Back to Question Center
0

Kiek turėčiau mokėti už mokamas SEO paslaugas?

1 answers:

Yra du dažniausiai užduodami klausimai: "Kiek moka SEO paslaugos?" Ir "Kiek užtrunka pirmieji SEO rezultatai"? Jei žmonės galvoja apie tai, tai nėra be pagrindo priežasties. Tai nėra lengva užduotis įvertinti paieškos sistemų optimizavimą, nes galutinė kaina už mokamas SEO paslaugas priklauso nuo priežasčių skaičiaus. SEO kaina taip pat yra tiesiogiai susijusi su potencialiais privalumais, o pramonė, kurioje norėtumėte reklamuoti savo verslą. Mokama SEO paslaugų kaina taip pat gali skirtis dėl optimizavimo dydžio (pasaulio, valstybės, šalies, miesto, miesto ar mikrorajono). Šis veiksnys, žinoma, turės įtakos SEO kainai už jūsų unikalią situaciją.

paid seo service

Šiandien aš norėčiau išnagrinėti ekologinės paieškos naudą, naudodamas paieškos optimizavimą, kad aiškiai paaiškintų problemą "Kiek moka SEO paslaugos?" Nesvarbu, ar esate pirmaujanti didelė įmonė ar vietinis verslas, šis vadovas padės jums nustatyti, kokios investicijos turėtų atrodyti ekologinėje paieškoje.

Kokie veiksniai gali lemti mokamą SEO paslaugų kainą?

Yra trys pagrindiniai kintamieji, kuriuos reikia apsvarstyti nustatant savo SEO vertę. Visų pirma, yra situacija (kur esate geografiškai pagrįstas), tikslai (kokie yra jūsų verslo tikslai?) Ir laiko grafikas (kaip greitai jūs norite tobulėti?). Visos SEO agentūros atsižvelgia į šiuos veiksnius, apskaičiuodamos, kiek mokamos SEO paslaugos turėtų kainuoti jūsų verslui. Tai reiškia, kad analizuojant esamą kliento padėtį, suprasti verslo tikslus ir nustatyti reikalingą laiko juostą, paieškos optimizavimo įmonė gali apskaičiuoti kainą. Be to, jūsų rinkos nišoje bus nustatyta mokamų SEO paslaugų kaina. Jei užsidirbote daugiau nei 200 JAV dolerių iš sandorio su naujuoju švinu, galite tikėtis, kad mokėsite mažiau nei tuo atveju, jei jūsų būsimas klientas yra vertas tūkstančių dolerių. Kaip SEO ekspertai galvoja apie investicijų grąžą, jūsų rinkos niša gali reguliuoti kainą tokiu pačiu mastu. Kaina gali būti didesnė, jei optimizavimo strategija bus pritaikyta SEO agentūrai, atsižvelgiant į unikalią situaciją ir konkrečius verslo tikslus.

Tipiškos mokamos SEO paslaugos išlaidos

Kad galėtumėte planuoti savo biudžetą, turite žinoti, kiek jums reikės išleisti optimizavimo paslaugoms. Čia pateikiama išlaidų sąmatos apžvalga pagal tris pagrindinius mokėjimo modelius (mėnesio / sutarties / projekto pagrindu).

  • Mėnesio fiksatorius SEO paslaugos kaina

Mėnesio saugojimo paslaugos kainuoja apie $ 750 - $ 5000 per mėnesį. Čia optimizavimo paslaugų kaina gali priklausyti nuo verslo poreikių dydžio ir SEO agentūrų teikiamų paslaugų apimties. Mažos SEO kompanijos, teikiančios ribotą optimizavimo paslaugų kiekį, gali įsigyti daugiau prieinamų kainų nei skaitmeninės agentūros. Dauguma įmonių moka nuo 2000 iki 5000 JAV dolerių per mėnesį teikiamų SEO paslaugų.

  • Sutartinė mokama SEO paslaugos kaina

. Neseniai pradėtos svetainės ir naujokai skaitmeninės rinkodaros srityje, kaip pradinio taško, pasirenka SEO paslaugas. Šios paslaugos teikia svetainių savininkams visus pagrindinius optimizavimo metodus, analizę ir nuolatinę paramą. Sutartinės SEO paslaugos gali būti suskirstytos į turinio rinkodaros paslaugas (iki $ 0,50 už žodį), audito paslaugas (nuo $ 500 iki $ 8000 vienam projektui), sąsajos audito (nuo $ 500 iki $ 7500 už projektą) ir paslaugų SMM ($ 500- 3,500 USD).

price seo

  • Projektu grindžiamos kainos

Šios rūšies SEO kaina priklauso nuo projektas ir dabartinė svetainės situacija. Jei tam tikram projektui reikalinga speciali patirtis ir optimizavimo programinė įranga, mokamų SEO paslaugų kainų indeksas auga bent 15%. Dauguma projektų kainuoja nuo $ 1000 iki $ 30,000.

  • Valandinis konsultavimosi lygis

Kas valandą konsultavimo paslaugos SEO kainuoja nuo $ 50 iki $ 300 per valandą Source .

December 22, 2017