Back to Question Center
0

Kokie yra kokybiško SEO paslaugų teikėjo elementai?

1 answers:

Šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame svetainės pakeičia parduotuves ir planšetinius kompiuterius, arba mobilieji telefonai pakeičia prekybos padėjėjus, turime sukurti savo verslą internete, kad gautume pajamas. Vienas dalykas, kuris reikalauja investicijų, yra svetainių kūrimas. Kitas ne mažiau svarbus aspektas yra svetainių reklama. Galite sukurti patrauklią ir kokybišką svetainę, kuri nebus matoma jūsų potencialiems klientams. Tai tipiška svetainių savininkų situacija ir pagrindinė priežastis, kodėl jie ieško SEO paslaugų teikėjų. Yra daug galimų variantų, kaip galite reklamuoti savo svetainę - mokėti už paspaudimą, reklamą tinklaraštyje, socialinės žiniasklaidos rinkodarą ir kt.Tačiau pats galingiausias būdas padaryti jūsų svetainę matoma paieškos sistemose yra optimizavimas paieškos sistemose. Jūs galite optimizuoti savo svetainę keliais būdais - samdydami kokybišką SEO paslaugų teikėją arba atlikdami savo SEO veiklą. Abu variantai turi privalumus ir trūkumus. Tačiau paskutinis yra rizikingesnis, nes jis gali kainuoti jūsų reitingą ir svetainės reputaciją. Dėl nepakankamų žinių ir patirties galite pažeisti svetainės pozicijas ir netgi užtraukti nuobaudas iš paieškos sistemų. Štai kodėl šiuo metu yra patikimų SEO paslaugų teikėjų samdymo tema. Šiame trumpame straipsnyje pateikiame keletą patarimų, kaip rasti gerą optimizavimo kompaniją, kad gautumėte geriausias jūsų svetainės SEO paslaugas.

seo service provider

Klausimai, kuriuos jums reikia kreiptis į SEO paslaugų teikėją

Aš pateikiu TOP klausimų, kuriuos reikia pakviesti konsultantams SEO, kad patikrintų jų kompetenciją ir patikimumą, plius kai kuriuos klausimus jie turėtų paklausti ir jūs.

  • Ar turite pastabų dėl mano svetainės techninės dalies?

Geras SEO paslaugų teikėjas turėtų atlikti išsamią jūsų svetainės kodo analizę, kad galėtumėte rasti bet kokias klaidas, kurios neleidžia jūsų svetainei "Google TOP".

  • Kokie pakeitimai bus reikalingi mano svetainei ir kodėl jų reikia?

Turite aptarti, kokie pakeitimai, reikalingi norint pagerinti svetainės reitingą. Be to, SEO ekspertai turėtų aprašyti, kodėl jums reikia šių pakeitimų ir kaip jie gali keisti dabartinę svetainės situaciją. Paprastai puslapio optimizavimas reikalauja subtilaus tikslinių paieškos terminų įtraukimo į tinkamas vietas kiekvienoje svetainės puslapyje. Išorinio puslapio optimizavimas, jo terminas, padeda tobulinti jūsų svetainės valdžią pagal paieškos variklius. Per šį procesą, SEO specialistai turi pašalinti ne kokybiškas nuorodas ir tobulinti svetainės metaduomenis, pvz., Pavadinimo žymes ir meta aprašymus.

seo service

  • Kaip jūs gaunate nuorodas į svetainę?

Prieš pradėdami dirbti su SEO paslaugų teikėju, turėtumėte patikrinti, kiek nuorodų šiam agentūrai gali suteikti jums. Profesionalūs SEO kompanijos turi daugybę šaltinių, iš kurių jie gali susieti savo klientus. Šie šaltiniai turėtų būti autoritetingi ir tinkami konkrečiai kliento svetainei. Jie turėtų turėti subalansuotą nuorodų profilį, įskaitant skelbti įdomius straipsnius apie jūsų verslą pagrindiniuose domenuose, svečių įrašus atitinkamose interneto platformose, nemokamus ir mokamus internetinius katalogus, vietines svetaines ir tt. Įsitikinkite, kad jūsų SEO paslaugų teikėjas netaiko juodo skrybėlių nuorodų kūrimo metodų, tokių kaip nuoroda perkant, nes jūsų nežinojimas gali kainuoti jums savo poziciją SERP Source .


December 22, 2017