Back to Question Center
0

Ką galite man pasakyti apie turto valdymo bendrovės "SEO"?

1 answers:

Šiomis dienomis SEO yra itin svarbus visų tipų internetinėms įmonėms, o internetinės agentūros nuosavybės valdymas nėra išimtis. Jei norite auginti savo turto valdymo kompaniją, labai rekomenduojama įtraukti SEO į savo skaitmeninės rinkodaros strategiją.

"Semalt" mes visada siekiame geresnių interneto rinkodaros idėjų nuosavybės valdymo įmonėms. Šiandien mes ketiname dalintis efektyviausiais būdais, kaip pagerinti jūsų SEO. Šios rekomendacijos padės jums paversti savo svetainės lankytojus stipriu veda.

seo management company

Atkreipkite dėmesį į savo meniu Elementai

Pirmas dalykas, apie kurį norime kalbėti, yra jūsų pirmojo puslapio išdėstymas arba, kitaip tariant, jūsų svetainės meniu elementai. Atminkite, kad jie turi būti švarūs, aiškūs ir glausti. Geriausias būdas surengti pirmojo puslapio išdėstymą yra padalinti į keturis pagrindinius meniu elementus. "Semalt" specialistai siūlo įdėti į šį pirmąjį puslapį:

  • savininkai;
  • Nuomininkai;
  • Nekilnojamojo turto persiuntimas;
  • Turto valdymo paslaugos.

Pagrindinis tikslas yra padidinti srautą, sumažinant atmetimo rodiklį ir padidinant jūsų svetainėje praleistą laiką.Turėtumėte suprasti, kad kiekvieną dieną jūsų svetainėje lankosi daugybė žmonių. Visi jie nori būti patrauklūs ir lengvai naršyti. Štai kodėl labai svarbu vartotojams suteikti paprastas nuorodas. Atminkite, kad jei nukreipiate kiekvieną naudotoją į reikiamą svetainės sritį, yra didesnė tikimybė, kad jie praleidžia daugiau laiko ten, o ne palikti savo šaltinį.

Jei norite įtraukti kitus meniu elementus, pvz., Žiniasklaidos santykius, viskas gerai. Vienintelis dalykas, kurį reikia atsiminti: stenkitės išlaikyti šiuos elementus kitose sub-meniu jūsų svetainėje. Kaip minėjome aukščiau, jūsų priekinis puslapis turi būti toks pat švarus ir lengvai naršomas, kiek įmanoma.

URL struktūros klausimai

Visų svetainių puslapių strateginės URL struktūros kūrimas visuomet yra puikus sprendimas. Jūsų URL turėtų būti glausta ir apibūdinanti. Turėkite omenyje, kad kai jūsų URL yra prasmingas ir atspindi jūsų įmonės vertę, paieškos varikliai gali jus rasti greičiau ir jūs gaunate lengvą SEO skatinimą.

Dėmesys savo nukreipimo puslapiui

Verta paminėti, kad didžioji dalis jūsų verslo galimybių yra tiesiogiai iš šio puslapio. Todėl jūs turite padaryti tai puikus. SEO ekspertai apibrėžia tris elementus, kuriuos turėtumėte turėti šiame puslapyje, kad jūsų turtinė įmonė išsiskyrė iš minios. Čia jie:

Optimizuotos antraštės

Nors tai gali atrodyti akivaizdu, jus nustebsite, kiek nukreipimo puslapių neturi jokių pavadinimų, o tai yra klaidinga. Įsivaizduokime, kad esate Floridos nekilnojamojo turto valdymo įmonė, tada jūsų optimizuotas SEO tinklalapio pavadinimas turėtų būti kažkas panašaus į Floridos turto valdymo agentūrą.

seo company

Matomas telefono numeris

Jūsų potencialūs klientai turi turėti galimybę greitai pasiekti jus, todėl įsitikinkite, kad telefono numeris matomas. Negalima slėpti, o vietoj jo įdėti į dešinę pagal savo pavadinimą, kad žmonės galėtų su jumis susisiekti per keletą sekundžių.

Individualizuotos kontaktinės formos

Svarbu suteikti vartotojams kokį nors kitą būdą, išskyrus tuos, kuriuos jie gali su jumis susisiekti.Apsvarstykite kontaktinę formą su 4-5 laukeliais. Paprašykite lankytojų gauti pagrindinę informaciją, todėl jiems paprasta pateikti savo informaciją.

Galite pradėti kurti savo nekilnojamojo turto valdymo bendrovės interneto svetainę dabar, naudodami šiuos tris patarimus. Kai baigsite juos, galite pridėti papildomų atsiliepimų ir pristatyti savo agentūrą aiškinamuoju vaizdo įrašu Source .

December 22, 2017