiek maždaug 7%. Galų gale, "SEO" IT kompanijoms yra daug panašesnis į įprastą koncepciją, o ne kažką unikalaus. Pabandykime patikrinti tai žingsnis po žingsnio.

seo for it companies

Šiuo metu yra daugybė įvairių variantų, kaip padidinti didesnį srautą į tinklalapius praktiškai bet kurioje temoje. Dažniausiai, kalbant apie SEO, mes turime galvoje vidutinį verslą internete, pavyzdžiui, internetinę parduotuvę. Tiesą sakant, vargu ar svarbu, kokia pramonė mes susiduriame. Be SEO, skirta IT įmonėms, mes galime turėti ir kitą pavyzdį, pasirinkdami bet kokią rinkos nišą, kurią galime įsivaizduoti. Tačiau net tokiu būdu mano bendras pasiūlymas vis tiek išliks toks pat. Svarbu tai, kad pačios SEO ir "Google" paieškos sistemos požiūriu yra tik du pagrindiniai puslapio reitingavimo veiksniai:

  • Aukštos kokybės turinys, turtingas su atitinkamais raktiniais žodžiais ir raktiniais frazėmis, kuris teikia didelę vertę kiekvienas skaitytojas;
  • Ekologinės Atgalinės nuorodos, jungiančios puslapį su kitomis svetainėmis. Būtinai tikslinga atitiktis tarp kokybės Atgalinės nuorodos ir jų skaičių.

Anksčiau buvo pagrindas, kad šiek tiek piktnaudžiaujant raktinių žodžių tankiu (pagal atitinkamą turinio temą) gali būti pakankamai gana, kad gerai jaustumėtės su jūsų svetaine. Tokiu būdu, pateikiant keletą greičiausiai gerų atgalinių nuorodų, užpildytų raktiniais žodžiais, ir nukreipiant juos į keletą stiprių, tačiau galbūt nereikšmingų autorių su tik pora, bet kokiu mastu suderinamų raktinių žodžių, gali būti lengviau paleisti galbūt kiekvieną laimingą svetainę "Google" paieškos viršuje. Tai padarę, mes tiesiog negalvojamume - atlikdami "SEO" IT kompanijoms ar, pavyzdžiui, kai kuriam maisto pardavėjui. Vienintelė nuostata, taigi ir esminis skirtumas, buvo vienoda - atliekant tam tikrą asilų darbą manipuliuoti buvusia kvaila "logika".

seo for company

Tačiau šie laikai praėjo ir šiandien "Google" paieškos algoritmai tampa vis sudėtingesni. Paprastomis žodžiais paieškos sistema visapusiškai sugeba dabar įdėti kiekvieno puslapio turinį sunkiausiu įvertinimu, naudodama daugiau nei 200 parametrų, kad galų gale padarytų griežtą sprendimą. Bet koks sukčiavimas, piktnaudžiavimas ar netgi geriausiai išvystytos manipuliacinės schemos nebebus taikomos. Taigi šiuolaikinė "fair play" reiškia, kad turėsite tik kokybišką turinį žmonėms, taip pat per daug techninių dalykų, kad svetainė būtų rodoma paieškos sistemoms. Norint gauti likusį pagrindinį supratimą, be turinio ir nuorodų, rekomenduoju skaityti apie 10 geriausių dabartinių SEO reitingų veiksnių. Tiesiog eikite naršydami, tai karšta tema Source .

December 22, 2017