Back to Question Center
0

Kas yra SEO kaina už kiekvieną taikymą pagal raktinius žodžius?

1 answers:

Šiandien beveik visos įmonės turi nuspręsti, kiek pinigų jie turėtų investuoti į paieškos optimizavimą. Kadangi visi supranta, kad SEO yra išlikimas verslo, jie yra pasirengę išleisti didžiausią savo pajamų iš optimizavimo paslaugų. Tačiau potencialus internetinis prekybininkas turėtų planuoti savo biudžetą. Štai kodėl jam svarbu atsakyti į klausimą "kiek jis išleis SEO". Žinoma, šiuo klausimu nėra tikslaus atsakymo.Paieškos sistemos optimizavimas nėra lengva įvertinti, nes daugelis rinkodaros veiksmų gali turėti įtakos organinių paieškų srautui. Be to, SEO paslaugų kainos gali priklausyti nuo galimų naudos. Pvz., Nacionaliniu lygmeniu reitinguojant labai konkurencingus raktinius žodžius, kur SEO kaina už raktažodį gali būti 10 dolerių, turės žymiai daugiau su juo susijusių išlaidų, negu reitingavimas už mažiau konkurencingą vietos raktažodį. Tai reiškia, kad jūsų optimizavimo kampanijos geografinė vieta taip pat turės įtakos galutinei kainai.

seo cost per keyword

Šiame trumpame straipsnyje aš atsakysiu jums klausimą "Kiek jūs išleisite už SEO?". Be to, aš duosiu jums keletą naudingų patarimų, kaip SEO agentūros dirbs, kad padėtų jums gauti geriausius SEO rezultatus.

SEO mokėjimo modeliai

Norėdami padėti jums pasirinkti geriausią biudžeto optimizavimo variantą, nusprendžiau parodyti keletą pagrindinių SEO agentūrų naudojamų mokėjimo modelių.

  • Mėnesiniai mokėjimai

Pagal šį mokėjimo modelį turite sumokėti mėnesinį mokestį už paslaugas, kurias teikia paieškos optimizavimo kompanija. Kas mėnesį skirto SEO paketo nėra papildomų mokesčių. Jums tik reikia sumokėti už sutartą optimizavimo paslaugų masyvą. Mėnesinis mokestis už SEO yra patogiausias būdas mokėti, nes tai suteikia galimybę nuolat tobulinti svetainių reitingą ir padidinti investicijų grąžą. Mėnesio paslaugos paprastai apima analizės ataskaitas, naują raktinių žodžių pasiūlymą, nuorodų kūrimą ir svetainės turinio patobulinimus.

  • Sutarčių paslaugos

Sutartinės paslaugos yra dar vienas tradicinis optimizavimo metodas, kurį teikia SEO agentūros. Paprastai tokios paslaugos yra fiksuotos kainos. Paprastai, kol svetainių savininkai yra pasirengę įsitraukti į mėnesinį saugotoją, jie pasirinks sutartines paslaugas, kurias jie norės užbaigti. Visos paslaugų kainos ir SEO kaina už raktinį žodį pateikiamos optimizavimo agentūros svetainėje. Taigi, prieš atlikdami užsakymą, galite patikrinti viską. Kaip sutarties paslaugų pavyzdį galiu išvardinti raktinių žodžių tyrimus, konkurencingumo analizę ir klaidų nustatymą svetainėje.

seo cost

  • Projektu grindžiamos kainos

Individualūs projektai yra sukurti specialiai kliento poreikiams. jų kaina gali skirtis priklausomai nuo projekto dydžio, rinkos nišos ir projekto sudėtingumo. Paprastai projekto mokesčiai yra panašūs į sutartines paslaugas. Verslo savininkai kartu su SEO agentūra nusprendžia dėl konkretaus projekto apimties ir kainos. Projektu grindžiamas optimizavimas yra geriausias vietinio ar neseniai pradėto verslo variantas, nes jis padeda patobulinti internetinę svetainę ir pritraukti kokybišką srautą.

  • Kas valandą konsultavimas

Kai kurios SEO agentūros taip pat teikia konsultacines paslaugas, kurios padeda svetainių savininkams pagerinti kai kuriuos SEO elementus jų svetainėse ir sukurti laimingą optimizavimą savo kampaniją. Šios rūšies paslaugoms taikomas valandinis mokestis Source .

December 22, 2017