Back to Question Center
0

Kokie pagrindiniai dalykai yra optimizuoti paieškos sistemas iš verslininkų?

1 answers:

Žinoma, sprendimų priėmimas yra pagrindinis dalykas, paprastai pažymint liniją tarp verslo sėkmės ir visiško nesėkmės. Tiesą sakant, norint išvengti dažniausių spąstų, optimizavimas paieškos sistemose reikalauja, be abejo, kiekvieno protingo verslininko internete. Tokiu būdu taikydami tinkamus metodus galite jaustis tikri, kad komercinis projektas veikia gerai. Dėl to jūsų tinklalapius sustiprins padidėjęs klientų srautas ir dažnesni pasiūlymai. Idealiu atveju tai leis jums mokėti periodinius apsilankymus į savo banką ir visada palikti savo biurą iš tikrųjų šypsotis. Čia yra keturi pagrindiniai dalykai, kuriuos pirmiausia reikia iš paieškos sistemos optimizavimo.

search engine optimisation requires

Paieškos optimizavimas vietoje

Nepaisant to, kad SEO yra daugiau nei populiarus, daugelis iš mūsų ignoruoja problemos esmę. Aš turiu galvoje čia optimizavimo vietoje procesą, kurio tikslas - suteikti jūsų svetainę geresniu matomumu internete, pateikiant ir realių vartotojų, ir paieškos sistemos nuskaitymo robotais. Dažniausiai optimizavimo darbai vietoje atliekami naudojant tinkamus raktinius žodžius, raktinius frazes ir įvairius elementus, pvz., Žymes, inkarus ir tt. Kai tai bus padaryta teisingai, jie padės "Google" suprasti jūsų tinklalapio turinį ir, jei viskas gerai, apdovanokite savo svetainę aukštesniu reitingu paieškos rezultatų sąraše.

Išorės darbai

Ši sritis daugiausia susijusi su aukštesnio rango įgijimo procesu naudojant išorinius paieškos optimizavimo metodus. Akivaizdu, kad ne svetainės optimizavimas yra gana skirtingas veiksmų rinkinys, leidžiantis "Google" atpažinti jūsų internetinius puslapius ir labiausiai tinkamas, autoritetingas ir todėl labiau tikėtina, kad jis bus rekomenduojamas paieškos vartotojams. Dažniausiai svetainės valdžia nustatoma pagal kokybiškų atgalinių nuorodų skaičių ir organines savybes, jungiančias jūsų tinklalapius su tinkamiausiais ir vertingiausiais žiniatinklyje.Tokiu būdu optimizavimas paieškos sistemose ne svetainėje reikalauja, kad jūsų svetainė būtų dažnai paminėta pirmaujančiose interneto platformose, tinklaraščių vietose ir kitose socialinės žiniasklaidos priemonėse.

"White-hat SEO"

Šis apibrėžimas reiškia, kad gerai parengta ir naudinga paieškos variklio optimizacija reikalauja naudoti tik teisinius metodus, atitinkančius "Google" pirmąsias gaires. Tai atlikę, laikydami "White-Hat" SEO taisyklių rinkinį, galite jaustis tikri, kad vairuosite daugiau žmonių srautą į savo svetainę, galiausiai padidinsite "Google" sąrašo išdavimą (paieškos rezultatų puslapius). Štai "White-Hat SEO" užuominos punktai: kruopštus raktinių žodžių tyrimas, gero turinio rašymas ir įgijimas tik ekologiškų kokybės nuorodų.

search engine optimisation

Black-Hat SEO.

Čia ateina tamsi paieškos optimizavimo pusė. Šis būdas yra lažybų tik neteisėta veikla, tačiau, tuo pačiu tikslu, kaip originalus "White-Hat SEO". Tiesą sakant, tai kenkėjiškas antipodas, daugiausia susijęs su tokiais manipuliaciniais veiksmais: raktinių žodžių įdaru, tinklalapių keitimas, paslėptų teksto elementų naudojimas, suklastotų puslapių nuorodų kūrimas, durų puslapių naudojimas ir kt.

Kalbant kelis žodžius daryti išvadą, galiu pasakyti, kad paieškos optimizavimas reikalauja naudoti protingą derinį iš trijų pagrindinių veiksmų. Vienintelis dalykas, kurį turėtumėte vengti bet kokia kaina, yra Black-Hat SEO. Taip, jie gali būti perspektyvūs, kad greitas eismo intensyvumas. Nepaisant to, anksčiau ar vėliau, taikydami bet kokias jūsų svetainės tamsias schemas, "Google" bus sunkiai baudžiama Source .

December 22, 2017