Back to Question Center
0

Kokie yra naujausieji SEO standartai?

1 answers:

Šiandien "Google" rodo paieškos rezultatus, kurie yra toli nuo labiau tradicinių (aš turiu omenyje tik organinių svetainių atitikmenų), kuriuos stebėjome prieš keletą metų. "Google" paieškos algoritmai, taip pat pagrindiniai SEO standartai, nuolat vystosi. Dabar paieškos varikliai yra daugiau nei tai, ko prašote, nes "Google", taip pat "Yahoo" ir "Bing" leidimai dabar apima susijusius vaizdus, ​​vaizdo įrašus, socialinę žiniasklaidą ir, žinoma, vietinius žemėlapius. Taigi, jei esate lažybų dėl daugiau lankytojų ir pardavimų kaip interneto verslo savininkas, būtinai patikrinkite kai kuriuos svarbiausius šiandieninės SEO standartus.Ar jūsų svetainėje reikia geriau matomumo internete ir daugiau paspaudimų? Tada paimkime keletą geriausių modernių "Search Engine Optimization" metodų:

seo standards

Vietinis SEO yra pagrindinė jūsų srities vieta, jei jūsų verslas lažybų vietoje Pavyzdžiui, "Google" žemėlapiai gali būti pažymėti ženklu. Pagal naujausius SEO standartus optimizuojant vietovę rekomenduoju eiti:

  • Citatos. Turėkite dvigubą patikrinimą, kad tikslūs duomenys apie jūsų verslą būtų įtraukti į kuo daugiau gerbiamų asortimentą internete. Tiesiog pradėkite nuo "Google" sąrašo. Svarbiausias dalykas yra jūsų nuoseklumas, turiu omenyje, kad visi jūsų sąrašai turėtų būti vieningi, e. g. , jei nusprendėte naudoti kažką panašaus "Str. "Norėdami trumpiau interpretuoti" Street "savo" Google "vietų puslapyje, pasirūpinkite, kad likusieji sąrašai būtų rodomi panašiai.
  • "Google" vietos. Savo svetainės "SEO" palaikymas, galite lengvai padaryti tą patį "Google" vietų puslapyje. Ar jį gerai optimizuokite įtraukdami tiksliai atitinkančias kategorijas. Taip pat, jei taikoma, įsitikinkite, kad nustatėte teisingą ryšį tarp jūsų puslapio ir konkretaus miesto nukreipimo tinklalapio.
  • Didesnė buvimas internete. Dažniausiai "SERPs" sąraše yra tik "Google" atsiliepimai. Taigi, galite sukurti savo galingesnę internetinę buvimo vietą savo verslui, turėdami daugiau apžvalgų iš kitų šaltinių, tokių kaip "Superpages", "Trip Advisor", "Yelp" ir kt.

basic seo

Kitas dalykas yra visiškai suderinti su šiuolaikiniais SEO standartais dirba Social Media. Tarkime, kad seniai praėjo tie laikai, kai pati paieška ir socialinės žiniasklaidos priemonės atsiskleidė atskirai. Šiandien kiekvieno svetainės internetinis reitingas labai priklauso nuo skirtingų socialinių signalų, tokių kaip "Facebook", "Twitter" ir tt. Be to, dabar paieškos rezultatai dar labiau pritaikyti kiekvienam vartotojui. Štai kodėl reikia dirbti "Social Media Marketing".

Galų gale, optimizuodami savo raktinius žodžius ir raktinius frazes, pabandykite mąstyti daugiau gyvų žmonių, o ne paieškos robotai.Atminkite, kad tinkamas raktinių žodžių tyrimas visada buvo pagrindinis SEO standartų pagrindas. Tačiau atsižvelgiant į šiuolaikinę tikrovę, jūsų svetainės turinys ir raktiniai žodžiai turėtų būti labiau reaguoti į tikruosius naudotojus nei bet kada anksčiau. Štai kodėl jūs turite nustoti galvoti apie raktinius žodžius, kaip ir apie techninius duomenis. Atlikdami nuobodų tyrimą, nepamirškite gyvų žmonių ketinimų, kurie naudos atitinkamus raktinius žodžius dažniausiai ieškant užklausų Source .

December 22, 2017